Iespiests kakla nervs+vegetatiivaa distonija

Aizsāka Vegetativa distonija 

Iespiests kakla nervs+vegetatiivaa distonija
10.01.2018 16:23
Labdien!Četrus gadus atpakalj man tika konstotēta vegetatīvā distonija.Sadzīvoju ar to labi mierinot, ka nekas slikts notikt nevar.Bet tā nu ir sanācis ka ir iespiests vai apsaldēts kakla nervs.Vai tas var saasināt /pastiprināt lēkmes?Katru reizi kā pagriežu galvu ne tā ,tā sākas lēkme stundas garumā ,kas līdzīga jau pierastajai lëkmei,tikkai 1000 reizes stiprāki simptomi.Griezos pie ārsta,izraxtīja smēri un pretsāpju tabletes kautgan kakls pats par sevi nesāp tikkai jūtu spiedienu kaklā,un stīvumu.Vienkārši satraukums vai nevarētu būt nospiests kāds asinsvads vai kas tamlīdzīgi.Ar ārstiem te ir interesanti jo esmu uk.Īpaši netic vinji nekam kamër neesi slimnīcā.(nu es nerunāju par privātpraksēm,kas izmaksā bagåtību)



Edited 1 time(s). Last edit at 10.01.2018 16:24 by Vegetativa distonija.
Re: Iespiests kakla nervs+vegetatiivaa distonija
10.01.2018 16:52
Tiem, kam ir VD, visas slimības parasti norit smagāk, jo tur savu lomu spēlē hipohondrija vai slieksme uz to.

Vieglām masējošām kustībām turpini ierīvēt sildošo ziedi un dzer kādu pretiekaisuma līdzekli (piemēram, paracetamolu).
Re: Iespiests kakla nervs+vegetatiivaa distonija
10.01.2018 17:38
Paracetamols nebūs vis pretiekaiasuma. Ibuprofēns tad jau.
Masāžas – tās gan nevarētu maksāt bagātību.
Re: Iespiests kakla nervs+vegetatiivaa distonija
11.01.2018 17:20
Jā, vairāk pretsāpju, bet "iespiestu vai apsaldētu nervu" gadījumā mēdz labi palīdzēt.

Var, protams, izmēģināt abus.
Jācer ka neīstās zāles nekaitēs ļoti.
Re: Iespiests kakla nervs+vegetatiivaa distonija
11.01.2018 17:40
Ja par masāžām, tad UK pie tām parasti tiek tad, kad tās vairs nevajag...

Tur tas NHS ir burvīgs veidojums, ja nu mēs baramies par savu situāciju.

Un šeit cilvēks pa laikam var atļauties arī privātu ārstu, kas UK ir ļoti smagi cipari.

Paracetamols un ibuprofēns, ja runājam vienkāršā valodā, ir radniecīgi medikamenti, un zinu, ka bieži pacientiem jau ir pieredze, kurš kādā situācijā labāk derēs.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.01.2018 17:41 by Runcene.
Re: Iespiests kakla nervs+vegetatiivaa distonija
12.01.2018 09:06
Paldies visiem.10 dienas jau ,smereeju smeeri,dzeru tabletes ,labaak nepaliek.Tikliidz kautko fizisku padaru tā nostāvēt vairs nevaru.Liekas ka vakaros ir sirds aritmija,bet nu drosvien tas jau ir “manas iedomas/nervi”
Re: Iespiests kakla nervs+vegetatiivaa distonija
24.02.2018 09:23
Paldies,to ka vd pastiprina visas slimibas es labi zinu ,bet es biju domājis šo jautājumu savādāk-vai iespiests nervs var pastiprināt vegetativo distoniju,simptomus..Vēljoprojām mocos.3 reizes jau biju pie ārsta-arī te saka ka man VD(anxiety) un izraxtīja stiprus antidepresantus ko arī dzeru,bet nekas nepalīdz,nu labi panikas lēkmes pārgāja bet simptomi tāpat traki,kaklu velk kopå(takā karsts ūdens cauri iet) knapi izprasījos uz nepilno asins ainu,nezinu vēl tezultātus.Zinu ka man ir vd,bet uztraucos ka ir vēl kkas,nav šobrīd iespēja līdz Latvijai aizbraukt.Bet laikam drīz nekas cits neatliks kā mest visu pie malas un braukt uz Latviju.Nu lai vai kāda ekonomiskā situācija Latvijā ir bet ja jūties tā ka kuru katru brīdi nokritīsi tad LV vsmaz palīdzību var sanjemt no ārstiem.
nez par kādu palīdzību no ārstiem tu runā?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 1?
Ziņa: