Atbalsta grupa cilvēkiem ar Sociālo trauksmi, Sociālo fobiju

Aizsāka atb.grupa 

Pati kko jautāji laikam.
...kasTev nepatīk pie breivika???...
fuj, fuj, fuj, mad... kurš tādus jautājumus uzdod, īpaši laikā, kad visapkārt zeme zied....

Labāk būtu pastāstījuši, kur atrodās Latvija lielās, skaistās ziedu pļavas... Galīgs nestils ir pļavu puķes pirkt tirgū... Vējains gan ir un vakar stipri lija, bet lietu gan prasījās...
Visa Ķīšezera dienvidu piekraste nav izpļauta un zied, tikai ir arī padegusi, no Teikas tas ir pusstunda ar kājām...tālāk vispār arī ir nekas...nu- dienvidu krastā tās nav lielas pļavas, nelieli laukumiņi pavisam un viss tur arī nav tik smuks..tuvāk Belaruss veikalam ir tīri neko.
Nu labi, istabas kompozīcijai tomēr ērtāk aizbraukt un sapirkt tirgū, tikai pirms tam papētīt tādas tīkamas pārdevējas...

Atceros, dziļā bērnībā vienreiz pati stāvēju uz Avotu un... aizmirsu, kādas ielas krustojuma tuvumā un nopārdevu 10 gab. sapītus ozollapu vainagus. Kā tagad atceros, vienu rubli par vienu vainagu. Man, toreiz, dziļā bērnībā, neticējās, ka kāds nopirks un dziļš bija izbrīns, ka visus 10 vainagus burtiski izgrāba nepilnas 1/2 h laikā... ;) Eh, tālā, jaukā bērnība... ;)
tikai pirms tam papētīt tādas tīkamas pārdevējas/c/ Laba doma:)
Tikai pie ūdeņiem tie dupši ir drusku plikāki:)
...nupat iešāvās prātā...šeku iraid Atbalsta grupa cilvēkiem ar Sociālo trauksmi, Sociālo fobiju...rimtā z sarakste ar !!!...un pa vidu vēl es maisos...bet nē, citiem vajag izraudāties uz krūtežas otram tik pat stresainam kustonim...aristokrāti, ziniet...:)...

...par pļavām un citām lietām...pārsvarā, jau parziedējums ir iestājies...daba sāk pieklust...jau neskan mudriais putnu un varžu pārošanās saucienu kopkoris...un vakaros tikai kāds vientuļš bezdelīgs, uztupies uz kaimiņmājas tv antenas, atlaiž savu dziesmu...žagatas, un citi spārnaiņi, zarazas, ķiršus ēd nost...nja...vasara...
Nav jau tā nekāda sarakste man ar iii. Vēlme bija iespēju robežās no savas puses nodzēst negācijas, kuras biju izraisījusi. Nepatīk izraisīt un pavisam nepatīk, atstāt aiz sevis negācijas. Ar kaimiņiem jāsadzīvo... Ne vairāk...
...kas var būt labāks par brangu kasiņu???...laikam tikai kāzu kautiņš...
Man nav nekādā vēlme atcerēties negatīvo kas ir bijis...tā ka būs jau labi.
Nu nevajag šitās spēlītes. Man pat sapņos nebija rādījies, ko Tu man tur biji piekāris.
Ne es Tevi savā dzīvē jebkad esmu pinusi iekšā, ne arī kādu lielo negatīvismu izraisījusi. Es rūpīga, ja runa iet par mani!!!
Es kādu tagad vispār vainoju?
... ja ūtu par ko....................
Ja ūtu?:)
Ko tad man būtu jāsaka? Kāda tam nozīme- bija vai nebija par ko? Tajos uzskatos ko es tagad kultivēju tam ir minimala nozīme....tā teikt- mana karma..
Man laikam būs šampis jāņem un jāiet ciemos:)
nedzeru ne šampjus ne jebkādus citus grādīgos, tas man pa mammas līniju. nedzeram vispār
Nu tad dzeršu viens pats:)
A šampis vispār nav nekāds alkohols tāpat ka alus:)
nekad neesmu sapratusi, kāpēc cilvēki dzer. Ne tur garša, ne veselais saprāts. Ne grāmatas var palasīt, da neko nevar padarīt, kad apreibums no alko. Sametās ļaudis, kaut ko nomurgo un iet gulēt... fu
Dzert nav piedzerties, visu laiku nav jalasa arī....
Savs laiks ir vienkārši pasēdēt ar draugiem, vienalga kur...
Man patīk dzidra bilde un skaidra domāšana
Ja strādā, sporto , mācās, utt tad tā arī ir, bet vajag arī kko citu un nav jāpiedzerās..
Es vispār dzeru baigi maz...drusku vasarā tikai.Ziemā pavisam maz.
Mani garlaiko apreibuši cilveki. Tādu kompāniju sev nevēlētos.
Es ilgus gadus biju kādā sektā un tad nedzēru...bet vai tas bija labi?
Nu bet par dzeršanu ja tā drusku- tad tāpat var teikt- kapēc pīpēt vai ar seksu nodarboties?
Apreibt gan īsti nevar ja dzer ļoti nedudz, bet ja vairāk tad man arī tādi nepatīk... daži draugi mēdz sadzerteis tā..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: