Kas ir Adaptol

Aizsāka zvirbulis 

Kas ir Adaptol
02.08.2005 08:15
Man tâdu parakstîja. Kâ tas strâdâ, ko dara, kâdai zâïu grupai pieder, cik maksâ utt.?

...
Re: Kas ir Adaptol
02.08.2005 13:00
Vispaar jau tepat shajaa lapaa ir links uz zaalju regjistru, kur ir info par visaam Latvijaa regjistreetajaamz aaleem.



Pirms zâïu lietoðanas uzmanîgi izlasiet ðo informâciju!
LIETOÐANAS INSTRUKCIJA
ADAPTOL 300 un 500 mg tabletes
ADAPTOL 300 mg kapsulas
Sinonîms: mebikârs (Mebicarum).
Sastâvs:
1. viena tablete satur 300 mg vai 500 mg mebikâra un palîgvielas - metilcelulozi, kalcija
stearâtu;
2. viena kapsula satur 300 mg mebikâra un palîgvielas - metilcelulozi, kalcija stearâtu.
Zâïu forma: tabletes un kapsulas iekðíîgai lietoðanai.
Farmakoloìiskâs îpaðîbas.
Psihotrops lîdzeklis (trankvilizators). ATÍ kods: N05B.
Preparâtam piemît mçrena trankvilizçjoða (anksiolîtiska) darbîba, tas novçrð vai pavâjina
nemieru, trauksmi, bailes, iekðçju emocionâlu spriedzi un uzbudinâmîbu. Preparâta
trankvilizçjoðo efektu nepavada miorelaksâcija un kustîbu koordinâcijas traucçjumi. Preparâts
nenomâc psihisko un fizisko aktivitâti, tâpçc Adaptol var lietot nepârtraucot darbu vai mâcîbas.
Preparâts neizraisa garastâvokïa pacçlumu vai eiforiju. Lai gan preparâtam nepiemît tieða
miega darbîba, tomçr tas pastiprina miega lîdzekïu darbîbu un normalizç traucçta miega gaitu.
Adaptol atvieglo vai noòem nikotîna abstinenci.
Adaptol labi uzsûcas no gastrointestinâlâ trakta, lîdz 40% devas saistâs ar eritrocîtiem. Pârçjâ
ievadîtâ preparâta daïa atrodas plazmâ ar olbaltumvielâm nesaistîtâ veidâ, tâpçc aktîvâ viela
netraucçti izplatâs organismâ un brîvi ðíçrso ðûnu membrânas. Aktîvâs vielas maksimâlâ
koncentrâcija asinîs tiek sasniegta 0,5 stundâs, augstu lîmeni saglabâ 3-4 stundas, pçc tam
koncentrâcija pakâpeniski mazinâs. No organisma mebikârs 55-70% izdalâs ar urînu, pârçjais
– ar fçcçm diennakts laikâ nepârmainîtâ veidâ.
Indikâcijas. Neirozes un neirozçm lîdzîgi stâvokïi, kas saistîti ar paaugstinâtu uzbudinâmîbu,
emocionâlu labilitâti, nemieru un bailçm. Preparâtu lieto arî neiroleptisku un trankvilizçjoðu
lîdzekïu lietoðanas laikâ, lai novçrstu to izraisîtâs somatoveìetatîvâs un neiroloìiskâs
blakusparâdîbas.
Iekðíîgo slimîbu klînikâ Adaptol lieto daþâdas izcelsmes kardialìijas, kas nav saistîtas ar sirds
iðçmisko slimîbu, ârstçðanâ.
Preparâtu lieto kompleksâ terapijâ smçíçðanas tieksmes mazinâðanai.
12527-220305
2
Kontrindikâcijas. Paaugstinâta jutîba pret mebikâru vai preparâta palîgvielâm.
Blakusparâdîbas. Parasti Adaptol panesîba ir laba. Pçc lielu devu lietoðanas iespçjamas
alerìiskas reakcijas un dispeptiski traucçjumi. Ðâdos gadîjumos preparâta lietoðana jâpârtrauc.
Var pazeminâties arteriâlais spiediens un íermeòa temperatûra, kas normalizçjas pçc preparâta
lietoðanas pârtraukðanas.
Ja preparâta lietoðanas laikâ konstatçtas blakusparâdîbas, îpaði tâdas, kas nav norâdîtas
lietoðanas instrukcijâ, par to jâinformç ârsts.
Piesardzîba. Nav îpaðu norâdîjumu.
Lietoðana grûtniecîbas un zîdîðanas periodâ. Nerekomendç lietot.
Mijiedarbîba. Adaptol var lietot vienlaicîgi ar neiroleptiíiem, trankvilizatoriem
(benzodiazepîniem), miega lîdzekïiem, antidepresantiem un psihostimulatoriem.
Devas un lietoðana. Adaptol ieòem iekðíîgi neatkarîgi no çdienreizçm pa 300-500 mg
2-3 reizes dienâ. Augstâkâ reizes deva ir 3 g, dienas deva - 10 g. Ârstçðanas kursa ilgums - no
daþâm dienâm lîdz 2-3 mçneðiem.
Smçíçðanas tieksmes mazinâðanai preparâtu lieto pa 600-900 mg dienâ 5-6 nedçïas.
Preparâtam nav novçrota pieraðanas un atkarîbas veidoðanâs, atcelðanas sindroms.
Ja savlaicîgi nav ieòemta kârtçja deva, ârstçðanas kursu turpina iepriekð ordinçtâs devâs,
nepiecieðamîbas gadîjumâ konsultçties ar ârstçjoðo ârstu.
Pârdozçðana. Preparâts ir maztoksisks. Pârdozçðanas gadîjumâ nekavçjoties jâizsauc ârsts.
Ietekme uz spçju vadît transportlîdzekïus un apkalpot mehânismus. Nav novçrota.
Derîguma laiks. Skatît uz iepakojuma. Nelietot medikamentu pçc tâ derîguma termiòa
beigâm.
Glabâðana. Sausâ vietâ. Glabât bçrniem nepieejamâ vietâ!
Iepakojums:
√ 10, 12 vai 15 tabletes blisterî; iepakojumâ 10, 12, 15 vai 20 tabletes.
√ 10 kapsulas blisterî; iepakojumâ 10 vai 20 kapsulas.
Piesardzîbas pasâkumi zâïu iznîcinâðanai. Neizlietotâs Adaptol tabletes vai kapsulas
nedrîkst izmest atkritumu konteinerâ. Tabletes vai kapsulu saturu ðíîdina ûdenî un iegûto
suspensiju izlej kanalizâcijâ.
Izsniedz pret recepti.
Reìistrçts Latvijas Republikas Zâïu reìistrâ.
Reì. Nr.: 300 mg tabletes – 98-0373;
Reì. Nr.: 500 mg tabletes – 03-0002;
Reì. Nr.: 300 mg kapsulas – 03-0001.
Raþotâjs: a/s “Olainfarm”.
Adrese: Rûpnîcu ielâ 5, Olaine, LV - 2114, Latvija.
Pçdçjâ korekcija: 2005.g. janvâris
Dr. med. L.Cudeèkis ______________________
_______________ 2005.g.
Re: Kas ir Adaptol
08.11.2009 10:08
Nu recepšu Ir,Bet cena Kāda? !
Es tagad iešu Pirkt1 Ceru ka Pietiks nauda.. !
Ir Psihotropas Zāles Bet Eiforiju nedod., Hmmm !!

Savādi! Bet ceru Ka palīdzēs Man Ar Narkotiku Atmešanu Un Smēķēšanas Iedarbību Uz Aortas Vārstuļiem
to KrisRaps
Re: Kas ir Adaptol
08.11.2009 11:36
Nupat nopirku Adaptol 300mg (iepakojumā 20 tabletes) par 6 latiem.
Re: Kas ir Adaptol
08.11.2009 18:53
Nu man adaptolu deva, lai mazinātu satraukumu, maksaaja virs triis Ls
Smaida
Re: Kas ir Adaptol
09.11.2009 18:33
Man adaptolu izrakstija no nervozitātes. Bet palietoju ļoti ļoti maz, jo tas dod ļoti miegainību, no rīta pat nevar piecelties uz darbu...
Adaptol Samazina Smēķēšanas Vajadzību Organismā Jo Viņš Aizstāj Psyhotropiski To Apmierinājumu kas ir No Smēķēšanas....
Tādā veidā viņas Darbojas Psyhotropiski.....
Sākumā Jau Domāju kkas Narkotisks Un tā,Bet redzKā izrādījās.....
Smēķēšanas Velme Samazinās Pēc Aptuveni Nedēļas Ikdienišķas Lietošanas Adaptol
Re: Kas ir Adaptol
02.12.2009 15:37
Man izrakstīja pie VD lēkmēm, kad iedzeru, jūtos kā normāls cilvēks pēc kāda laiciņa.
Lietoju Adaptolu jau apmēram gadu, taču ne tādās devās, kā izrakstījis ārsts, lietoju to krietni mazākās devās 500mg tabletes 1/4 dalju dienā, ja rodas nepieciešamība lietot Adaptol. Reizēm 1/2 500mg tabletes!
Blaknes - ja nu vienīgi pēc ārsta izrakstītās devas ikdienišķas lietošanas katru dienu - sākās galvassāpec un vienkārši jau jutu, ka ir par dauz! Tāpēc pats samazināju devu, kā rezultātā arī pagarināju iepakojuma lietošanas ilgumu. Vēl pēc Adaptol lietošanas esmu novērojis mazliet paaugstinātu urinēšanas vajadzību apmēram 3h pēc zāļu iedzeršanas! Kas arī nebūt nav ļoti bieža, taču zināmas neērtības reizēm sagādā.
Miegainību gan neesmu novērojis - tieši pretēji - man šis preparāts ļauj labāk koncentrēties, domāt arī izturēt paaugstinātu fizisku slodzi un paaugstinātus stresa apstākļus!!!
Principā šīs zāles ir izpildījušas savu funkciju, stress tika samazināts, nervoziitate, nemiers, dzīvesprieks tika atgūts - varu pateikt tikai to labāko par šo preparātu!!! Starp ciitu - esmu atmetis arī smēķēšanu!

20 tablešu pa 500mg iepakojuma cena 2009. gada jūnijā Euroaptiekā bija 7.28Ls
Krista 12
Re: Kas ir Adaptol
16.01.2010 08:22
2010.gada 14.janvārī Euroaptiekā 8.27 Ls.
Re: Kas ir Adaptol
31.12.2011 18:37
Man Ģ. ārste adaptolu iedeva par brīvu, šodien sāku lietot, tāds vājums, nav īsti spēka kautko darīt!
Re: Kas ir Adaptol
01.01.2012 20:24
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man Ģ. ārste adaptolu iedeva par brīvu, šodien
> sāku lietot, tāds vājums, nav īsti spēka
> kautko darīt1
--------------------------------------------------------------------------------
Iedeva tāpēc, ka nav spēka neko darīt. Vai no lietošanas radies nespēks? Rankvilizatori dod blakus efektu- miegainību.Nedrīkst vadīt mašīnu. Samazināt devu!! Lietot uz nakti bet jau agrāk.Vairāk ūdeni lai izskalojas,no rītiem. Lietot tikai galējas nepieciešamības gadījumā. Lūgt nomainīt pret citām.
Lai veiksme un žirgtums.
Re: Kas ir Adaptol
02.01.2012 09:08
Es pārtraucu dzert. Sašaurinās assinsvadi un pictec, neko nevaru pat pacelt, ai turpināšu rīt lexotanilu!
Re: Kas ir Adaptol
02.01.2012 17:53
es dzeru..saakumaa dzeeru 500 3x dienaa,tgd dzeru 1/4 300 no riita..
kad ir galiigi slikti-adaptol ir kaa uudens..
Re: Kas ir Adaptol
03.01.2012 08:46
Mani adaptol padarīja par staigājošu stulbeni, beidzu dzert, man viņš nepatika.
Re: Kas ir Adaptol
17.05.2012 19:21
sveiki visiem! ja te ir kads ADAPTOL 500mg pastavigs lietotajs... varu piedavat jaunu iepakojumu (bez vienas tabletes), zales izradijas man galigi nepiemerotas, vnk ir zel izmestas naudas tapec varetu piedavat par puscenu (aptiekas 8+ ls vieta) vai nu ka sarunatu. ja interese: 29835009 (Riga, Purvciems)
Re: Kas ir Adaptol
17.05.2012 19:25
P.S. uzradot recepti.. ;)
Re: Kas ir Adaptol
19.05.2012 00:30
Nu kā jums te iet, izskātās ka esmu izskrējis Runcenes ietiekto apli :) Runcen, Vasara klāt, šašliks, Pozitivus, visads labās domas, laikam esmu uz kādu brīdi izārstējies :)
Re: Kas ir Adaptol
02.08.2012 00:08
Adaptol 2012.gada jūlijā 20 kapsulas 300mg -Ls 5.81.
Miegainība, tāpat arī uztraukums un nervozitāte, kāpēc nāk miegs :) .
aberz
Re: Kas ir Adaptol
02.08.2012 00:12
>>pavâjina
>>nemieru, trauksmi, bailes, iekðçju emocionâlu spriedzi un uzbudinâmîbu

to pašu var panākt ar parastu lazdu riekstu eļļu karoti no rīta
zeltsakni vai lazdu mizu tēju

ja nav pazemnāts spiediens vai nelieto kauko kas pazemina spiedienu
vienk galvā paplašinās asinsvadi

trankviļi ir slikti
:-)
Peerku adaptolu
04.10.2012 22:29
Sveiki.
Kadu laiku atpakalj lietoju adaptolu, pec smagas avarijas. Tagad esmu Arzemes un sheit nav noperkams, vrb ir kads, kuram majas shis medikaments ir, bet vairak nelieto - labrat nopirktu.

Paldies

rakstit uz epastu cincx@inbox.lv
Re: Kas ir Adaptol
04.10.2012 23:32
adaptols ir domāts cilvēkam kuram nav jāiet uz darbu un kurš negrivb strādāt, un plus vēl kurš ir slinks pēc dabas :)
Re: Kas ir Adaptol
04.10.2012 23:51
enfuego kaapeec taa??
Re: Kas ir Adaptol
04.10.2012 23:55
T;ap;ec, ka man iedeva adaptolu, es vispār neko nevarēju pastrādāt, man rokas bija vājas, kājas gļēvas, un pats tākā flegma, da nu nafig šitādas zāles!
Re: Kas ir Adaptol
05.10.2012 00:09
man taa nebija,,man likas,ka vispaar nepaliidz...iedzeeru pat 2 500mg un jeega nekada nabija
aberz
Re: Kas ir Adaptol
05.10.2012 05:38
Melitracen (Adaptol, Adepril, Dixeran, Melixeran, Thymeol, Trausabun) is a tricyclic antidepressant (TCA) marketed in Europe and Japan by Lundbeck and Takeda, respectively, for the treatment of depression and anxiety.[1][2][3][4] In addition to single drug preparations, it is also available as Deanxit, a combination product containing both melitracen and flupentixol.[5][6][7][8]
The pharmacology of melitracen has not been properly investigated and is largely unknown, but it is likely to act in a similar manner to other TCAs. Indeed, melitracen is reported to have imipramine and amitriptyline-like effects and efficacy against depression and anxiety, though with improved tolerability and a somewhat faster onset of action.[9][10]
[edit]

Melitracen
From Wikipedia, the free encyclopedia

tātad skataties ja jums kāds grūž adaptolu zem cita nosaukuma vai tjipa
adaptolu un adrepilu reizē utt
vai adaptolu aizvietosim ar dixeranu :-)


Фармакологическое действие

Анксиолитик (транквилизатор). Адаптол является близким по химической структуре к естественным метаболитам организма - его молекула состоит из двух метилированных фрагментов мочевины, входящих в состав бициклической структуры.
Адаптол действует на активность структур, входящих в лимбико-ретикулярный комплекс,
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
в частности, на эмоциогенные зоны гипоталамуса, а также оказывает действие на все 4 основные нейромедиаторные системы: GABA-, холин-, серотонин- и адренергическую,
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
способствуя их сбалансированности и интеграции, но не оказывает периферического адреноблокирующего действия.
Устраняет или ослабляет беспокойство, тревогу, страх, внутреннее эмоциональное напряжение и раздражительность. Успокаивающий эффект не сопровождается миорелаксацией и нарушением координации движений.
Не снижает умственную и двигательную активность, поэтому Адаптол можно применять в течение рабочего дня или учебы. Не создает приподнятого настроения, ощущения эйфории.
Снотворным эффектом не обладает, но усиливает действие снотворных средств и улучшает течение сна при его нарушениях.
Адаптол облегчает или снимает никотиновую абстиненцию.
Кроме успокаивающего оказывает ноотропное действие. Адаптол улучшает когнитивные функции, внимание и умственную работоспособность, не стимулируя симптомы продуктивных психопатологических расстройств - бред, патологическую эмоциональную активность.



jaukākais ir tas ka viņs neesot īsti izpētits :-)
vēl googles tante saka ka tas esot viens no
internetā tirgoto zāļu topiem.

traki kur tā pasaule iet?
amerikā visiem diabēts
antidepresanti narkas

kapec normāli cilveki nav kas neko nelieto?
vai kapēc normļāi nav neko nelietot :-(

adaptols ietekmē galveno putru kas vada to psihi klasiskos
GABA-, холин-, серотонин- и адренергическую,

vobšcem topašu ko narkas


PRODUKTI
DRUKĀT
AS “Olainfarm” darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei.

DIVI BŪTISKĀKIE KOMPĀNIJAS DARBĪBAS VIRZIENI IR:
Orālo gatavo zāļu formu (tabletes, kapsulas, pulveris paciņās) ražošana;
Ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko vielu ražošana.

PIEPRASĪTĀKIE AS “OLAINFARM” MEDIKAMENTI:
Medikaments Apraksts
Neiromidīns Nervu impulsu pārvades uzlabotājs centrālajā un perifērajā nervu sistēmā.
Noofens Nootrops līdzeklis ar dienas trankvilizatora īpašībām.
Fenkarols Īpašas darbības antihistamīna preparāts.
Furamags Plaša spektra rezistenci neveidojošs antibakteriāls līdzeklis.
Adaptols Viegls dienas trankvilizators.<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<,
Etacizīns Kardioloģisks antiaritmisks līdzeklis.
Remantadīns Efektīvs pretvīrusu preparāts gripas ārstēšanai un profilaksei, kā arī ērču encefalīta profilaksei.
Furadonīns Antibakteriāls līdzeklis, lieto urīnceļu infekciju ārstēšanai un profilaksei.
Furagīns Antibakteriāls līdzeklis, efektīvs gan pret grampozitīvo, gan pret gramnegatīvo mikrofloru.
Memantīns Jaunas paaudzes neiroprotektors, plaši un veiksmīgi pielietots Alcheimera slimības ārstēšanā.
aberz
Re: Kas ir Adaptol
05.10.2012 05:43
atbilde ir ka adaptols ir viens no olainfarm pieprasītākajiem produktiem
kas ir

VIEGLS IKDIENAS TRANKVILIZATORS

:)

tjipa leponex miegam
ikdienas trankvilizatoru garīgajam

un tu dabūsi darbu un viss nokārtosies
sākumā ir stress un tad neirozītes utt

vobšcem ko tad lai psihiatrs piedāvā
vinjam tak nekas cits labāks nav pieejams
a uz darbu jāiet, pasihiatru daudz pacientu maz


vieni tirgo biļēes kasē citi brauc par taksi
citi izraksta trankvilizatorus ikdienas

labs psihiatrs izārstēs visus slimniekus
tāpat kā labs policists noķers visus nozeiedzniekus

:-)
Re: Kas ir Adaptol
05.10.2012 09:31
aberz, es jau esmu pieradis pie taviem defektiem Failu hostings
Re: Kas ir Adaptol
05.10.2012 11:05
adaptol ķīmiskā viela ir mebicarum.

nav "tjipa" leponex... nav arī trankvilizators, darbojas citādi, nerada pieradumu, ja kādam palīdz, tad ir noveicies.
aberz
Re: Kas ir Adaptol
05.10.2012 13:18
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> adaptol ķīmiskā viela ir mebicarum.
>
> nav "tjipa" leponex... nav arī trankvilizators,
> darbojas citādi, nerada pieradumu, ja kādam
> palīdz, tad ir noveicies.

nu tev nav bet citiem ir
kautkā zāļu reģistrā viņš ir trankvilizators bet tavā galvā nav



Pirms zâïu lietoðanas uzmanîgi izlasiet ðo informâciju!
LIETOÐANAS INSTRUKCIJA
ADAPTOL 300 un 500 mg tabletes
ADAPTOL 300 mg kapsulas
Sinonîms: mebikârs (Mebicarum).
Sastâvs:
1. viena tablete satur 300 mg vai 500 mg mebikâra un palîgvielas - metilcelulozi, kalcija
stearâtu;
2. viena kapsula satur 300 mg mebikâra un palîgvielas - metilcelulozi, kalcija stearâtu.
Zâïu forma: tabletes un kapsulas iekðíîgai lietoðanai.
Farmakoloìiskâs îpaðîbas.
Psihotrops lîdzeklis (trankvilizators). ATÍ kods: N05B.
Preparâtam piemît mçrena trankvilizçjoða (anksiolîtiska) darbîba, tas novçrð vai pavâjina
nemieru, trauksmi, bailes, iekðçju emocionâlu spriedzi un uzbudinâmîbu. Preparâta
trankvilizçjoðo efektu nepavada miorelaksâcija un kustîbu koordinâcijas traucçjumi. Preparâts
nenomâc psihisko un fizisko aktivitâti, tâpçc Adaptol var lietot nepârtraucot darbu vai mâcîbas.
Preparâts neizraisa garastâvokïa pacçlumu vai eiforiju. Lai gan preparâtam nepiemît tieða
miega darbîba, tomçr tas pastiprina miega lîdzekïu darbîbu un normalizç traucçta miega gaitu.
Adaptol atvieglo vai noòem nikotîna abstinenci.
Adaptol labi uzsûcas no gastrointestinâlâ trakta, lîdz 40% devas saistâs ar eritrocîtiem. Pârçjâ
ievadîtâ preparâta daïa atrodas plazmâ ar olbaltumvielâm nesaistîtâ veidâ, tâpçc aktîvâ viela
netraucçti izplatâs organismâ un brîvi ðíçrso ðûnu membrânas. Aktîvâs vielas maksimâlâ
koncentrâcija asinîs tiek sasniegta 0,5 stundâs, augstu lîmeni saglabâ 3-4 stundas, pçc tam
koncentrâcija pakâpeniski mazinâs. No organisma mebikârs 55-70% izdalâs ar urînu, pârçjais
– ar fçcçm diennakts laikâ nepârmainîtâ veidâ.
Indikâcijas. Neirozes un neirozçm lîdzîgi stâvokïi, kas saistîti ar paaugstinâtu uzbudinâmîbu,
emocionâlu labilitâti, nemieru un bailçm. Preparâtu lieto arî neiroleptisku un trankvilizçjoðu
lîdzekïu lietoðanas laikâ, lai novçrstu to izraisîtâs somatoveìetatîvâs un neiroloìiskâs
blakusparâdîbas.
Iekðíîgo slimîbu klînikâ Adaptol lieto daþâdas izcelsmes kardialìijas, kas nav saistîtas ar sirds
iðçmisko slimîbu, ârstçðanâ.
Preparâtu lieto kompleksâ terapijâ smçíçðanas tieksmes mazinâðanai.
12527-220305
2
Kontrindikâcijas. Paaugstinâta jutîba pret mebikâru vai preparâta palîgvielâm.
Blakusparâdîbas. Parasti Adaptol panesîba ir laba. Pçc lielu devu lietoðanas iespçjamas
alerìiskas reakcijas un dispeptiski traucçjumi. Ðâdos gadîjumos preparâta lietoðana jâpârtrauc.
Var pazeminâties arteriâlais spiediens un íermeòa temperatûra, kas normalizçjas pçc preparâta
lietoðanas pârtraukðanas.
Ja preparâta lietoðanas laikâ konstatçtas blakusparâdîbas, îpaði tâdas, kas nav norâdîtas
lietoðanas instrukcijâ, par to jâinformç ârsts.
Piesardzîba. Nav îpaðu norâdîjumu.
Lietoðana grûtniecîbas un zîdîðanas periodâ. Nerekomendç lietot.
Mijiedarbîba. Adaptol var lietot vienlaicîgi ar neiroleptiíiem, trankvilizatoriem
(benzodiazepîniem), miega lîdzekïiem, antidepresantiem un psihostimulatoriem.
Devas un lietoðana. Adaptol ieòem iekðíîgi neatkarîgi no çdienreizçm pa 300-500 mg
2-3 reizes dienâ. Augstâkâ reizes deva ir 3 g, dienas deva - 10 g. Ârstçðanas kursa ilgums - no
daþâm dienâm lîdz 2-3 mçneðiem.
Smçíçðanas tieksmes mazinâðanai preparâtu lieto pa 600-900 mg dienâ 5-6 nedçïas.
Preparâtam nav novçrota pieraðanas un atkarîbas veidoðanâs, atcelðanas sindroms.
Ja savlaicîgi nav ieòemta kârtçja deva, ârstçðanas kursu turpina iepriekð ordinçtâs devâs,
nepiecieðamîbas gadîjumâ konsultçties ar ârstçjoðo ârstu.
Pârdozçðana. Preparâts ir maztoksisks. Pârdozçðanas gadîjumâ nekavçjoties jâizsauc ârsts.
Ietekme uz spçju vadît transportlîdzekïus un apkalpot mehânismus. Nav novçrota.
Derîguma laiks. Skatît uz iepakojuma. Nelietot medikamentu pçc tâ derîguma termiòa
beigâm.
Glabâðana. Sausâ vietâ. Glabât bçrniem nepieejamâ vietâ!
Iepakojums:
√ 10, 12 vai 15 tabletes blisterî; iepakojumâ 10, 12, 15 vai 20 tabletes.
√ 10 kapsulas blisterî; iepakojumâ 10 vai 20 kapsulas.
Piesardzîbas pasâkumi zâïu iznîcinâðanai. Neizlietotâs Adaptol tabletes vai kapsulas
nedrîkst izmest atkritumu konteinerâ. Tabletes vai kapsulu saturu ðíîdina ûdenî un iegûto
suspensiju izlej kanalizâcijâ.
Izsniedz pret recepti.
Reìistrçts Latvijas Republikas Zâïu reìistrâ.
Reì. Nr.: 300 mg tabletes – 98-0373;
Reì. Nr.: 500 mg tabletes – 03-0002;
Reì. Nr.: 300 mg kapsulas – 03-0001.
Raþotâjs: a/s “Olainfarm”.
Adrese: Rûpnîcu ielâ 5, Olaine, LV - 2114, Latvija.
Pçdçjâ korekcija: 2005.g. janvâris
Dr. med. L.Cudeèkis ______________________
_____________
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 11?
Ziņa: