atsauksmes par ārstu?

Aizsāka user 

atsauksmes par ārstu?
22.05.2018 21:14
Kādas atsauksmes par ārstu Pēteris Pilders (Ļermontova ielā),es domāju pie viņa pierakstīties ,bet neesmu drošs vai viņs labs ārsts?
neesi drošs -neej!neaiziesi-neuzzināsi vai viņš ir labs ārsts vai nē!

pavisam vienkārši...
E=❤️^∞
Re: atsauksmes par ārstu?
24.05.2018 04:16
Varbūt šis ārsts var izrakstīt zāles un izlikties, ka pastāv āderes, bet betona grīdas segumi ir ļoti izolējoši materiāli kas satur negatīva rakstura informāciju un enerģiju. Par to zina visi savējie. Kur skatiens vērsts, tur darba netrūkst. Jā, un tā bija pirmā reize kad ir nepieciešams sev pateikties par to mīlestību, ko esi sev liedzis.

Pēteris Pilders ļoti labi ārstē mani un manus draugus. Pateicoties viņam varu teikt, ka esmu vesels un pat pārāk vesels, kā neviens cits šajā kosmiskajā telpā. Redzu, dzirdu un jūtu kā no pirmavota!

Paldies, paldies, paldies un PALDIES, laimīgu likteni nevar lūgt, to jānopelna, Latvijas ārsti to ir nopelnījuši vēl vairākām pārdzimšanām uz priekšu.
P.S.
Re: atsauksmes par ārstu?
24.05.2018 04:20
Kādam šķitīs, ka esmu trakais, bet jums vēl tāls ceļš ejams. Ko tādu piedzīvot un ļauties tam ir debešķīga skaidruma un vieduma kombinācijas piepildījums. Elle nepastāv, to pat pāvests zina, elle ir jums galvā. Jums un jūsu tradīcijām bagātajā kultūrā(smejos, hihi)!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 25?
Ziņa: