Miega problēmas

Aizsāka grabeklis 

Miega problēmas
08.08.2018 20:17
Tēmu laikam iesniedzu pareizajā sadaļā. Regulāri esmu mocījies ar miega problēmām, kas ir saistībā ar stresu un iespējams arī šobrīd grūtāk, jo karstais laiks un tā. Ilgtermiņā esmu pamanījis, ka miega problēmas būtiski ietekmē manu dzīvi. Tad nu nezinu ar ko sākt, vai stresa mazināšanu (kas ir manuprāt nereāli, jo tad vai nu sevi jānozāļo kā dārzeni vai jādzīvo kaut kādā nomaļā lauku nostūrī, kur atkal savas problēmas). Bet ne par to stāsts.
Esmu jau 100 procenti pārliecināts, ka kaifoju no miega trūkuma. Bet ne hroniska. Tas ir tā, ka piemēram tagad aizgāju no vecā darba, un man ir daudz brīvā laikā, kuru arī nelietderīgi iznāk izmantot - vēlu aizejot gulēt un vēlu ceļoties (ap 12-14). Un tā kādu nedēļu no vietas. Un tad man ir svarīga diena ieplānota, kur obligāti jābūt 9:00 uz vietas, un man sanāk nakti negulēt. Un tad kad paiet tas notikums, atgriežos dzīvoklī un nosnaužos kādas 2-3h. Tagad esmu nomodā jau 3 stundas, un, ir tik daudz paspēts izlasīt, saorganizēt savu nedēļu. Šķiet esmu tādā kā mazliet eiforijā. Tad mani interesēja citu viedoklis par to - kas tā tāda par parādību. Kāpēc mazāk gulēt dažreiz ir labāk un vai tas ir normāli, un kā savest kārtībā miega režīmu, jo man galīgi viss ķīselī ar miegu, visu dzīvi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 2?
Ziņa: