Hroniska caureja uz nervu pamata.

Aizsāka Meldra 

organismam trūkst celtniecības materiāla/c/ pirmkārt nātrija hlorīdu vajag- tas ir Himalaju sālī, tur būtu vēl šis tas. Jāuzmanās lai tas nesāk trūkt, jo tad problēmas būs ļoti lielas un grūti būs atšķirt no tā kas jau ir- VD.
Antiņš
Re: Hroniska caureja uz nervu pamata.
12.11.2017 13:12
...NaCl ir vienkārši vārāmā sāls...

Saslimušais, kam ir izgudrošanas murgi, piem., pārliecināts, ka izdarījis svarīgu atklājumu, radījis jaunas konstrukcijas aparātus vai atradis neparastas ārstēšanas metodes, oriģinālas teorijas. Daži no šiem izgudrojumiem ir pilnīgi nederīgi, citos tiešām ir kādas nozīmīgas detaļas, bet gandrīz nekad tie nav vērtīgi un izmantojami kopumā.
Antiņš Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...NaCl ir vienkārši vārāmā sāls...
>
> Saslimušais, kam ir izgudrošanas murgi, piem.,
> pārliecināts, ka izdarījis svarīgu atklājumu,
> radījis jaunas konstrukcijas aparātus vai
> atradis neparastas ārstēšanas metodes,
> oriģinālas teorijas. Daži no šiem
> izgudrojumiem ir pilnīgi nederīgi, citos
> tiešām ir kādas nozīmīgas detaļas, bet
> gandrīz nekad tie nav vērtīgi un izmantojami
> kopumā.

Tu pareizi saki, pareizi.
Runcene, ja tu saki ka privāti psihoterapeiti nekādas izziņas un atskaites nesniedz, tad tu saki, ka šie privātie psihiatri PĀRKĀPJ LIKUMU, jo ir ministru kabineta noteikumi, kas uzliek par pienākumu par katru vizīti pie psihiatra sniegt ļoti detalizētas atskaites valsts reģistram. Nu nebūs daudz tādu psihiatru, kas būs ar mieru pārkāpt likumu un nesniegt atskaites reģistriem.
Protams, taisnība, ka saskaņā ar likumu tikai drošības policijas un tml. dienestiem ir pieeja šiem datiem, taču PRAKSĒ TĀ NENOTIEK. Visādiem reģistriem un datu bāzēm, ja labi grib, vienmēr var tikt klāt. Tikai lieta tāda, ka to plašāka sabiedrība nezina, jo par tādām lietām īpaši neviens nepļāpās.
Otrs - tas, ka datus no šī reģistra ir grūti iegūt, nav taisnība. Jebkuram psihiatram ir pieeja šiem datiem. Palūgt kādam pazīstamam psihiatram paskatīties šai reģistrā nav nekāda problēma.
hmmmmmmm.......:)))
Lopiem, lai viņi labi augtu, vairotos un neslimotu, uz zinātniskiem pamatiem liek klāt pie ēdiena minerālvielas, vitamīnus. Edienam aprēķina olbaltumvielu daudzumus, kalorijas un ko tikai visu nē, lai nebūtu ne par daudz, ne par maz. Mums grūtniece ēdnīcā apēd makaronus ar sardeli un uzdzer pa virsu kolas glāzi. Tik sliktu ēdienu nevienai grūsnai sivēnmātei nedos ...
Varbūt nav labākais salīdzinājums, bet nevajag novērtēt par zemu idejas, ka daudzu slimību cēlonis ir kaut kā trūkums organismā vai kaut kas, kas izjauc kādu līdzsvaru vai tamlīdzīgi.
......
Re: Hroniska caureja uz nervu pamata.
13.11.2017 12:05
Sorry, steigā piesavinājos citu vārdu ...
Vārdi jau te gandrīz visi tādi kopīgi:)))
Re: Hroniska caureja uz nervu pamata.
13.11.2017 13:41
Dzīvē visādi notiek, jā. :)

Ir daži IT drošībnieki, kurus arī kāds pazīstamais var palūgt...

Piemēram, lai apskatās, kurš psihiatrs ir bijis reģistrā. Un kāds tam psihiatram pēc tam var palūgt paskaidrot, ko viņš tur darīja :) , jo katrai piekļuvei jābūt pamatotai. Ja tādas nav, arī likuma pārkāpums. Reģistram ir izstrādātāji un uzturētāji. :)

Tāpat kā es nesen palūdzu vienu šādu drošībnieku, lai uzzina, kur dzīvo persona, kas klaiņojusi gar manu google kontu. :D :D :D



Edited 2 time(s). Last edit at 13.11.2017 13:43 by Runcene.
iiii, Aspergera sidroms iedzimst, līdzīgi kā matu krāsa, acu krāsa, augums utt. Vēl zinātne nav gājusi tik tālu, lai varētu izslēgt to, ka piedzimst bērni ar dažādām ģenētiskām īpatnībām, tai skaitā Aspergera sindromu.Jā, visādas Aspergera sindroma blakus efektus var varbūt izmainīt, bet ne pašu Aspergera sindromu.
Nu neesmu neko citu varējusi atrast ....
Nu- es neņemšos tā ļoti strīdēties bet zinātne... hmm- ar to nemaz tik diži nav, agrāk laikam domāja ka gēni var būt kādi 100 000, tagad nemaz neprognozē ka vēl daudz ko atklās..bez esošajiem 25 000.... bet to ir stipri pa maz lai aprakstītu tik daudz ģenētiski noteiktu īpašību..
Ja runā par blakus efektiem vai pašu sindromu- nu saproti- zinātne vispār nav mēģinājusi to ko es esmu mēģinājis, no kurienes tā varētu secinājumus izdarīt? Bet ļoti kategoriski es tomēr nenostāšos.. varu apgalvot to ko esmu pieredzējis un par Aspergeru teicu ka tas manuprāt nav ģenētiski iedzimts..
Ja nu ir iedzimts ģenētiski un tas ir pierādīts tad es laikam kļūdos ...
Tomēr Aspergera sindroms ir radniecigs autismam bet tas bieži attīstās pēc vakcīnām... un tas ir pamatā tam ko es apgalvoju.
Bet patiesībā Aspergera sindroma cēlonis nav zināms un ģenētiska iedzimtība nav pierādīta, agrāk domāja ka šizofrēnija arī iedzimst vai ne? Tā ka es savas domas nemainu patiesībā, nav pamata mainīt.
Pazvani un pajautā, ja interesē, guglē to neatrast. Viņi attīrot organismu ārstē visas psihiskas problēmas, es tur esmu piestaigājis visai ilgi un vēlāk darījis kko līdzīgu Latvijā, ar ļoti labiem rezultātiem, vnk superīgiem.Un ne tikai psihiskās ārstē, vispār ļoti daudz ko.
Flat 1 Mill Street
Guernsey
Channel Islands
GY1 1HG
T: 01481 728 998
Tas ir dr. Beijing chinese medical centre.
Aspergera sindroms nerodas dēļ vakcinācijām. Slavenie asperi Mocarts un Einšteins noteikti bērnībā netika potēti. Diemžēl ir lietas, ko nevar mainīt. Ja bērns līdz padsmit gadiem ne reizes mūžā nav atsmaidījis pretī mammai, tad tici man, attīrīšanās tur neko nelīdzēs ... Un Aspergera sindroms, lai gan kaut kādā ziņā mazliet ir līdzīgs autismam, citā ziņā tas ir tieši kaut kas pretējs autismam, piemēram, apseri ir ārkārtīgi radoši un apveltīti ar lielu fantāziju un izdomu, kas nekad nebūs autistam.
Ja bērns līdz padsmit gadiem ne reizes mūžā nav atsmaidījis pretī mammai,/c/ vispār jau tas sindroma apraksts -viss-drusku līdzinās depresijai.
apseri ir ārkārtīgi radoši un apveltīti ar lielu fantāziju un izdomu/c/ nezinu pateikt, tas īsti neatbilst aprakstiem...
Slavenie asperi Mocarts un Einšteins noteikti bērnībā netika potēti./c/ nu bet es taču teicu- bieži attīstās pēc vakcīnām tātad- ne pēc visām vakcīnām un ne tikai pēc vakcīnām... bet- vai tad tas neko neizsaka ka autisms var sākties pēc vakcīnas?? Un kaut arī Aspargera sindroms atšķirās no autisma, tam taču nav tāda nozīme jo to vienalga uzskata par autiskā spektra problēmu...tad var padomāt- kas var notikt pēc vakcīnas.......Endogēno depresiju arī te neticēs neviens ka tā var ārstēt...VD,šizofrēniju, bezmiegu, vēzi, cukura diabētu, hipertoniju, artrītu, prostatītu, gastrītu un ļoti daudz ko citu- to arī šajā forumā neviens netic ka var ārstēt tādā veidā.. nu bet vai man jāstrīdās?:)))
Ir divas iespējas- pateikt ka nav iespējams un otra- mēģināt.Es arī neticēju un nekad neticētu ja nebūtu mēģinājis.
Re: Hroniska caureja uz nervu pamata.
13.11.2017 20:00
Es ticu, ka var iet nepsihiatriskus, nepsiholoģiskus un nepsihoterapeitiskus ceļus, bet tik un tā ir vajadzīgs vadītājs, vismaz, manuprāt.

Un tas arī ir ļoti liels darbs ar sevi, ne jau vieglāk.

Ar to, ko zinu tagad, nemūžam nerīkotos tā, kā agrāk.
Nevis vajadzīgs bet tomēr vēlams, tas nozīmē ka tā ir labāk bet var iztikt arī bez, seviški ja izvēlas vieglākas un ne riskantas metodes. Metožu ir samērā daudz, varbūt grūti ir izvēlēties, un arī tādu vadītāju vai konsultantu - tur visai piesardzīgi jāskatās jo ir daudz ļoti aplamu metožu kā piemēram sausā badošanās. Arī dažādos forumos ja lasa, tad jādomā līdz... ļoti daudz jālasa...
Un tas arī ir ļoti liels darbs ar sevi, ne jau vieglāk./c/ Jā, vieglāk vispār ir dzert zāles bet- vajag apvienot visu kas noder vai var noderēt. Ja nav vieglāk tad toties rezultāts var tikt sasniegts bet vajag patstāvību un pastāvību, es neesmu teicis ka viegli un ātri, lēni tas notiek.
..........
Re: Hroniska caureja uz nervu pamata.
14.11.2017 00:33
Ko tu, Runcene, darītu citādāk. Neietu pie psihoterapeites?
Re: Hroniska caureja uz nervu pamata.
14.11.2017 12:13
Pirmkārt, nevajadzētu nolaist sevi līdz zālēm.

Ja par psihoterapiju, tad toreiz tā bija tāda, kāda bija. Bet es droši vien pameklētu kādu, kas ir mazāk bioloģiski domājošs. Domāju, ka toreiz tādi jau bija. Tas viss pārsvarā ir brieduma un izaugsmes jautājums, nevis slimība.

Un tagad visas tās ņemšanās ap sarakstiem, reģistriem... nu muļķības un cilvēku biedēšana.

Bet es domāju, ka tad, ja ir sākusies caureja stresa dēļ un ja tas bieži atkārtojas, tad organismā var notikt neatgriezeniskas izmaiņas. Tāpēc tēmas autorei es tomēr ieteiktu iet pie ārsta, jo viss ir ievilcies par tālu.

Tātad es vispirms gribu uzsvērt, ka veģetatīvus traucējumus un depresiju nevajag nolaist tik tālu, ka vajag zāles. Pašā sākumā no tā var izvairīties. Turklāt tagad ir daudz vairāk informācijas.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.11.2017 12:14 by Runcene.
a kāpēc caureja jāsaista ar psihiatriju?

Caureja ir organisma reakcija uz saindēšanos.
Saindēšanās organisma izpratnē ir vienalga ēdiens, gāze,
šķidrums vai vielas asinīs narkas piemēram...

Tā inde varbūt kaut kur aknās taukos vai dziedzerī
tev zināmos apstākļos , eksāmens, trepes 5 stāvu vai
sporta nodarbība, kopā ar adrenalīnu asinīs nonāk inde
smadzenes to atcerās ka tūlīt būs eksāmens un tad būs
inde kopā ar adrenalīnu un dzen tevi uz poda.

Man tā bija aš 20 gadus.

A stulbie ārsti sagrūž vēl indi trankviļus utt.
A tu attīri organismu, meklē kur kermenī nonāk
inde un atceries ka inde nonāk ķermenī šodien a
uz pode jāskrien pirms eksāmena vai kad noķerts kavēts vilciens.

Bučas, nost ar Runceni
tiksimies tiesā.
Re: Hroniska caureja uz nervu pamata.
14.11.2017 18:09
aberz, Tev te tagad būs interesanti. Te ir daudz psihiatrijas un psihoterapijas varmākoto, varēsiet pieturēt cits citam rociņu. :D
Tie ,, slimie" kaut kā pareizāk visu saprot ..... saprātīgi, vismaz no iesākuma...
Runcene tas tev nav domāts.
Es te esmu tikai lai kāds, kas te ienāk pirms iet pie tevis,gg
padomā.
Svarīgi ir lai potenciālie lohi saprot ka viņi ir tie normālie
ka slima esi tu nu jūs ar tiem kop kas mani tiesāja tvaicenē.

Nav svarīgi ko domā tu, svarīgi lai tu neiestāsti cilvēkiem ka
viņi ir slimi , un arī ja tā ir tad tik un tā tu neesi tā kas izārstēs
bet varbūt tās saules dvēseles tvaicenē, kas tiešam dara savu
darbu cenšas domā kļudās, bet vismaz cenšas to darīt ar sirdsabziņu.

Tev to nesaprast tu esi dzīves apdalīta un dzīve tava ir atriebība par to
kā attaisnojums tam ir ka tev jākuļas jebkuriem līdzeklīem.
Bet tas nav tā vērts, tava alga ir tevī un tu to zini.
...cik žēl, ka JUMS nav aizcietējumu...
Nja? Visiem jau nevar būt:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 5?
Ziņa: