Slimnīca un EKV lietošana

Aizsāka Negribu 

Negribu
Slimnīca un EKV lietošana
13.09.2018 11:48
Vai kāds, lūdzu, var ko pateikt pa šo? Kā pašreiz ir? Man ir ļoti ļoti bailes no slimnīcas un EKV metodes pielietošanas.
Īpaši, ja organisms jau tā ikdienā ir jūtīgs un sirdij ir bieži elektrovadības impulsu traucējumi (pārsitieni, pauzes no paātrināta pulsa).

Vēl bailes ir no slēgtās nodaļas. Drausmīgi bail. Tā sajūta, ka nevarētu tikt ārā, paniku tikai vairotu...

Varbūt, kāds ir bijis nesen slimnīcā un var ko pateikt? :(
Re: Slimnīca un EKV lietošana
13.09.2018 11:54
To reti lieto, ļoti reti.

Tu vari nepiekrist.

Un ir arī atvērtās nodaļas.
..
Re: Slimnīca un EKV lietošana
13.09.2018 13:04
Ja Tu domā elektrošoku, tad to tiešām izmanto ļoti reti. Cik zinu, tāds aparāts ir tikai Daugavpils PNS, ja nekas nav mainījies.
Negribu
Re: Slimnīca un EKV lietošana
13.09.2018 13:32
Paldies. Baidos, ka varētu būt tas retais gadījums. Un, ka mani ieliks slēgtā nodaļā. Jo, uzņemšanā sākumā nesaka uz kuru nodaļu vedīs. To pasaka tikai pašās beigās (ciparu, stāvu), kad visi dokumenti ir sarakstīti, cilvēks nodušots, paraksta dokumentus, ka piekrīt ārstniecībai un tamlīdzīgi... (to visu var redzēt, dzirdzēt,gaidot ambulatorajā daļā rindu)

Tomēr, palasot par šozofrēniju, vismaz 80 vai vairāk % atbilst manam dzīves aprakstam un dzīvesveidam... Un, tāpēc domāju, ka intensīvā trauksme, panikas lēkmes, nespēka izjūta un vēl vis kaut kas, varbūt patiesībā ir šizofrēnija. Un nespēja ilgstoši pastrādāt ārējās darbavietās. Nevis tikai depresija un izsīkums. Jo, gandrīz ideāli atbilstu aprakstītajam. It kā sadzīvē esmu salīdzinoši sakarīga (cik nu gan cilvēks pats par to var spriest), bet bieži uznāk vārguma brīži izteikti, nogurumi, bezspēcīga sajūta, trauksme, panika, izmisums, ka netieku ar to galā. Dažādas bailes. Panikas lēkmes. Zāles, ko dzēru iepriekš, labāku efektu deva, kad samazināju devu bišķi. Bet, vienalga, nepamet izjūta, ka nebija īstās, jo tos vairākus mēnešus, ko dzēru it kā trauksmei un panikai (antidepresantu) jau no pagājušā gada, pilnīgi visu laiku (lielākoties, ar ļoti retiem izņēmumiem) pēc zāļu iedzeršanas bija vismaz 2-4 stundas jāpamokās ar sirdsdarbības paātrināšanos un pārsitieniem uzbāzīgiem. Mierīgi uzsākt ko darīt varēju tikai tad, kad bija pagājušas dažas stundas pēc zāļu iedzeršanas. Jo iesākumā tās tādu kā uzbudinošu netīkamu efektu radīja. Un arī vēlāk pēkšņu, neparedzamu sliktu dūšu pēcpusdienā, strauju nosvīšanu īslaicīgu, it kā vispār nebūtu pat no rīta ēsts un taisītos ģībt bišķi.. Ja laicīgi nevarēja paēst, tad burtiski 2-5 min. laikā sākās galvassāpes, par laimi vieglas, bet vienlaikus nelabumu pastiprinošas. Ar ārstu iepriekš runāju, teicu, ka labāk jūtos, nedaudz vēl samazinot devu. Un tad, vasaras vidū, jutos vistuvāk labas veselības izjūtai. Jo galva pārstāja sāpēt, nelabums mazinājās (pēc zāļu devas pamazināšanas). Tikai jāpaēd ātri, ja jūt pēkšņu izsalkumu. Vienojāmies par mēģinājumu zāles pārtraukt dzert. Un skatīties kā būs. Samazinājums bija ļoti lēns, visu vasaru praktiski. Neko būtiski sliktu nejutu. Bet, ko ievēroju ilgtermiņā. Ar visām zālēm, kad dzēru arī vairāk. Pirms cikla nāca virsū lēkmjveida pārsitieni (tagad to ilgtermiņāvaru secināt, jo tad neievēroju datumus iepriekš), baiļu lēkmes, protams, nosvīdu no bailēm un tamlīdzīgi... Un tā kādas 3 smagas reizes bija, kad gals gandrīz klāt.. Un tagad funktierēju, vai nevar būt tā, ka man vai nu ir nopietnāka psihiskā slimība, vai arī premenopauzes vecums kaut ko dara? Cenšos apzināties, ka tas var ietekmēt arī... Bet tagad problēma ir tā, ka ir sajūta (un termiņš), ka vajadzēja būt cikla menstr. fāzei, bet tā neiesākās. Kas manā vecumā varētu tā būt. Vēderā pirmssajūta ir nedaudz saglabājusies kā pirms menstr., bet tās citas izjūtas, brīžiem ļoti stiprus pārsitienus un ar to kopā baiļu svīšana un panikas lēkmes vidējas tagad, nepāriet īsti (ja neaiziet lielajā panikā, tad sirds sāk ar vien garākas pauzes taisīit, kamēr 23- sitieni tikai normāli , tad kā pusbeigts taurenis, pulss tajos brīžos uz laiku nav vispār..., tas mani pārbiedē, protams), tagad nepāriet. Trauksme, baiļu sajūtas. Šķiet, ka tās intensīvās sliktuma sajūta uznāk, nojukšu prātā. Jo nāk tādiem daudziem viļņiem. Kritiskājā dienā kādas 9 reizes pēc kārtas. neizturēju un iedzēru leksotanil, jo citādi būtu ārie jāsauc... :( Bet- tas neatbilst ne premenopauzes, ne menopauzes aprakstiem. Jo naktī es nesvīstu, pat labi siltuma ziņā jūtos, tas ir tikai sākot ar uzcelšanos un sākot kaut ko darīt. Ja dara straujāk, tad ātrāk slikti, ja lēni un saudzīgi, tad vēlāk. Un sākās arī tad vairāk, kad 4- 5 dienas nebija iespējas ar kādu no sirds parunāties. Krīzes tālrunis visu laiku rādīja aizņemtu. Zvanīju savam ārstējošajam ārstam, bet nevar vēl ilgi pieņemt, jo ir aizbraucis atvaļinājumā, nav pat Latvijā laikam...

Mani nomoka tās šaubas, kas ir ar manu veselību, un bailes zaudēt veselo saprātu kā šiziķei. :( Man gribētos ar ārstu to izrunāt vairāk, bet, ir sajūta, ka apgrūtinātu viņu. Laika limiti, slimnieku daudz u.t.t.. Un, vai viņš būtu atklāts pret mani? Gribētos zāles, kurām būtu saudzīgākas blakusparādības. Jo, kad iepriekš runāju ar savu psihologu, doma bija, ka man varbūt vajagot citas zāles, kas nav ar tik izteiktām blakusparādībām, ja ar sirds skriešanu, pārsitieniem un trauksmi uzlabojums rodas tikai pēcpusdienā. Nevarēju pat līdz psihologam tik līdz pusdienaslaikam. Man pat tika izrādīta milzīga pretimnākšana ar laiku, lai varu atbraukt vēlāk, kad sirdsarbība ir normālāka. Jo cīnoties ar pārsitieniem nekāda runāšana nevarēja sanākt.

Kādos gadījumos lieto EKV?.... Man ir šausmīgi no tā bail...
mana
Re: Slimnīca un EKV lietošana
13.09.2018 16:36
Katrā ziņā Rīgas slimnīcās nelieto, vari būt droša. Esot efektīvi, bet tagad – cilvēktiesības un tā ...
Un arī par šizofrēnijas neesamību pēc apraksta spriežot – tikpat kā, bet es neesmu dakter's. Menopauzes simptomi tik tiešām var strādāt fokusus ar sievietes garīgo veselību.
Vai būs slēgtā nodaļa – ļoti šaubos, jo jūs neesat drauds sabiedrībai un arī saskarsme ar ārpasauli jūsu veselībai netraucēs, bet uzturēšanās stacionārā kādu laiku – un neplēsties par katru cenu ārā, tikai tāpēc, ka tas kādubrīd var šķist apkaunojoši!! – būs ieguldījums jūsu garīgajā veselībā nākotnē. Dakteris varēs pavērot, piemeklēt zāles, kas strādā, kas nē, arī pašai būs laika pabūt ar sevi bez ikdienas ņemšanās ...
Re: Slimnīca un EKV lietošana
13.09.2018 17:22
Parasti, ja iet uz atvērto nodaļu, to iepriekš zina un gaida rindā. Ja brauc uz uzņemšanu Tvaika ielā, tad gan nokļūsiet slēgtajā nodaļā, bet, iespējams, pēc tam tiksiet pārvests uz atvērto nodaļu.
Re: Slimnīca un EKV lietošana
13.09.2018 20:21
Vai līdzšinējais psihiatrs ir privāts?
Re: Slimnīca un EKV lietošana
13.09.2018 20:28
Un kur Tu ņēmi par to elektrošoku? Tā taču galīga vēsture.

Te vairāk vērts ar psihologu strādāt, lai sakārtotu pašapziņas jautājumus, jo nevienu nekur mūsdienās nespundē, ja vien viņš kādu neapdraud, tāpat jebkurā brīdī no ārstēšanas var atteikties.

Varbūt visas tiesības vienmēr nav jāizlieto, bet, tās zinot, var būt mierīgāks.
mEKT
Re: Slimnīca un EKV lietošana
13.09.2018 21:14
Tikai pašos smagākajos gadījumos, bet patiesībā mūsdienās vairs nav tik traki, viss ir modernizēts un efektivitāte ir ļoti augsta.


2.2. Nosacījumi modificētās EKT veikšanai
Indikācijas:
- katatonā šizofrēnija, oneiroids stupors;
- hipertoksiskā katatonā šizofrēnija, katatoni – oneirods stupors ar vitālo funkciju kritisku pasliktināšanos;
- hroniska, smaga, terapijas rezistenta endogenā (melanholiskā) depresija, it īpaši gadījumos, kad pacientiem ir neatlaidīgas

suicidālas domas un/vai mēģinājumi;

- hroniska depresija ar trauksmi un ažitāciju.
Kontrindikācijas. Modificēto EKT nav ieteicams veikt pacientiem, kuriem konstatētas sekojošas saslimšanas:
Asinsrites sistēmas slimības:
- smags miokarda infarkts (īpaši pirmajās 2 nedēļās);
- augsts arteriālais spiediens;
- nekompensētas iedzimtas sirdskaites;
- asinsvadu aneirisma.
Nervu sistēmas slimības:
- galvas smadzeņu tilpumprocesi;
- paaugstināts intrakraniālais spiediens;
- cerebrālas asiņošanas draudi (cerebrālo asinsvadu slimību vai aneirismas dēļ);
- epilepsija.
Acu slimības:
- augstas pakāpes miopija (virs 5 dioptrijām);
- glaukoma.
Elpošanas sistēmas slimības:
- smagas hroniskas obstruktīvas plaušu slimības;
- akūta pneimonija;
- florīda plaušu tuberkuloze.
Infekciju slimības:
- akūtas infekciju slimības.
Modificētā EKT ir kontrindicēta sekojošām pacientu grupām:
- Pacients, jaunāks par 16 gadiem.
- Pacienta nelīdzestība.
- Grūtniecība.
! Lai veiktu modificēto EKT pacientiem vecumā no 16 līdz 18 gadiem, nepieciešama pacienta vecāku vai likumīga aizgādņa rakstiska piekrišana.

Sīkāk: http://www.vmnvd.gov.lv/lv/datu-bazes/rstniecb-izmantojamo-medicnisko-tehnoloiju-datu-bze/13-psihiatrijas-un-psihoterapijas-mediciniskie-pakalpojumi/297-pielikumi-izverstie-mediciniskas-tehnologijas-metodes-apraksti-un-citi-materiali/elektrokonvulsiva-terapija-vispareja-anestezija-ar-miorelaksantiem-modificeta-ekt
Negribu
Re: Slimnīca un EKV lietošana
14.09.2018 09:58
Runcene. Bija privāts. Bet piekritu kartiņai (lai lētāk) , ja nav riski autotiesībām. Zvanīju ;gim, dakterei, saka, ka steidzami ginekologs jāmeklē... Bija ciešamu mazu brīdi, uzcēlos, atkal PMS sajūtas (ātrs vēders), sirds skrien,smagums vēderā kā pirms M, un spiediens augšā, sirds pilnīgi haotiska, asinsspiediena aprāts rāda tukšo sirdi un ritma traucējumus.... Vāks... nevienu dakteri nevar sadabūt, visiem rindas un atvaļinājumi...
Negribu
Re: Slimnīca un EKV lietošana
14.09.2018 10:14
Strenčos sievietes turot pat pusgadu, jo trūkst pacientu laikam. Bet vīriešiem pārprodukcija, tos laiž ātri laukā, ja nav kāds noziedzīgais elements.... Un baidos, ja cilvēks būs gulējis slimnīcā, tad nevarēs vairs atjaunot autotiesības, kad būs jāiet medicīnas komisija. Lai gan esmu ļoti prātīga braucēja.. Pa padsmit gadiem nav bijuši nekādi pārkāpumi, izņemot apstāšanos neatļautā vietā..

Mans ārst vēl ir atvaļinājumā, tāpēc, dodoties lūgt palīdzību pie cita ārsta, mani uzreiz liks iekšā. Tā bija pagājušogad, kad uzsākot zāles dzert bija briesmīgi slikti, aizbraucu uz uzņemšanu pakonsultēties, ko darīt, teica, ka jāliekas iekšā uz izpēti tad... :( :( :(
Re: Slimnīca un EKV lietošana
14.09.2018 12:09
Rīgā ir 2 atvērtās nodaļas, nestreb karstu.

Kādas zāles pašlaik lieto?
mana
Re: Slimnīca un EKV lietošana
14.09.2018 16:03
Bet kas tur slikts tajā izpētē? Būtu ielikusies izpētē, varbūt sodien būtu viss ok? Jā, Strenčos var palikt ilgi, laukā nemet, bet es uzsveru VAR, jo neviens tur ar varu iekšā netur. Un elektrošoku vismaz Rīgā ne-lie-to! Lai gan jau minētajai katatonajai depresijai esot ļoti iedarbīgs (ar maz blaknēm, hehe). Pie ginekologa jāiet, protamas, bet tas neko ātri neatrisinās, jātiek ar galvu vispirms kārtībā, tad var menopauzes zāles ņemt pa virsu.
Pagaidām sāc ar kādu vilkabeles tinktūru sirdij, 5HTP vispār nebūtu slikti, bet vai LV ir tāds, nez. Un mierīgi doties pie doka, jo nevajag gaidīt, kad paliks vel sliktāk taču.
Negribu
Re: Slimnīca un EKV lietošana
14.09.2018 17:02
Paldies, atbildētājiem. Sāku dzert Nervostreng papildus. Kas domāts ar 5HTP? (vēlāk skatīšos, kas tas tāds ir).

Pie daktera plānoju iet, zvanīju jau iepriekš. Bet nav vēl darbā. Jāgaida. Un nevarēja vēl iepriekš pierakstīties, jo dokumenti pierakstam darbā laikam.

Ļoti gribu normāli izturēt līdz laikam , kad tikšu pie ārsta klātienē. Pārējā laikā, kad nav sirdsklauves, pārsitieni, baiļu sviedri un ilgstoša trauksme. tad jau es jūtos diezgan sakarīgi.. Katru dienu arī kaut ko padaru, izdaru. Vienīgi pēc tām sirds trakošanām nogurusi jūtos, gribas atpūsties.

Par slimnīcu runājot, ir nācies sastapt pāris cilvēkus, visumā sakarīgus, tikai pa laikam ar stipru depresiju. Un tie tieši apgalvoja, ka ja grib mājās, vienkārši nelaiž.... Saka- vispirms mēnesi, tad vēl pāris nedēļas un tamlīdzīgi. :( :( :( Reizēm sadusmojoties, ja jautā, kad varēs tikt mājās. Un pasakot, ka vēl ilgāk tad turēs (un tur arī laikam). Vai tas kāds noziegums tāda veida slimnīcās skaitās, apjautāties, kad varētu izrakstīties? :(
Re: Slimnīca un EKV lietošana
14.09.2018 18:17
Psihiatrijai diemžēl ir daudz ēnas pušu, un šī ir viena no tām.
mana
Re: Slimnīca un EKV lietošana
14.09.2018 20:39
5HTP ir aminoskabe, labi palidz pie nemieriem, trauksmem. Ir ari L-triptofans, prekursors. Atrodams, piemeram, titara galja, bet pie trauksmes ar partiku censties uznemt nav nopietni.
..
Re: Slimnīca un EKV lietošana
14.09.2018 23:36
Negribu Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Par slimnīcu runājot, ir nācies sastapt pāris
> cilvēkus, visumā sakarīgus, tikai pa laikam ar
> stipru depresiju. Un tie tieši apgalvoja, ka ja
> grib mājās, vienkārši nelaiž.... Saka-
> vispirms mēnesi, tad vēl pāris nedēļas un
> tamlīdzīgi. :( :( :( Reizēm sadusmojoties, ja
> jautā, kad varēs tikt mājās. Un pasakot, ka
> vēl ilgāk tad turēs (un tur arī laikam). Vai
> tas kāds noziegums tāda veida slimnīcās
> skaitās, apjautāties, kad varētu izrakstīties?
> :(


Tā ir tīrākā patiesība. Jo vairāk gribi ārā, jo ilgāk turēs. Vislabāk ir sākt spēlēt teātri, ja stāvoklis atļauj (par neko nesūdzies, centies izskatīties mierīga).

Domāju, ka cietumā ir labāk, jo nav jādzer zāles un jāmokās no blaknēm.

Psihiatrs slimnīcā vispār ir laba profesija cilvēkiem ar sadistiskām ievirzēm.

Ā, un atceries - jebkuras pretenzijas vai sūdzības neviens īsti vērā neņems, jo mēs taču esam tie slimie un mūs automātiski diskreditē.
Nekad negriezies pie psihiatra psihologa psihoterapeita pat nejauši
pakonsultēties kas jāēd lai būtu vesels utt
-----tiec datubāzē, tā ir ātrajiem mašīnā, medkomisijā aoto utt.
visi tevi sūtīs uz psiheni bez variantiem, neviens ģimenes vai ..
ārsts neņemsies psihs un viss zīmogs uz pakaļas svītrkods uz pieres
------pie psihiatra centies nedzert kafiju vai zāles uzvietas utt.
tev centīsies piebarot kko. bet nu ja jau redzi to feisu tad parvēlu...

ja jau esi bijis pie psihiatra
-----tu jau dzer zāles, tātad esi narkomāns,to tā arī uztver
necenties kaut ko mainīt domāt darīt, esi atkarīgs un nerausties

agri vai vēlu nonāksi psihenē, tas viņiem grāmatā rakstīts jo diagnoze
ir, jāarstē utt. ja nav ko ierakstīt tad bipolārā disfunkcija bērniem
hiperaktivitāte utt. diagnozi tāpat var rakstīt kādu patīk, pamēģini
leponeksu ar ciklodolu jebkurai dzīvai būtnei iedot un jebkura
diagnoze sanāks... [vispirms zāles tad diagnoze}

psihenē tevi var iebāzt jebkurš kam nav slinkums sevišķi radi


ja esi psihenē...

----no pirmā brīža nolaid plakstiņus visam piekrīti tēlo bomzi kas
pats grib psihenē paēst par velti, nekādā gadījumā nepretojies
otrādi, saki vediet ātrāk es gribu zāles utt...

-----uzņemšanā saki esu psihs man gļuki uttt. paraksti visu
necenties atteikties no ārstēšanas, labāk otrādi
tad būs 2nedēļas vai 21diena utt. ja pretenzijas tad tiesa

tiesa ir formāla, juristi vispār [klusēt} , tev būs 2 mēneši
vismaz , tiesā mediķi tev cenšas uztaisīt par monstru maniaku
nu tev atriebjas ka tu viņus nemīli, tas viņiem sex tāds nu novirzes
sevišķi ka tevi redz pirmo reizi 5 minutes.

nu psihenē viss jau ir labi, dzer zāles pīpē staigā ārā ja ved
tur vispār ir normāli ja neņem vērā ka citur vaig savu tualetes
papītu citur nē nu psihi pārsvarā normāli tur zāles visiem,ja leksies
visdrīzāk dabūsi zāles ka nevarēsi saprast kas esi un sēdēsi
trīcošām rokām ...

par izrakstīšanu sāc interesēties ap 2ned beigām
nu noskaidro tev 21diena vai mēnesis..utt

ja sanitāram neļausi gulēt [naktī čurāt iesi)
var tev atriebties sarakstīt kaut ko un dabūt vēl ilgāk
sēdēt , ir stāštīc ka baida ar klizmu, bet es to dzirdēju tikai
par vienu medmāsu maniačku kaut tikai baumas

citādi tur labi cilvēki strādā , vienkārši darbs tāds

vēl interesanti ka ja kādam uznāk gļuki reāli
sāk ārdīties, to izraksta vienk. lai mazāk problēmas
ir kautkā kad esi nodaļā uzraksti iesniegumu ka
atsakies no ārstesanas un tevi izraksta, bet to nevaig
darīt uzņemšanā, tad kad tevi jau ārstē...

nu tādi padomi
nelieniet pie psihiatriem
Negribu
Re: Slimnīca un EKV lietošana
16.09.2018 13:51
Šausmas aberz.... Pat lasīt ko tādu negribas, kur nu vēl piedzīvot.... :( Man gan ļoti grūti Tavu tekstu lasīt, vajadzētu vismaz komatus skaidrības labad.

Nu šis vispār ir korifejisks: ''Domāju, ka cietumā ir labāk, jo nav jādzer zāles un jāmokās no blaknēm.'' Nezinu, smieties vai raudāt. Tiesa, iesākumā man tas smaidu izraisīja.

Par šo: ''Jo vairāk gribi ārā, jo ilgāk turēs. Vislabāk ir sākt spēlēt teātri, ja stāvoklis atļauj (par neko nesūdzies, centies izskatīties mierīga).''

Bēda ir tā, ka neesmu tāds ''teātra'' tipa cilvēks. Ja man ir labi vai normāli, tad tā arī saku un jūtos un uzvedos. Ja nav labi- tad to arī var redzēt. Lai gan parasti ciešos sākumā, lieki nedramatizējot. Man vispār riebjas liekuļot vai baigi izlikties.... Un tāda nedabiska izlikšanās man šķistu tieši slimīga.... Tad tādus manipulatīvus slimniekus ārsti uzskata par veselākiem? Ja negrib gulšņāt (kad sāk justies piem. labāk, un garlaikoties slimnīcā, tad iznāk, ka ir slimāks?

Tas tā absurdi šķiet... Mājās, kad paliek vieglāk, vismaz varu kaut ko padarīt arī....

Un atkal uzturbagātinātājs ir klāt? Vai arī kļūdos? Jā, droši vien vajadzētu dienas laikā apēst veselu tītaru, lai jūt efektu!!! (joks, protams).
Negribu
Re: Slimnīca un EKV lietošana
16.09.2018 13:52
Runcene. Vai Prefemin (Agni cast) var lietot, ja lieto arī escitalopram?
Re: Slimnīca un EKV lietošana
16.09.2018 14:30
Manuprāt, augu preparātiem ir maiga iedarbība, nepieciešama pacietība. Bet escitaloprams salīdzinoši ir agresīvāks. Man šķiet, ka no Prefemin vienkārši nebūs lielas jēgas.
Negribu
Re: Slimnīca un EKV lietošana
16.09.2018 15:19
Paldies, Runcene.
Sazinājos ar ginekologu. Ir divi varianti. Vai nu tas Prefemins, vai HAT (no kā man arī bail, jo vēl neatbilstu lietošanas shēmai (par tiem 6. mēn. ir runa), un visām priekšgājējām ir bijuši insulti un visādas citas nejaukas lietas (nedrošas).

Nu nezinu, iekšējā sajūta arī liek domāt, ka varētu būt pa vāju... Bet principā viņi ir savienojami? (varētu vismaz pamēģināt, jo efekts tāpat jāgaida esot kādi 3 mēneši..)

Visu laiku domāju, ka gribētu ārstam jautāt, vai nav kādas citas zāles, uz kurām pāriet. Jo, cik psiholoģe mani redzēja un dzirdēja, doma bija par to, ka pēc šo, patreizējo iedzeršanas, diezgan ilgu laiku izpildās tādas blakusparādības, kas mani izjūtu ziņā moka. Katrreiz pēc iedzeršanas, pēc laika, mierīgi pat darot kaut ko, pēkšņi jūtu, ka paliek strauji nelabi, kā neēsts, tad sāk paātrināties sirdsdarbība kā pirms vēdervīrusa vemšanas (arī kopējā sajūta tāda), tad svīstu kā ruksis no tām sajūtām, uz ģīboni velk. Ja ātri nepaēd vēlreiz (1-3 min. laikā), tad sāk papildus sāpēt galva. Labi tikai vēlā pēcpusdienā un vakarā, kad nomierinās šie simptomi. Un vienmēr tā, tas ir kādu laiku pēc zāļu iedzeršanas.

Un vēl atcerējos. Kopš to escitalopramu sāku dzert, man nenormāli jau no pagājušās vasaras gribas ēst saldumus. Pilnīgi tāda kā atkarība izveidojusies uz vienu konkrētu saldumu tipu. Kaut gan vispār varētu teikt neesmu bijusi saldumu mīļotāja... Divas stundas pēc antidepresanta, nenormāli vajag apēst kādas vismaz 3 konkrētas konfektes, tad miers un mierīgi strādāju.
..
Re: Slimnīca un EKV lietošana
16.09.2018 15:34
Mēs stāstam to, ko paši esam pieredzējuši, taču ir gadījies sastapt arī tādus cilvēkus, kuriem patīk slimnīcā, jo medikamentus labi panes, mājās viņus terorizē tuvinieki un slimnīca ir kā patvērums.
iii
Re: Slimnīca un EKV lietošana
16.09.2018 22:31
Manuprāt, augu preparātiem ir maiga iedarbība, nepieciešama pacietība/c/

Taisnība bet pacietīga lietošana dod labus rezultātus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 14?
Ziņa: