Rinda uz stacionāru Ļermontova ielā

Aizsāka LauraSp 

Vēlos noskaidrot citu cilvēku pieredzi, kuri ir bijuši šajā stacionāra, cik ilgi bija jāgaida rindā uz pakalpojumu? Un kā esat apmierināti ar tur pieejamo ārstēšanos, terapijām?
dažkārt pat pusgads :(
ārstēšana un terapijas ir labas, tāpēc jau tik ilgi
Man teica ka pāris nedeļas, es arī iesu, gaidu rinda, redzes cik ilgi. sakuma gan dabu nosutijumu tur no kada dr, ir vel Jugla.
un jautajums vai interese dienas stacionars vai nodala?

aizej tur pie dr.

ja chista pusgads, es iesu uz Tvaika ielu.
Re: Rinda uz stacionāru Ļermontova ielā
14.11.2017 22:05
Kadas muļķības. Uz dienas stacionaru tiku pec 3 dienaam. Sobris apmekleju.
Re: Rinda uz stacionāru Ļermontova ielā
14.11.2017 22:06
Nedelu gaidiju lai tiktu pie arsta pec nosutijuma un pec tam pec 3 dienam jau apmeklēju terapijas. Loti jauka arstejosa arste stacionaraja ir.
Es rindaa gaidiiju 1 menesi, lai gan saakotneeji tika teikts, ka ilgaak par 2 nedelaam nebus jaagaida. Kaa man paskaidroja tas atkariigs no vairaakiem faktoriem, ko ieprieks gruuti paredzeet.
Japiebilst, ka es gaidiiju uz stacionaro nodalu. Uz dienas stacionaaru sobriid neesot rindas, taapeec nebriinos, ka vareeji jau sanemt terapijas peec dazaam dienaam.
Kad tad jūs gaidījāt? Iespējams, tagad kas mainījies, bet pirms 3 gadiem mēnesis bija kā minimums un citi vispār gaidīja vairākus mēnešus... Nezinu, kā tā rinda veidojas. Varbūt diagnozi ņem vērā.
No sa gada oktobra lidz novembra vidum.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: