zāles miegam

Aizsāka desa 

zāles miegam
16.06.2018 16:24
Bezrecepšu zāles nepalīdz, aizmigt nav problēmu, bet nevaru noturēt miegu ilgāk par 4 stundām pēc kurām vairs nespēju aizmigt, tāpēc man ir vajadzīgas kādas recepšu zāles, kas varētu palīdzēt.
Lieta tāda, ka ģimenes ārsts man ir citā pilsētā kurā pašlaik neuzturos un man nav iespēja tikt pie šī ģimenes ārsta tuvākajā laikā. Vai ir iespēja griezties pie kāda ārsta Rīgā kurš nav mans ģimenes ārsts un spētu izrakstīt man kādas miega zāles un lai šī vizīte nesanāktu drusku par sālītu cenas ziņā? varbūt ir kādu citu iespēju dabūt kādas miega zāles...?
iii
Re: zāles miegam
16.06.2018 21:50
Veldres ielā pie psihiatra var griezties lai gan ar zālēm to nav labi koriģēt.
z.
Re: zāles miegam
16.06.2018 22:03
Kas i, Ivar, tev pēkšņi runas plūdi pazuduši?
Atskaites pat sev dodi, jeb sabļaut uz citiem tev ir... tradīcijā? ;)
iii
Re: zāles miegam
16.06.2018 22:07
Vai tad es ar tevi runāju, zive? Nē taču.
Re: zāles miegam
16.06.2018 22:09
Vēl var meklēt palīdzību Pārdaugavas ambulatorajā centrā, Ļermontova iela 1, Āgenskalnā.
z.
Re: zāles miegam
16.06.2018 22:10
Nekas, nekas, pieciet neētrības, Ivariņ. Jautājums tēmu zemāk, ta man konkrēts un pamatots!
Sabļaut bezjēga mācēji, ja esi adekvāts, tad mācēsi arī pamatot!
z.
Re: zāles miegam
16.06.2018 22:17
A ja par tēmu - to Tev neviens nepateiks, kas darāms, jo nezin Tavu miega traucējuma cēloni.
Mēģināsi problemu risināt medikamentozi, neko neiegūsi, kā tikai papildus risku kļūt atkarīgai no miega līdzekļu medikamentiem.
A psihiatriem to tikai vajag, lai klienti nāk. Viņiem maizītei jāpelna.
Izvēle, tēmas autore, ko darīt, tavā ziņā.
iii
Re: zāles miegam
16.06.2018 22:30
Valsts apmaksāts psihiatrs nav ieinteresēts lai kāds bez vajadzības pie viņa nāktu un gulēšanai bieži izmanto AD kas atkarību neizraisa, tā ka zāles dod risinājumu kādam laikam kamēr var izdomāt kaut ko labāku.
z.
Re: zāles miegam
16.06.2018 22:35
Valsts psihiatrs, tāpat, kā ģimenes ārti, algā saņem, atkarība no apkalpoto klientu daudzuma, tā, ka, ieinteresēti viņi nebija varbūt padomju laikā, bet ne šajos laikos.
iii
Re: zāles miegam
16.06.2018 22:39
Viņiem tāpat ir vienmēr pilns pieraksts tā ka arguments atkrīt, virsstundas izdevīgāk strādāt citur, nevis valsts darbā...
z.
Re: zāles miegam
16.06.2018 22:48
Tas neattiecas uz valts psihiatriem, kuriem algas nekādas, viņuprāt, spozās.
Savukārt, privātpraksēs, ja runa par psihoterapiju, ir OBLIGĀTS sertifikāts, kas tuvu nav lielākajai daļai psihiatru, jo psihoterapeiti - tā ir pilnīgi cita kategorija. Tikai dažiem pamata izglītība ir psihiatrijā. Normāliem psihoterapeitiem pamatizglītība ir medicīnā, kam traumās, kam citur.

Psihologi, nuuuuuuu... kurš no mums, vismaz katrs pats sev, nav labs psihologs, īpaši, ja gana daudz lasīta psiholoģijas literatūru... ;)
z.
Re: zāles miegam
16.06.2018 22:53
Ir jābūt obligātam sertifikātam PSIHOTERAPIJĀ, ko izsniedz ne jau pēc sklolas beigšanas... ;)
iii
Re: zāles miegam
16.06.2018 22:57
Manis sacītais attiecas uz visiem Latvijas valsts apmaksātiem psihiatriem tapēc ka to ir drusku pa maz un pieraksts ir pilns jau ilgi uz priekšu, tapēc nav nekādas vajadzības kādu nevajadzīgi zāļot.
..
Re: zāles miegam
16.06.2018 23:02
z., Tu reiz nomierināsies? Ej uz pļāpu sadaļu, paranoiķe.
z.
Re: zāles miegam
16.06.2018 23:09
Neviens jau nevienu nezāļo. Saku vnk, ka psihiatri nekad nebūs ieinteresēti palīdzēt risināt problēmas un tas viņiem nemaz nav jādara.

Aha, Ivariņ, sapratu, kāpēc bļaustījies. Tu tak neesi risinājis savas problēmas ar psihoterapijas metodēm.

Ok, aizrakos pati līdz atbildei. Nu, jā, nepadomāju, ka no tevis, Ivariņ, atbildību par tavu ķērkšanu būtu velti gaidīt.

jomajo, nu i ļautiņi...
z.
Re: zāles miegam
16.06.2018 23:10
eju, eju... dodos... skriešus...
kurme
Re: zāles miegam
17.06.2018 09:46
Slikts gan rezulāts zives psihoterapijai, šausmas!
z.
Re: zāles miegam
17.06.2018 17:19
kurme, a kurme, lai tev mutīte būtu mazāka, jāsaka - konfekte, nevis MARMALĀDE ...
Estateguru
Re: zāles miegam
21.06.2018 20:08
Ja celies pēc 4 stundām un pēc tam praktiski nevari aizmigt, manā gadījumā analoģiskā situācijā palīdzēja Truxal (no sākuma 25 mg, pēc tam pietika ar 1/2), bet ar psihiatra akceptu, protams.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 18?
Ziņa: