Ilgstošs, mokošs bezmiegs

Aizsāka Pūce98 

z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 19:10
+ un, visu cieņu, Ivars, par... daudz ko..........
Paskatījos vakar to Svijašu. Jā, labs gan... Nu ko, man citi autori... arī, ne mazāk labi zināmi...

Ivar, Tu gudrs, labs, izpalīdzīgs... spēcīgs, pozitīvs... spējīgs atgūt veselību - vot, tā ir māksla!!! Tas iedvesmo un iedvesmo reāli!!!

Paldies Tev, Ivar, ka esi !!!
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 22:36
Nu Svijašs nav vienīgais, Tolle arī nav slikts. Es tikai Tevi brīžiem nesaprotu- brīžiem raksti normāli, a brīžiem ne visai... es taču neesmu bijis naidīgs...nu jā, grūti visu saprast, bet naidīgs es arī nebūšu ja nebūs kaut kas pret mani..
Nu jā, veselību es esmu atguvis, tas priecē un man stipri vienalga ko par metodēm kāds domā ja tās strādā. Autorei tas noderētu arī, ko no sirds varu novēlēt.
iii...esi vecis,bildini z...Jūs derat viens otram...tad Jums karš,tad mīlestība!viss kam dzīvē jābūt!dzīva dzīve!
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 22:52
Filja, a kāpēc domā ka es esmu viens?:)
es vispār par to nedomāju,vai esi viens,vai ar kādu!tam nav nozīmes viens,vai divi...nu ja esat divi,nekas, būsiet trīs!Jums sapas,nenoliegsi taču!
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 23:10
Tev vajag draudzeni pašam, filja, starp citu- Runcene kaut kad teica ka Tu esot baigi jauks, a Tu neproties, vot padomā- kāpēc nevari Runceni precēt?
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 23:10
Sveiks! Paldies, jauki, ka atbildēji! Raizējos... No savas puses, pilnīgi noteikti, negribētu Tev atstāt nekādu negatīvu ietekmi.

Par sevi - es tak arī dalījos ar visu, kas man dārgs, mīļš, tuvs, nozīmīgs... Sākumā tas nebija nekas daudz, bet tas arī, viss bija pašas intuitīvi uziets un izpētīts..., kaut vai tas pats Genādijs Gončarovs. Vecās dzīves vietas kaimiņš, kurš pārsvarā uzturās Krievijā, manā uzdevumā vēl 2008 gadā atveda man par naudu nopirktu kompaktidisku (youtubē tolaik vēl nekā nebija) par G. G. autogēno trenniņu...

Viss labi, Ivar! Priecē, ka esam sākuši saprasties! Patiešām, prieks! :)
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 23:20
Nu, es kaut kā ne tik augstu biju novērtējis psihoterapeitiskās metodes, ja tā padomā- tam bija iemesli, galu galā es nebiju gulējis 30 naktis kad tieši ar šo man palīdzēja ķīniete un es to respektēju, kādiem tas nebija paticis... a ko diez jebkurš domātu manā vietā? Nu tā arī ir ka es 1. vietā turu kaut ko vienu un pārējo - otrajā vietā. Autogēno treniņu es biju izmēģīnājis ARSā vēl tad kad tas tikko nodibinājās- nulles efekts , izgāju pilnu kursu bet nekāda efekta, pilnīgi. Tas laikam kkur ap 1990 gadu, neatceros precīzi..
Nē, nav nekāda negatīva efekta. Man ir bijušas smagākas problēmas kas ietekmēja, viss ir sagremots..neesmu tik vārgs laikam tomēr.
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 23:31
A nekas jau tajās psihoterapeitiskajās metodēs tāds īpašs nav. Kā jau rakstīju, klaustrofobiju pārvarēju bez psihoterapijas, vnk ar burtnīcu, rakstot tajā, ko jūtu, kādas domas vai fantāzijas ienāk prātā un iziet, ienāk un iziet, ienāk un aiziet... ;)))
Ne, nu biki ieskrējusies biju - 3h ar pirmo piegājienu, lidojot X vien zin, kur un kāpēc..., bet, labi, ka izpratu domu un emociju savstarpējo mijiedarbību... To es iemācījos patstāvīgi, bez terapeitiem... Principā, visu iemācījos patstāvīgi...
Man jau arī nekādas ilgtermiņa psihoterapijas nav bijušas. Psiholoģijas literatūru pati daudz par daudz biju lasījusi.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
07.03.2018 23:52
Man samērā labi strādā Svijaša metode, lielā mērā tāpēc ka skaidri saprotams ko darīt un kā novērtēt to kas ir izdarīts, man liekas ka citiem tieši tas pietrūkst jo nevar tik viegli saprast- ko tieši vajag..
Tādā ziņā tas pat ir ļoti labi ka nav nekāda teorija un vēl- es laikam arī negribētu pat vēl kko baigi gari lasīt, jo man vēl arvien ir interese par to ko jau daru, tur ir vēl knifi....un vēl ir iespējas..nē, nu es paralēli praktizēju domāšanas lietas bet nemaz nekautrējos ka pieejot tam ļoti praktiski ne teorētiski. Kā jau teicu- tas viss lieliski palīdzēja pret bezmiegu, tā ka ja autore lasīs tad var arī padomāt, nav tā ka tas ir tikai spams, vismaz zināšanai var pieņemt jebkurš kurš cieš no bezmiega.
nekādu problēmu,ja mums ar Runceni nebūtu liela gadu starpība ,mēs jau sen būtu precējušies!
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
08.03.2018 09:27
Nu bet tā taču nav problēma vai ne? Runcene taču paaugsies līdz kāzām! Un Tu jau arī neesi tik vecs vēl!
Kā nav problēma!tas taču būtu amorāli!
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
08.03.2018 09:35
Kas tad amorāli?
kas kas...precēties ar lielu gadu starpību....
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
08.03.2018 09:43
Normāli, kas tur amorāls?:) Runcene tāda seksīga džuse:)
redz,pats teici,ka cilvēki nav vienādi...tev ,šķiet,ka precēties ar lielu gadu starpību ir normāli,man,savukārt,tas nav pieņemami un liekas amorāli!
par seksīgumu nezinu ,redzējis neesmu,bet runā ļoti sakarīgi!takš tā...lab vāries,man darbs...
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
08.03.2018 10:16
Nu redz kāds Tu, negribi Runceni nemaz:)
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
08.03.2018 10:22
Es mīlu Jūs visus, kur nu mana dzīve bez Jums. Un kā tad nu es sadalīšos? :D Man ir kā zivei -- man nav bail no grūtdieņiem un visādiem citādajiem. Jo trakāks, jo mīļāks. ;)
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
08.03.2018 10:27
Re ku forši, tad jau jākļūst vēl trakākam, beigās vēl laime atspīdēs:))
Nu filja, es taču Tev teicu ka Tu Runcenei patīc, redz- pat mīl Tevi:)
tev laikam šodien nav bijusi sodas vanna!Kur tu redzi ,ka viņa raksta ,ka mīl mani???tur melns uz balta rakstīts,ka viņa mīl mūs visus grūtdienīšus...jā,jā arī tevi !!!tad kāpēc tu centies mani izcelt īpaši? tak što esam vienādās pozīcijās!Varbūt tev pašam rodas interese...mmm?

Runcen,piedod,ka mēs te tā aizmuguriski tevi iepinam savās spēlītēs....bet nu vajag paspēlēties!
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
08.03.2018 12:43
Nu, filja, ja mīl visus tad arī Tevi, nebēdājies:) A man interese vienmēr ir laba:) Klau, a Tev meitenes ne visai?:)
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
08.03.2018 12:49
Starp citu- daudz bučas visām meitenēm!!
es nesaprotu,tu izliecies vai tiešām...?
lab turi rajonu,man apnika,aiziet pavisam glupībās...
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
08.03.2018 13:15
tev laikam šodien nav bijusi sodas vanna!/c/ Tu tāpat vien pajautāji jeb ....??:))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 6?
Ziņa: