Jūku prātā.

Aizsāka sanciitis 

Jūku prātā.
08.07.2018 17:55
Sveiki, lietas tādas kā man jau agrāk bijušas nervu sistēmas problēmas. Bet tagad pēc dzemdībām viss ir saasinājiespējams. Mazajam tūlīt 3 mēnesi. Naktīs nevaru gulēt, baisas domas, slēdzu tv. Nevēlos iet laukā. Reizēm sajūta ka bail no visa. Trauksme. Panikas lēkmes. Utt. Sāku lietot AD. Nezinu ko vēl varu darīt. Vai stāvoklis var vēl vairāk pasliktināties?
Re: Jūku prātā.
08.07.2018 18:51
Kas būs tālāk, to tagad nevaram zināt.

Meklē kādu citu mammu, ar ko parunāt, kādu mammu klubiņu, kādu pašpalīdzības grupu, kādu vecāku sievieti, kam uzicēties. Ja neder, tad psihoterapeits. AD Tev vajag tāpēc, ka Tu procesu esi ielaidusi. Tev ar kādu jāizrunā tas, kas Tevi nomāc.

Pašlaik tas tiek ignorēts. AD ir Tavu baiļu paslaucīšana zem tepiķa. Tas nav problēmas risinājums. Ir psihoterapeites (ne ārstes), kas specializējušās tieši uz mazu bērnu mammu problēmām un kuras arī pašas ir tam gājušas cauri.

Neslāpē procesu, izved to skaidros ūdeņos. Varbūt kādu laiku bez zālēm nevarēsi, bet būtu vēlams šo procesu pārtrukt ASAP, saņemot labāku palīdzību.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.07.2018 18:57 by Runcene.
hihi
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 14:48
pati vainīga, vajadzēja aizsiet olas
z.
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 15:11
Tev, tēmas autore, vajadzīga atpūta, bez apkārtējo uzbraucieniem.
Ja apkārtējie kā zābaki, ieskau aiznest bērnu bērna tēma mātei, uzsits ar kulaku, sakot pavēlnieciskā intonācija: JŪS TO BĒŖNU MĪLĒSIET!!!
un pašai nedaudz, nu, tur, kaut pāris ned. atpūsties... kādā sanatorijā...

Nu tas tā - fantāzija par tēmu, bet, manuprāt, normala. Nerocies tik daudz sevī. Papēti, kā pret Tevi, tēmas autore, izturās.

Lai izdodās ar saskarsmi, bez īpašiem asumiem un mierīgā garā... gūt sev atbalstu...
z.
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 15:12
... uzsist ar kulaku pa... būtu labi. ja ir koka koka galds... ;)
>z.
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 15:34
Ko tu te muldi, kaza?
z.
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 15:43
to 15:34
es tev došu pa mardošu visi zobi izlidošu

/ žēl, ka neredzu IP adreses /
>z.
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 17:27
Tinies uz pļāpu sadaļu, ja neko labu nevari pateikt.
z.
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 18:07
kas i, labucīt, iespēru tev pa jūtīgo vietu? Super
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 18:33
Slims tu esi. Tev palīdzība vajadzīga.
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 18:35
Es itin nemaz neapvainojis uz slimajiem. Man viņu rakstītais ir kā kaķim zem astes.
z.
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 18:45
sanciit, pacenties neuzvilkties...
Psihoterapija... eh... domāju, ja jaunajai māmiņai būtu brīvi palieli līdzekļi, nez vai būtu šāda tēma.

sanciit, novēlu Tev, Tavā dzīvē sastapt sev labu draugu un bērnam labu un mīlošu audžutēvu...
Uzdevums nav no vieglajiem, bet... NEKAS NAV NEIESPĒJAMS!!!
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 19:01
Tètis mums ir un pat kolosāls.
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 19:08
Daudz strādā?
atkal
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 21:35
tā drausmīgā z. te ielīda, šausmas!
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 21:47
Nē itka. 2 strādā 2 dienas mājās. Bet pat tās divas dienas kad palieku viena man sākās panika.
to 21:35
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 22:41
to 21:35
pakomentē izvērstāk pats savu savu komentāru zem nika hihi:
11.07.2018 14:48
pati vainīga, vajadzēja aizsiet olas

_________________________________________

Ka tas būtu jāsaprot tēmas autorei?
Varbūt tēmas autore nezin, ka pasaulē ir pietiekami arī tādi vīrieši, kuri atsakās no saviem bioloģiskajiem bērniem tikai tad, kad tie jau piedzimuši.
atkal
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 22:43
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 22:45
tieši tā
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 23:05
Neviens nav atteicies no bērna. Esam laimīga ģimene, vienīgā problēma šobrīd ir mana depresīva situācija. Ar kuru cinos.
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 23:07
Bet tādus vīriešus zinu. Viņus pat par vīrieti nevar nosaukt. Lupatas.
ir labi
Re: Jūku prātā.
11.07.2018 23:22
Veiksmi cīņā! Neko sasteigt nevajag. Padzersi AD mierīgi. No viņiem nekas ļuns notikt nevar. Negruzī pati sevi...
Slodze ir liela, kad bērniņš ir maziņš. Daudz kur jāpārorinetējas, daudz kam jaunam jāpielāgojas, gribās dot visu to pašu labāko... Turies tēmas autore un nepieņem par ticību katru slikto domu, kas iešaujas prātā..., tā teikt, neietekmējies no sliktām domām vai iedomām.
Pienāks laiks un AD atkritīs paši, kā nevajadzīgi. Soli pa solim.
Lai mierīga nakts atpūta!
Re: Jūku prātā.
12.07.2018 00:07
Ir labi
Paldies Tev. Mazais jau man superpuika. Naktīs neceļas, gul līdz 7 rīta. Pa dienu arī ļoti mierīgs. Viss jau būtu super, ja pati tiktu ar sevi galā.
Bet tiešām liels paldies tiem kuri saprot un atbalsta. Tieši šajā situācijā, kad man parunāties nav ar ko.
Re: Jūku prātā.
12.07.2018 09:36
Parasti šādas situācijas veidojas, ja par kaut ko pārlieku bažījas. Tas nav vīruss no zila gaisa. Tātad atbalsts Tev ir, bet Tu sevi par kaut ko gruzī. Par ko? Vienkārši padomā, par ko ir šīs bažas, varbūt pat bailes, patin laiku atpakaļ, jo depresija ir kā vāks baiļu katliņam.
ir labi
Re: Jūku prātā.
12.07.2018 10:19
Nez vai speciāli vajag tīt to laiku atpakaļ. No tā jau arī var rasties gruzons.
Vajag ar gaišām domām tvert esošo laiku, nevis skatīties atpakaļ. Tver visu labo - ir vasara, saulīte, bērniņš aug, attīstās...
Ejiet staigāties, elpo dziļi, tēmas autore, tici vairāk visam labamaj sevī un ap sevi. Tā speciāli negaidi kaut kādus ātrus risināumus, Dzīvo šodienā. Fiskē momentus, kad smaidi, tici tam veselajam kodolam sevī.
Lai jauku diena!
Re: Jūku prātā.
12.07.2018 11:14
Mazulim ir 3 mēneši. Parasti var atcerēties, kā tas viss sākās. Un var sev pajautāt: par ko tas viss?

Saku no pieredzes, ka panikas lēkmes ar pozitīvu skatu uz nākotni nevar izārstēt.
ir labi
Re: Jūku prātā.
12.07.2018 11:26
Tā rakāšanās pagātnē - tas ir tas pats, kas brūci, kuri virsū metas krevele, nemitīgi urbināt un tādējādi brūcei neļaut sadzīt.
Ta nav laba pieredze.
Šajslaikos, kad ir tik daudz pašpalīdzūbas iespēju - ir pieejami labāki risinājumi, bet, tā spēja sev palīdzēt - tā jāapgūst, bet apgūt to nevar vienā dienā..., tāpēc, kā jau visam, vajadzīgs laiks...
Re: Jūku prātā.
12.07.2018 11:34
Tā nav rakāšanās pagātnē. Tas ir noticis nupat. Jaunām mammām parasti ir kāds palaišanas mehānisms, veidojas bažas par bērnu vai tml., pietiek ar kādu neuzmanīgu vārdu, bet sniega bumba ripo no kalna un paliek lielāka, veidojas visādas neveselīgas fantāzijas -- tas ir pilnīgi kas cits, par ko runāju. Tā nav rakāšanās pagātnē.

Šādā gadījumā var arī rakstīt dienasgrāmatu, tur gandrīz vienmēr kaut kas atklājas.

Lai gan man ļoti palīdzēja tas, ka es izpratu savas dzimtas vēsturi.
brrrrr
Re: Jūku prātā.
12.07.2018 11:38
Sanciite, uzmanies, izskatās ka z. ir nomainījusi niku uz ir labi.
Re: Jūku prātā.
12.07.2018 11:53
Paldies. Būs jau labi. Cerēsim ka dzerot AD drīz sākšu justies labāk un psihologs nebūs ilgi jāgaida.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 22?
Ziņa: