Tuvinieks atsakās sadarboties

Aizsāka Anonīms1234 

Anonīms1234
Tuvinieks atsakās sadarboties
14.02.2018 14:25
Jau vairāk nekā gadu dzīvesbiedre pilnā nopietnībā uzskata, ka mūsu dzīvoklī ir kameras viņas novērošanai. Apvaino savu bijušo darba vietu hipnotizēšanā, filmēšanā tualetē un citos prātam neaptveramos pārkāpumos. Apvaino citu cilvēku iejaukšanos mūsu privātajā dzīvē, lai gan man pilnīgi nav pamata, lai uzskatītu, ka tā notiek. Apsūdz bijušo darba vietu, mani un pārējos ģimenes locekļus dalībā shēmā, kurā mēs sazināmies viens ar otru, lai liegtu viņai atrast jaunu darba vietu. Bieži vien skandalēšana beidzās ar bļaušanu, neskatoties uz diennakts laiku. Esam saņēmuši sūdzības no kaimiņiem un mums tādēļ var nākties atvadīties no dzīvesvietas, taču tas nav bijis pietiekams iemesls, lai pārtrauktu bļaušanu.

Esmu izturējies ar sapratni, n-tās reizes pārlicis savas sarkanās līnijas. Arī pēdējo nedēļu brīdinājumi saukt policiju vai ātro palīdzību nav mainījuši viņas izturēšanos.

Esmu iedzīts izmisumā. Nespēja to pārtraukt ir traucējusi manu miegu naktī, negatīvi ietekmējusi manu veselību.

Viņa uzskata, ka tāda ir normāla, pilnīgi vesela, cilvēka uzvedība.

Nezinu, kā šajā situācijā rīkoties. Ja cilvēks pats atzītu savu problēmu, tad viss būtu vienkārši - varētu doties pie ārsta. Tomēr nē, nenormāli ir visi apkārtējie shēmā iesaistītie. Tur arī sākās mana lielākā problēma - kur varu meklēt palīdzību, ja viņa atsakās sadarboties?
Re: Tuvinieks atsakās sadarboties
14.02.2018 14:28
Tvaika ielas ambulatorie psihiatri konsultē arī tuviniekus.
Re: Tuvinieks atsakās sadarboties
14.02.2018 16:14
Cilvēku tādā stāvoklī nav iespējams pārliecināt par pretējo, jo murgu idejas kļūst par īstenību.
a kas notiek ,ja palūdz viņai,lai parāda kur ir tās kameras???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 23?
Ziņa: