Atbalsta grupa cilvēkiem ar Sociālo trauksmi, Sociālo fobiju

Aizsāka atb.grupa 

Tiek veidota bezmaksas atbalsta grupa cilvēkiem ar sociālo trauksmi, sociālo fobiju. Grupa paredzēta tam, lai palīdzētu viens otram un drošā, saprotošā vidē trenētu sociālās prasmes. Tikšanās 1x nedēļā.

Pieteikšanās, ierosinājumi, jautājumi šeit: atb.grupa@gmail.com
Re: Atbalsta grupa cilvēkiem ar Sociālo trauksmi, Sociālo fobiju
15.04.2018 09:46
Lai veicas! Cerams, kāds cilvēks arī atnāks...
kas veido grupu?
kas vada grupu?
kur tas viss notiek?
Vai grupa paredzēta tikai neirotiskiem cilvēkiem, un vai to vadīs arī kāds speciālists psihisko slimību jomā?
Grupu veidojam paši dalībnieki. Šobrīd esam 2-3 dalībnieces, meklējam vēl. Tiek plānots bez terapeita, bet ir iespējams arī piesaistīt terapeitu, bet tad grupa nebūs bez maksas. Grupa paredzēta ikvienam, kas izjūt kaut kādas grūtības sociālās situācijās. Nav obligāti jābūt diagnozei. Bet var arī būt. Pietiek arī ar iekšējo sajūtu, ka īsti nav labi un vēlies ko mainīt, trenēt sociālās prasmes saprotošā, atbalstošā vidē, lai vēlāk varētu ērtāk justies un brīvāk diskutēt citos kolektīvos un grupās. Tikšanās būs Rīgā.
Vēlams rakstīt šeit: atb.grupa@gmail.com
Atvainojamies vīriešiem, bet izlēmām, ka šajā grupā būs tikai sievietes. :)

Pirmā grupas tikšanās 30.maijā pl. 18:00 Rīga, centrs.
Piesakamies: atb.grupa@gmail.com

Pievienojoties atbalsta grupai katra dalībniece apņemas ievērot konfidencialitāti un būt labvelīgi noskaņota pret visām grupas dalībniecēm.

Rakstam, piesakamies!
Tas neizklausās diez ko nopietni. Vai būs arī vīriešu grupa? Vai arī mērķis ir atbalsta grupa fobijai tieši no vīriešiem? :D
ko nozīmē sievietēm?

Ja cilvēks fiziski ir kā vīrietis(ar riekstiem un bez čičiem),bet dvēselē jūtās kā sieviete ,tad ta'di iederās jūsu bariņā???
Jā, bet pat nav paskaidrots, kādēļ, jo pasākuma saturs šķiet diezgan nevainīgs. :D Likumiski jau tā darīt nevar, izsludināt publisku pasākumu un pēc tam aizliegt kādai sociālajai grupai ierasties. Gluži kā pie kafejnīcas uzlikt "krieviem neienākt". Ja tas ir personīgi pazīstamu cilvēku tusiņš vai vēlēšanās sapazīties, tad nevajag tik oficiāli reklamēt, "atbalsta grupa". Kaut kas neiet kopā. :)
Iemesls ir tieši vienas atsevišķas meitenes personīgie iemesli, kurus šeit neminēšu. Tiek domāts arī par jaukto grupu, kad redzēsim kā mums veiksies ar šo grupu.

Tomēr no šī foruma atsaucība nebija liela, tikai 1 cilvēks atsaucās. Tā kā informāciju šeit vairs neievietošu.

Šajā virtuālajā grupā var pieteities visi, neatkarīgi no dzimuma, kur varam kopīgi izlemt par jaunu jaukto grupu: http://calis.delfi.lv/grupas/grupa/1401-atbalsta-grupa-sociala-trauksme/
Lesbiešu klubiņš?
Savā sulā vārīties - tas ir visefektīvākais veids, kā stiprināt šādas fobijas...
atb.grupa
Atbalsta grupa
01.06.2018 21:26
Tā kā šo foruma ierakstu var atrast google, vēlējos tomēr piebilst, ka uz norādīto epastu droši var rakstīt arī vīrieši. Gan nākotnē noorganizēsim arī jaukto grupu, jo ir jau daži interesenti. Cilvēki ar sociālo trauksmi ir ļoti dažādi, ir, kam tas ir fobijas līmenī un ir, kas ar to diezgan labi sadzīvo un to gluži par fobiju nenosauksi, un no malas pat nepateiksi, ka cilvēkam ir tādas problēmas. Ir, kas to ir pārvarējuši un sevi uztrenējuši soli pa solītim. Tā nav vārīšanās savā sulā, bet treniņš starp cilvēkiem, kas saprot! Vēlāk šo komunikācijas pieredzi var pārnest ikdienas dzīvē. Sociālās trauksmes pakapes arī ir ļoti dažādas. Arī man ir sociālā trauksme, bet tā kā šādas atbalsta grupas nekur nebija iespējams atrast, kopīgi ar vēl divām interesentēm nolēmām pašas to izveidot. Ir pieredze ar jaukto psihoterapijas grupu, bet tas ir dārgs prieks. Mēs organizējam bez maksas! Šī nav psihoterapijas grupa, bet ATBALSTA grupa!
Lūdzu bez aizvainojošiem komentāriem. Cilvēkiem ir iespēja sevi sākt vilkt no mājas laukā un tie var būt pirmie soļi uz labāku dzīvi.
Kam neinteresē, ignorējiet!
Neņem galvā aizvainojošus komentārus, šajā forumā tā ir norma..lai izdodas!
Es kaut kā nepamanīju aizvainojošus komentus, bet pamanīju, kā Ivariņš noreaģēja.
Tādu nu viņu atceros - muldēt varēja pilnīgi bez apstājas, tā teikt, katliņš vārījās viņam.

Vot, Ivariņ, sadomāju Tev apjautāties, par ko tu man tur, delfu forumā, mēģināju kaunināt? Ka nespēlēju pēc taviem noteikumiem, čudņiņkij? ;)
Dzīvē nibiju dzirdējusi frāzes : "KĀ TEV NAV KAUNA", kuras Ivars tur bārstīt bārstīja...
Dzeru tēju, pārdomāju dažādus dzīves notikumus un atcerējos šito nenormālo Ivara ķērkšanu : "KĀ TEV NAV KAUNA"


A runa par ko bija gājusi, drīkst vispirms zināt?
Jo es, Ivar, par tevi vispār, ka par kādu cilvēku domājusi vispār nebiju, ja nu vien... nu kā, tolaik es te, šajā pusē tik tikko biju uzsākusi dzīvot, nevienu te nepazinu un likās, re, būs viens normāls kaimiņš. Tas arī viss, ko pati biju domājusi.

A tu par ko tai delfu forumā šitā saķērci?
A runa par ko bija gājusi, drīkst vispirms zināt?/c/ Tu domā ka es atceros?
Nu bet nebija Tev iemesla uz mani baurot...
Bez tam, slikti, ka esi bijis sliktās domās par mani. Es normāla persona. Kas kas sensitīvs, parasti to pārrunāju aci pret aci, līdz abpusēji pieņemamiem noteikumiem, nevis kaut kur...
Tāpēc saku, neesam pazīstami. Žēl, ka sliktās domās esi bijis.

Viss kārtībā, Ivar. Jūties netraucēts un lai Tev laba veselība!!! Patiesi!!!
Tāpēc saku, neesam pazīstami. /c/ Bet Tu taču saki ka labi visu zini par mani- kas un kā... nē, nu es jau toč nezinu neko tā labi.
Vispār jau es neatceros pat to par ko sākumā bija runa, drīzāk vairāk to kas ir rakstīts pēdējā laikā..un domas nav nemaz tik sliktas, kādas tās tur vispār var būt?
Nezinu, no kurienes esi ņēmis, ka es būtu teikusi, ka par Tevi, Ivar, visu labi zinātu???
Man nav tk šaura domāšana un / vai pavirša attieksme pret cilvēkiem, lai es ko tādu teiktu...

Labi, ir vakars. Liks relaksam un... da nekad man nav patikusi ideja par forumiem, kur nu vēl - ka ta var iepazīt cilvēkus.
Pamēginājusi biju un tikai nācās nožēlot. Intuitīvi zināju, ka man kas tāds noteikti neder un nav vajadzīgs.
Pietiek, ka zinu, ka jebkurš cilveks ir kaut kas daudz lielāks, daudz dziļāks un daudz, daudz vairāk, kā te ar burtu kombināciju, kas veido atsevišķus, kādus saraustītus teikumus, vispār jebko var izteikt.

relax + garšīgas vakariņas, beidzot... :)
Nē, neesi teikusi tiešā tekstā, man tā likās ka tas tā izskan..
Nezinu, kas tur, taja virtuālajā kolhozā bija izskanējis.

Es pati biju vēlējusies sev mieru un klusumu, kontaktu ar dabu, meditācijas, un visu jauko, nevis to zaimu, provokāciju, greizo interpretāciju, kreiso iedomu, vulgaritātes un agresijas ieleju.
Forumos taču nav kontakta ar dabu:) nedz kas cits tāds..lai gan- tur kur es rakstīju, nebija nekāds negativitātes koncentrāts, vismaz ne tik traks..
Bet pa lielam visos forumos ir aizvainojoši komentāri, ko tad tur lai dara? Vai nu jāiet prom vai jāsadzīvo.
Kāpēc nē? Var tak rakstīt / pastāstīt arī forumos par kontaktiem ar dabu.
Tā, piemēram, reiz es peldējos Vidusjūrā, kur tajā dienā bija salīdzinoši stipri viļņi un es... pirms peldēties, sasveicinājos ar jūru un aprunājos, lai saprastos ar viļņiem un vēju...
Ar balkona puķēm esmu sarunājusies, par baložiem nedaudz interesējusies biju, debesis un mākoņus vērojusi... bet tas, viss jaukais, ir sajūtams klusumā...
Kontaktu ar dabu laikam labāk izjust...nē, nu labi- es arī daudzas reizes sarunājos ar vēju, tāds sporta veids man, prasu lai uzpūš.... un tas mēdz notikt. Bet nez vai to forumos saprastu..
Mēdz tā notikt... Tas nav nekas nesaprotams
Tas nav nesaprotams bet ne plašākai publikai forumos, tāpat kā kontakts ar dabu....un tas ir normāli ka cilvēki vienkārši dzen jokus nevis runā ļoti nopietni..
Kāpēc ne? Kas vainas atsvaidzīnāt zināšanas botānikā kaut vai?
Vieni no maniem mīļākajiem priekšmetiem skolas laikā bija, sākumā, botānika, tad zooloģija, tad bioloģija.
Forumi nav problēmu izbārstīšanas vieta, jo citiem cilvēkiem tos citu mēslus nav kur likt.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 12?
Ziņa: