Atbalsta grupa cilvēkiem ar Sociālo trauksmi, Sociālo fobiju

Aizsāka atb.grupa 

Bet minimāla iedzeršana relaksē..
Sektā biji Tu? Ā, nu skaidrīte, kāpēc Tu tur kasījies ar tām sektantistēm. brrr bīstos nozombētus ļaudis
Jā, es pēc tam kļuvu antisektants...njā, no tiem labāk talāk.. daudz laiku tur esmu pazaudējis, un ne tikai laiku..
es te dienās, pavisam nesen, tā nedaudz par ikonogrāfiju biju painteresējusies, tīri no tāda viedokļa, kas ir tie svētie, kas attēloti uz ikonām.
Tas gan bija interesanti. Ja esi dzirdējis, ir visādas ikonas brīnumdares. Viena no tādām ir Tihvinas dievmātes ikona...
Godīgi sakot, ir interesanti parunāties ar ikonām. Reizēm viņas pat dzird...

Te par Tihvinas ikonu:

https://www.youtube.com/watch?v=lbZJU3vaQx4&t=1s

Tomēr noderīgāk, nekā dzert...
Varbūt nokluaīšos, redzēs, gaŗš video.... dzert varbūt nav noderīgi bet vai tad jādara tikai noderīgais?
Bet tas taču ir vienkārši kristīgais video, pareizticīgais..
Mad, kāda ir tava pieredze ar sociālo fobiju? Vai neesi domājis pievienoties atbalsta grupai?
Re: Atbalsta grupa cilvēkiem ar Sociālo trauksmi, Sociālo fobiju
02.07.2018 10:27
Oi, mad un atbalsta grupa... :D

Vārtos pa grīdu... :D :D :D
...runcene... :)...
...ko nozīmē -sociālā fobija ¿...
Re: Atbalsta grupa cilvēkiem ar Sociālo trauksmi, Sociālo fobiju
02.07.2018 13:33
Nezinu, tas tāds smalks vārds. :) No diagnožu kategorijas.

Un tad te nāk sirdzējs un saka: "Man ir sociālā fobija. Ko lai es daru?"

Traka pasaule, ko tādai teikt, samaisa ļaužiem galvas, un viss.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.07.2018 13:33 by Runcene.
...par to arī stāsts ...:)...
Neteiktu, ka pasaule ir traka. Vnk, no virtuālās vides nekas nav jāgrib vai jāgaida.
Neviens nevar pārbaudīt, kur meli, kur patiesība un viss ar to pateikts.
Paldies Runcene, ka biji mani pabrīdinājusi, bet, nav manā varā atturēt iii no komentāru rakstīšanas. Fū, tikai galvas sāpēs tā var iedzīvoties.
Un kas pats būtiskākais, Ivars mani mūžā nevienu dienu nekādā veidā nav interesējis. Vispār, nekādā. Manā pasaulē šī cilvēka vnk nav un nekad nav bijis, ja nu vien tos 6 gadus atpakaļ, kad arī bija tikai un vienīgi konkrētam jautājumam, bez jebkādiem mājieniem, zemtekstiem vai vēlmēm no manas puses.
Ivars te vnk vai nu muļķi totāli laida, vai ir... es nezinu un zināt negribu neko par Ivaru.
Mana dzīve ir bijusi aizpildīta aizpildīta ar citiem cilvēkiem, citām nodarbēm, celojumiem, grāmatām un daudz ko citu.
Dēļ tā galdiņa, pie kam, veselus 6 gadus atpakaļ, šitāds jampadracis? Cita iemesla vnk nevar būt, bet, ja ir, tad tie ir slima un nedabūjuša vīrieša iztēles augļi, kuriem ar mani nevar būt nekāda sakara, tapat, kā es nevaru uzņemties atbildību par citu ļaužu iedomām, iztēli vai fantāzijām.

Tie nazīši bija forši! :D
z. sev to stāsti?
autor, a Tu esi čitateļs vai pisateļs?

Te tev anekdote:

https://www.youtube.com/watch?v=jVuSGcuEEZs
...tā lielākā dirsēja esi Tu, z..."kruta" beibe, sap"ties...da nu... bet vismaz kkāda kustība...tas man patīk... :)...
A es esmu ar potences problēmām
Principā, tā. Ziņojums visiem tiem, kuri man bija teikusi, lai rakstu:

Jūs esat devuši man visnejēdzīgākos padomus, kādus vien varējāt iedot.

Kats, kas man bija ieteicis rakstīt, katrs pats sevi atpazīst.

Mana pasaule ilgi nebija pazinusi nekādu, ne vismazāko agresijas formu (nu, ja nu kāds sīkumu, kādu nieku, kas jebkurav var gadīties)
Virtuālā vidē es iepazinu ļaunumu - dažādas agresijas formas (manipulēšanu, izmantošanu, zaimus, agresiju, citu cilvēku murgus, perversiju, provokācijas, ļunumu, uzmākšanos, izmantošanu - te es iepazinu citu cilvēku ļaunumu uz kuru nemācēju reaģēt.

Visi, kas man bija ieteikuši rakstīt virtuālā vidē - Jūsu ieteikums ir slima suņa sūda vērts!

Tikai galvassāpēs biju iedzīvojusies.

Neesmu es ne pļāpa, ne cilvēks ar problēmām. Tas, ka esmu pļāpa - ta var izskatīties, jo... tas vairak attiecas uz delfu forumu - jo es centos virtuālā vidē uzlabot komunikāciju kultūru un veicināt pozitīvu komunikāciju.
Man tas nebija jādara. Man nav jāgrib izmainīt Jūsu samaitātās uztveres!
Tu nevari uzlabot to kas Tev nav principā.
Ej pie psihoterapeita, varbūt ka viņš Tev varēs palīdzēt.
autor Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu nevari uzlabot to kas Tev nav principā.

...BINGO...!!!....

...z., muti brūķēt var arī bez agresijas, ar smaidu...
...nogalini viņus maigi...
Man nebija pieredzes un tikai. Tagad pati zinu, ka šo vidi nevar izmainīt.
Ejiet, kam vajag pie psihoterapeitiem, man to nevajadzēja, tāpat, kā man Jūsu murgus un visus pārējos mēslus nevajag,
Labais, kas ir bijis un paliek ar mani - Jums to nevajag. Jums vajag mēslus, jo tā Jūs jūtaties tīrāki. NOŽELOJAMI!!!
kas ir nožēlojami?
man uzjautrināts Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> autor Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Tu nevari uzlabot to kas Tev nav principā.
>
> ...BINGO...!!!....
>
> ...z., muti brūķēt var arī bez agresijas, ar
> smaidu...

Zivs pūst no galvas.
z. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man nebija pieredzes un tikai. Tagad pati zinu, ka
> šo vidi nevar izmainīt.
> Ejiet, kam vajag pie psihoterapeitiem, man to
> nevajadzēja, tāpat, kā man Jūsu murgus un
> visus pārējos mēslus nevajag,
> Labais, kas ir bijis un paliek ar mani - Jums to
> nevajag. Jums vajag mēslus, jo tā Jūs jūtaties
> tīrāki. NOŽELOJAMI!!!

...pizdec... cita vārda nevaid...
z. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ejiet, kam vajag pie psihoterapeitiem, man to
> nevajadzēja, tāpat, kā man Jūsu murgus un
> visus pārējos mēslus nevajag,


Ja nu kāds te pēdējā laikā murgo, tad vienīgi Tu z.

Drostaliņai vajadzīga akūta palīdzība.
bezniku pokemon - ja pateici a, tad pasaki arī b

konkrētāk... par to palīdzību... gatava palasīt, tikai, ja raksti, raksti ar patstāvīgo niku, plikdirsi
Jā, nu labi ka es pārtraucu jebkadus sakarus ar Tevi, zive, jau pietiekami sen un ka nenoticēju ieteikumiem lietot psihoterapiju citādi es būtu turpat kur Tu tagad, šausmas.
Ivariņ, aizstaigā pie psihiatra. Man ir iemesls, Ivar, tavus murgus nosūtīt attiecīgam iestādēm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 15?
Ziņa: