Atbalsta grupa cilvēkiem ar Sociālo trauksmi, Sociālo fobiju

Aizsāka atb.grupa 

Tiek veidota bezmaksas atbalsta grupa cilvēkiem ar sociālo trauksmi, sociālo fobiju. Grupa paredzēta tam, lai palīdzētu viens otram un drošā, saprotošā vidē trenētu sociālās prasmes. Tikšanās 1x nedēļā.

Pieteikšanās, ierosinājumi, jautājumi šeit: atb.grupa@gmail.com
Re: Atbalsta grupa cilvēkiem ar Sociālo trauksmi, Sociālo fobiju
15.04.2018 09:46
Lai veicas! Cerams, kāds cilvēks arī atnāks...
kas veido grupu?
kas vada grupu?
kur tas viss notiek?
Vai grupa paredzēta tikai neirotiskiem cilvēkiem, un vai to vadīs arī kāds speciālists psihisko slimību jomā?
Grupu veidojam paši dalībnieki. Šobrīd esam 2-3 dalībnieces, meklējam vēl. Tiek plānots bez terapeita, bet ir iespējams arī piesaistīt terapeitu, bet tad grupa nebūs bez maksas. Grupa paredzēta ikvienam, kas izjūt kaut kādas grūtības sociālās situācijās. Nav obligāti jābūt diagnozei. Bet var arī būt. Pietiek arī ar iekšējo sajūtu, ka īsti nav labi un vēlies ko mainīt, trenēt sociālās prasmes saprotošā, atbalstošā vidē, lai vēlāk varētu ērtāk justies un brīvāk diskutēt citos kolektīvos un grupās. Tikšanās būs Rīgā.
Vēlams rakstīt šeit: atb.grupa@gmail.com
Atvainojamies vīriešiem, bet izlēmām, ka šajā grupā būs tikai sievietes. :)

Pirmā grupas tikšanās 30.maijā pl. 18:00 Rīga, centrs.
Piesakamies: atb.grupa@gmail.com

Pievienojoties atbalsta grupai katra dalībniece apņemas ievērot konfidencialitāti un būt labvelīgi noskaņota pret visām grupas dalībniecēm.

Rakstam, piesakamies!
Tas neizklausās diez ko nopietni. Vai būs arī vīriešu grupa? Vai arī mērķis ir atbalsta grupa fobijai tieši no vīriešiem? :D
ko nozīmē sievietēm?

Ja cilvēks fiziski ir kā vīrietis(ar riekstiem un bez čičiem),bet dvēselē jūtās kā sieviete ,tad ta'di iederās jūsu bariņā???
Jā, bet pat nav paskaidrots, kādēļ, jo pasākuma saturs šķiet diezgan nevainīgs. :D Likumiski jau tā darīt nevar, izsludināt publisku pasākumu un pēc tam aizliegt kādai sociālajai grupai ierasties. Gluži kā pie kafejnīcas uzlikt "krieviem neienākt". Ja tas ir personīgi pazīstamu cilvēku tusiņš vai vēlēšanās sapazīties, tad nevajag tik oficiāli reklamēt, "atbalsta grupa". Kaut kas neiet kopā. :)
Iemesls ir tieši vienas atsevišķas meitenes personīgie iemesli, kurus šeit neminēšu. Tiek domāts arī par jaukto grupu, kad redzēsim kā mums veiksies ar šo grupu.

Tomēr no šī foruma atsaucība nebija liela, tikai 1 cilvēks atsaucās. Tā kā informāciju šeit vairs neievietošu.

Šajā virtuālajā grupā var pieteities visi, neatkarīgi no dzimuma, kur varam kopīgi izlemt par jaunu jaukto grupu: http://calis.delfi.lv/grupas/grupa/1401-atbalsta-grupa-sociala-trauksme/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 17?
Ziņa: