Ilgstošs, mokošs bezmiegs

Aizsāka Pūce98 

Labdien! Esmu 19 gadus jauna meitene, tuvojos 20 gadu slieksnim, bet jau no 17 gadu vecuma ciešu no nopietna bezmiega.
Pirms tas viss sākās, apmēram 6 gadus līdz tam bija visādas psiholiģiski saspringtas situācijas - skolā izsmēja, apcēla, radies mazvērtības komplekss, tad pāridarījumi no radinieku puses, pie kuriem studiju laikā dzīvoju, sakāve jūtu jomā, neapmierinātība ar sevi, fiziska pārslodze, perfekcionisms utt. Un tas ilga 5-6 gadus pastāvīgi diendienā. Lai kas man riņķī notika gulēju ideāli - brīvdienās pat 10-12 h.

Un tad pēkšņi pasliktinājās miegs... pakāpeniski. Sāku šad tad agrāk mosties, grūtāk aizmigt un viss palika arvien nopietnāk. 2 mēnešus no vietas katru nedēļu vismaz 1 diennakti reizi nedēļā negulēju NE MINŪTI. Pēc tam aizmigšanas problēmas atkāpās, bet sākās agra pamošanās un ar to es cīnos jau 2 gadus.

Lietoju līdz šim tikai dabīgās zāles (novo passit, relaxen, ājurvēdiskus preparātus, homeopātiju), bet nekādu manāmu rezultātu nejūtu. Vēl viena zālīšu daktere man bija nozīmējusi neierobežotam laikam katru nakti dzert MELATONĪNU 5 mg, un tgd tikai palasīju netā, ka ilgstoši nevar dzert (dzēru gandrīz 8 mēn)... Tgd spēju aizmigt tikai ar melatonīnu.

Vēl lietoju Lexotanil 3 mg pusīti tabletes. Dzeru no rīta un tad atlūztu uz 2-3 h un vismaz tas sasummējas ar iepriekš gulētajām 3 vai 4 h. NEKAD NECEĻOS AR MODINĀTĀJU, bet vnm pirms tā. To nesagaidu jau 2 gadus.

Problēma pašreizējā: Aizmiegu laikā ap 23-00, bet pamostos kā likts 4 vai 5cos, nosvīdusi, "mākslīgi" mundra ar draaausmīgu pašsajūtu un nevaru aizmigt, vai kkur ir vai nav jādodas.Darbu esmu zaudējusi, skolu knapi varu pabeigt, otrā pusīte arī ir novesta līdz apātijai ar manu ik rīta raudāšanu un histērijām..... KAS AR MANI NOTIEK?! Tā visa dēļ nāk stipras, pašnāvnieciskas domas galvā un brīžam liekas, ka tiešām man vairs nevajag dzīvot, lai izbēgtu no šīm mocībām (dēļ fiziskās pašsajūtas un no "slimības" atņemtajām dzīves jomām).

Esmu bijusi uz visādām analīzēm, pārbaudēm. Diagnozes un pataloģijas neatrod. Visi kā viens - neirologs vai psihoterapeits- izraksta AD kopā ar miega zālēm.
Neiroloģe izrakstījusi Fevarin, bet psihoterapeite un vēl cita neiroloģe VALDOXAN kopā ar Stilnox. Neesmu iesākusi, jo ir baisas priekšnojautas, bail ka nepaliek vēl sliktāk kā ir pašreiz, un neuznāk melnie sevi pašiznīcināt...

Pamēģinot stilnox, aizmigu vairāk ķā pēc stundas, rdījās halucinācijas un pamodos tpt pēc 4 h.. NELĪDZ. Lexotanil vienīgais man palīdz dzīvot, bet epizodiski. Jāizvēlas,kuru dienu pieļauju slikti justies, bet kuru vau ļaut sev normāli nodzīvot.

Ko man iesākt savā situācijā un kas šis ir par murgu? :(
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 14:09
Ir tāda pieredze ar bezmiegu man arī, to esmu veiksmīgi atrisinājis, ilgi guleju tikai ar zālēm. Bet tas ko es varu ieteikt stipri atšķirsies no tā ko Tu domā par tiem cēloņiem...
Valdoxan es gan neieteiktu dzert, cerams ka tā cita neiroloģe kas izrakstīja Valdoxan vismaz uztaisīja arī aknu testus kā instrukcijā ir prasīts- pirms to izrakstīt? Tās zāles bojā aknas..
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ir tāda pieredze ar bezmiegu man arī, to esmu
> veiksmīgi atrisinājis, ilgi guleju tikai ar
> zālēm. Bet tas ko es varu ieteikt stipri
> atšķirsies no tā ko Tu domā par tiem
> cēloņiem...
> Valdoxan es gan neieteiktu dzert, cerams ka tā
> cita neiroloģe kas izrakstīja Valdoxan vismaz
> uztaisīja arī aknu testus kā instrukcijā ir
> prasīts- pirms to izrakstīt? Tās zāles bojā
> aknas..

Jā, psihoterapeite pārbaudīja manus rādītājus, bet vēlviens fakts - man pat pēc ibumetīna lietošanas mazliet sāp aknas. Baidos, kas būs ar AD.

Kā Tu tiki no savas bezmiega problēmas vaļā un ar kādām zālēm? Pastāsti, lūdzu, savu pieredzi.

Kas atšķirsies, ko Tu vari "ieteikt par cēloņiem"?
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 14:40
Ar zālēm netiku, tās vnk dzēru un gulēju ar zālēm bet tiku ar organisma attīrīšanu un tas neskatoties uz psiholoģiskām problēmām kas man arī bija...parasti kad kāds piemin ka ir perfekcionisms tad domā ka tas risinās pie psihoterapeita... un to ko es esmu darījis - tas ir ļoti maz zināms Latvijā ... jo liekas laikam drusku neloģiski..
Vispār psiholoģiskās problemas ļoti dīvaini bet- manuprāt vienmēr iet roku rokā ar organisma piesārnojumu jo ja organisms ir piesārņots tad domas ir tadas ne visai labas un tas pievelk problēmas, tās nez kur uzrodas.. un otrādi- pazūd ja attīra rumpi.. tagad jau es guļu vairāk kā 2,5 gadus bez zālēm, labi guļu..
A tās metodes ir vairākas kā to var darīt, labāk ar vieglāko metodi un drusku ilgāk, tas mans secinājums..
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 14:42
Es neieteicu tikai Valdoxan, citus AD kādu īsu brīdi var arī padzert, visi nav vienādi kaitīgi, ir tādi visai arī nekaitīgi bet- tikai kādu laiciņu varētu..es arī turpināju zāles kamēr jutu ka varu gulēt jau bez.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 14:45
Es lietoju šo metodi, tā ir baigi spēcīga, te ir aprakstīta http://vesels.latvianforum.net/t11-ka-attirit-organismu-izmantojot-sodu-jodu-darzenu-sulas-un-vel-ari-citus-lidzeklus
Bet var arī vājākas metodes..man bij pamats lietot visspēcīgāko jo bija vēl problēmas.
Pūce98,pirms ņem pa pilnu un mēģini dzīvē pielietot metodes,ko iesaka un piedāvā cilvēks zem nika iii,iesaku piecreiz apdomāties un,ja tomēr izdomā mēģināt,konsultējies ar kādu speciālistu!!!
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 15:24
Filja, Tu domā ka es esmu saindējies jeb smagi slims?:)
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 15:25
Ar speciālistiem gan varētu pakonsultēties, tikai tie nebūs Latvijā.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 15:30
Ir tāds dr. Beijing chinese medical centre, dažadās vietās tas ir tīkls visā pasaulē, guglē var sameklēt tel , pazvanīt un pajautāt kā ārstē bezmiegu, viņi to dara ļoti efektīvi un jau sen.
Padalieties tieši, lūdzu, vairāk ar info par medikamentiem un tradicionālo medicīnu. Kas tā ir par iespējamu kaiti, kura man nekādi nepāriet? GRIBAS GULĒT, BET NEVAR AIZMIGT devīze.
Ar netradicionālo medicīnu esmu noņēmusies līdz riebumam..un bez panākumiem.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 15:48
Bezmiegs nav atsevišķa slimība, to tā uzskata gan rietumos gan austrumos, bet simptoms kas saistīts ar depresiju vai neirozi. Tradicionalajā medicīnā to novērš ar AD, psihoterapiju.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 15:54
Savukārt Stilnox un benzodiazepīni vispār nav ieteicami jo izraisa atkarību, arī par to domas nedalās, tikai AD.
Un kā citi AD ietekmē aknas?
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 18:06
Pūce98, Tev ir jāmeklē psihoterapeits. nevis tāds, kas raksta tikai zāles, Tev ir vajadzīga sarunu terapija. Tu jau daļēji esi uzrakstījusi, kā Tev ir gājis, Tu zini iemeslus, bet sajūtas par to visu ir ignorētas.

Līdz ar to ir bezmiegs.

iii, liec, lūdzu, mierā jauniešus.

Kā Tu redzi, esmu šeit ilgi un man ir ne tikai sava, bet arī citu cilvēku pieredze.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 18:36
Kā Tu redzi, esmu šeit ilgi un man ir ne tikai sava, bet arī citu cilvēku pieredze./c/

Jā, Tev ir pieredze, Runcene, bet nav rezultātu,ļoti labu rezultātu,tikai viduvēji. Piedod par atklātību.

Pūce98
Jāskatās instrukcijās- ir AD kas ir samērā nekaitīgi un ir tādi- viduvēji bet nav pilnīgi nekaitīgu, bet- AD nav variants ilgākam laikam, nevajadzētu uz tiem likt tadas cerības ka ilgi varēsi ar tiem, vai nu psihoterapija vai kas cits, teiksim arī meditācijas, bet Tu jau prasīji par to kas oficiāli atzīts, tad laikam psihoterapija.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 18:37
iii, liec, lūdzu, mierā jauniešus/c/

Ceru ka neesmu aizvainojis autori vai kādu citu.
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:21
Jā, Tev ir pieredze, Runcene, bet nav rezultātu,ļoti labu rezultātu,tikai viduvēji. Piedod par atklātību. (c)

Runcene, respect par Tevi, kura pārzin psiholoģiju un labi zin, kas ir iedomas, iztēle, projekcijas un simtiem citu, daudz sarežģītātu terminu, tādus, kā introspekcija, introjekcija, ambivalence, amplifikācija... da tur KAUDZE visādu... ;)

Katrs cilvēks ir unikāls, neatkārtojams visādā ziņā, bet iii tak to nevar zināt, jo lasījis ir tikai tos, kaut kādus Svijašus, par kuriem pasaules pieredze nu ļoooooooti klusē... ;)

Lai kā tur būtu, manis te nav... un tiešam, Tēmas Autore... nekalusies iii...

Meditācijas, relaksācijas... tas jā, bet LV speci šito lietiņu nekad nav nolieguši... Sk. kaut vai "Miervidi"..., bet... katram savs jāatrod...

Tēmas Autore, neiespringsti, ja rezultāti nav tūlītēji... It visā vajag laiku un trenniņu...

Salut! ;) ;) ;)
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:24
Runcene, respect par Tevi, kura pārzin psiholoģiju un labi zin, kas ir iedomas, iztēle, projekcijas un simtiem citu, daudz sarežģītātu terminu, tādus, kā introspekcija, introjekcija, ambivalence, amplifikācija./c/

:))))
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:26
Paskaidro, iii, kāpēc izcēli šo teikumu un nevis šo:

Katrs cilvēks ir unikāls, neatkārtojams visādā ziņā, bet iii tak to nevar zināt, jo lasījis ir tikai tos, kaut kādus Svijašus, par kuriem pasaules pieredze nu ļoooooooti klusē... ;)
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:29
Ā, nu ko es tur-ja kāds noliek A. Svijašu....kas starp citu varētu ļoti labi palīdzēt...
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:32
iii, vai jautājumu nedzirdēji ?
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:32
Man patīk konkrēta sistēma nevis svešvārdi un ūdens, tapēc ieliku smaidiņu. Konkrēta- lai var saprast kas jādara katru dienu un pa laikam var pārbaudīt kur ir nonākts, tapēc es atzīstu Svijašu. Nevis teorija un ūdens bet tieši tas kas vajadzīgs lai lietotu. Jo lasīt var bezgala ilgi bet mani interesē rezultāts nevis kas cits.
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:34
svešvādri?????????????
Atļaušos ierēku !!! :D :D :D naturāli............ :D
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:37
Runājot par A.Svijašu, te var savākt viņa grāmatas, tikai te ir krieviski, angliski arī kkur ir
http://www.koob.ru/sviyash/

Manuprāt viņs ir ļoti labs un praktiķis nevis teorētiķis. Autorei varētu noderēt.
iii
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:39
Starp citu- viņš daudz runā arī par ļoooti praktiskām lietām, bet arī par veselību, tā ka nevajadzētu brīnīties ka tur arī par naudu un bagātību. Nu tas tā.
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:43
Savu Svijašu vari pakārt hauzītē uz nagliņas. Nelasīju un nav aktuāli.
Es cienu klasiku... un pozitīvo pasaules pieredzi......... ;)))
z...atkal Jūs!ceru,ka nenākat saukāties!...savādāk jūtu,ka drīzumā parādīsies akvai...
z.
Re: Ilgstošs, mokošs bezmiegs
06.03.2018 19:46
Paldies, filja, mūku, mūku... netraucēšu...
Esmu pārliecināta, ka mana klātbūtne vairs nav nepieciešama... ;)
Kā saka, lai viss ir pa plauktiem........... ;)))
Jūs to vien darat kā mūkat...bet nekur neaizmūkat,tepat vien esat!
Varbūt tomēr nevajag mukt?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 8?
Ziņa: