INDE - Kvetiapīns, Kventiaks

Aizsāka Agija__ 

Labdien! Vēršos pie Jūsu padoma, vai pieredzes lietojot šīs drausmīgās zāles. Diemžēl šobrīd pait finansiālu apsvērumu dēļ nevaru aiziet pie psihiatra.
Lietojju šīs zāles jau nepilnu gadu. Man ir drausmīgi klāt nācis svars, problēmas ar pulsu, katru dienu(rītu) sāp galva, vakaros kad iedzeru zāles sākas nekontrolējama rīšana, mazinājās libido, totāla apātija un enerģijas trūkums!
Kā lai no šim zālēm tiek vaļā, ar ko lai aizstāj? Es citādi nevaru aizmigt . Uz nakti dzeru 1 tab Halcion (miega zāles) + 100mg Kventiax! Esmu mēģināju lietot citas zāles bet tās nelīdz! Kā lai tiek vaļā no ši murga?
iii
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 14:15
Esmu ticis no tā vaļā ar organisma attīrīšanu, dzēru to un vēl daudz ko citu un ļoti ilgi..kvetiapīns vai kventinax, fenazepāms, amitriptilīns, finlepsīns..... daudz. Bet tas nav ātri izdarāms, vajag pacietību arī.
iii
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 14:20
Pats pirmais varbūt būtu pāriet uz amitriptilīnu un visu pārējo atmest, tā man ieteica darīt savulaik baigi gudrs psihiatrs Rozenbergs, kad nevarēju vispār gulēt ar neiroleptiķi un trankvilizatoru, baigi neslikti sāku atkal gulēt..bet nu nav arī tas nekāds nekaitīgais..
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 14:35
100 mg ir diezgan liela deva.

Es lietoju 50 mg kvetiapīna + 1 mg fenazepama, un viss ir ok.

Lai gan, protams, labprāt nelietotu neko, bet negulējis jau nekur neliksies. Ivara (iii) metodes man šķiet pārāk agresīvas. Esmu meklējusi ceļus, kā atcelt pamazām, bet laikam ir bijis par maz motivācijas vai neesmu vēl nobriedusi.
iii
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 14:48
Tas ko darīju tieši es tiešām ir visspēcīgākais un jā- agresīvi.... bet ir dabīgākas, lēnākas un drošakas metodes, no tās pašas sērijas ko es teicu. Manuprāt tas ir pareizais un arī vienīgais....
iii
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 14:53
Jo metode ir agresīvāka jo lielākas iespējas arī kaut kur kļūdīties un es arī kļūdījos, pat vairākas reizes bet tas nekas, vajadzīgais rezultāts ir sasniegts. Citiem ieteiktu drusku prātīgāk, man nebija citu variantu..
Tad sākšu samazināt devu!

Runcene! Tev svars nenāk klāt?
Amitriptilīns manuprāt ir vēl lielākas šausmas!
iii
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 16:45
Amitriptilīns manuprāt ir vēl lielākas šausmas!/c/ blaknes ir stiprākas tikai sākumā, vēlāk ir ļoti mazas. Svars nekāpj, libido necieš utt.
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 16:46
Ne jau no kvetiapīna...

Vairāki psihotropiķi mazina sāta sajūtu, tā gan jāpieskata, bet kvetiapīns tiešā kārtā viens pats nekādu svaru neuzdzen. Nevar pirkt resnojošu paiku.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 16:48 by Runcene.
Agija__
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 19:18
Kas ir neiroleptiķis un trankvilizatori, tā arī īsti nesaprotu atšķirību!? Nervu un miega zāles????
iii
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 19:22
Nervu zāļu grupas, kvetiapīns ir neiroleptiķis, fenazepāms un -āmi ir trankvilizatori, ir vēl antidepresanti utt..
Abas grupas nomierina.
iii
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 19:25
Manā skatījumā tāds salikums vispār ir zemas kvalitātes.....nav brīnums ka ir visai draņķīgi..
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 19:49
Nu nez, man ir ok. Kādreiz miegam esmu lietojusi iii pieminēto amitriptilīnu (antidepresants ar miega efektu) + fenazepamu (trankvilizators jeb benzodiazepīns).

Ir cilvēki, kas labi guļ ar truksālu (truxal, arī neiroleptiķis).

Ja runa par neiroleptiķiem, tur liela nozīme devai.

Bet tai pašā laikā es, protams, atbalstu iztikšanu bez zālēm, ja vien tas iespējams.

Man pēdējo pāris gadu laikā mirst visi seniori, tuvu radu nav, visu darām kopā tikai ar vīru, tagad tēvs dziest (bet tas var būt ilgi), un tad man pašai kaut kā ļoti slikti guļas. Nu, lūk. Bet katram jau savs.
iii
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 20:09
Miega traucējumus izsauc toksīni un gandrīz vienmēr ir vēl kādas citas veselības problēmas jeb kaut kad ir bijušas un nekur tālu nav pazudušās...medicīna tās bieži pat nespēj noteikt. zāles nav jādzer ja vien iespējams jeb jādzer tikai tik ilgi kamēr savādāk nevar..Bet nebūs pareizi arī tās mest nost ja neko vispār nedara lai gulētu normāli. Ziepes var sanākt.
iii
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 20:12
Amitriptilīns var izsaukt sausumu mutē bet vispār tā ir limfas bloķēšana....un manuprāt tas nav tikai no amitriptilīna bet var būt arī vēl dzelzs deficīts vai vēl kkas..
Droon
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 20:57
Agija__ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kas ir neiroleptiķis un trankvilizatori, tā arī
> īsti nesaprotu atšķirību!? Nervu un miega
> zāles????


Trankvilizatori ir zāles pret stresu, uzlabo miega kvalitāti. Iedarbojas uz tiem pašiem receptoriem kā alkohols. Rupji izsakot, kā viens vai divi iedzerti aliņi, bet ar lielāku ārstniecisko efektu.
Neiroleptiķi ir zāles pret psihozēm un halucinācijām, vājina prāta aktivitāti. Bieži izraksta trankvilizatoru vietā, jo arī ierosina mieru, bet nav vieglas eiforijas un atkarības, ar ko slaveni tranvilizatori. Blaknes gan nosacīti stiprākas.
Liels paldies visiem par atbildēm!.... Varbūt kāds var ieteikt labu psihiatru Rigā (centrā) ? Pēdējā laikā apmeklēju ārstus Ļermontova ielā, nesaukšu uzvārdus, bet attieksme ir drausmīga! Vienaldzība, paviršība, visīstākais konveijers. Uz turieni var aiziet tikai ja vajag recepti!
iii
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 21:43
Diemžēl nevaru, 2,5 gadus jau vairs kā neeju. Savulaik laba likās dr. Neperte.
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 23:03
Tā ir visur valsts sistēmā. Arī nevaru sevišķi iepriecināt. Dr. Neperte tagad ir Tvaika ielas ambulatorās nodaļas vadītāja, līdz ar to gana noslogota, ļoti retas pieņemšanas, bet var mēģināt.

Privāto ir daudz, tur jau var izvēlēties, skatoties google un tautas ieteikumus, calis.lv var pajautāt.
Vai kāds ir bijis pie dr Ingas Zārdes???
iii
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
10.12.2017 23:22
Ja tā pajautā tad ir tāds uzvārds dzirdēts- tb ir būts, bet samērā īsu laiku, laikam neko sliktu neteikšu, tātad labu.
zilonis
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
11.12.2017 06:59
Ahujennā domāšana. Nav ko pateikt, bet ierakstīšu.
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
11.12.2017 10:00
Ļermontova ielā Liena Grauda.
Palīdzēja zāles samazināt uz pusi. Tendenci turpinām.
Es arī Graudu iesaku, ļoti sakarīga un jauka ārste.
AAAjnoijno
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
18.12.2017 23:44
Zini, kas ir lielaaka inde? Nazis pie riikles.
Dabīgs antidepresants - https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada lietošanas restilen.
Ej strādāt!
Re: INDE - Kvetiapīns, Kventiaks
15.08.2023 21:57
Nemelo, neko tās tabletes neuzlabo, izņemot tavu maciņu. Beidz spamot savu linku.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 7?
Ziņa: