Afektīvi traucējumi

Aizsāka ola 

ola
Afektīvi traucējumi
17.10.2017 12:10
Apnika man tas vecais stulbais vārds savs. Tā arī nesaprotu, vai tas ir tas pats, kas bipolāri afektīvi traucējumi, vai daudz ļaunāk? Mēģināju ārstam pajautāt, bet nebija viņam laika, jutu, ka viņu traucēju un nokaitinu. It kā garstāvokļa traucējumi. Man afekts saistās ar trakošanu, traku, citiem bīstamu lietu izdarīšanu, neatcerēšanos pēc tam. Bet neko tādu it kā neesmu darījusi vai izdarījusi. Bet kaut kas tāds ir pret mani vērsts no citiem. Vai panikas lēkmes un trauksme tajā tad ierakstās, pie afektīviem traucējumiem?

Un, vai tie garstāvokļa traucējumi arī ir kaut kas ar šizo saistīts? Man ir tagad jauns satraukums par to, ka esmu bezcerīgāka, nekā cerēju. :(

Kā sāku iet pie psihologa, tā sakaitināju ģimenes locekli vienu vēl vairāk. Patlaban mani ilgstoši boikotē, nesarunājoties. Jau būs divas nedēļas drīz.... Laikam, lai pārmācītu, jo ''tad es kaut ko sapratīšot, kā jādzīvo''. Knapi tiku pie ārsta un jaunās z''alu paciņas.. Baisi. es saprotu tagad tikai to, ka manas aizdomas, ka mani patiešām ne drusciņas nemīl un neciena, ir 100% patiesas. Man grūti iedomāties, ja cilvēku kaut drusciņ mīl vai kaut blakus esot ciena, kā ir iespējams tik ilgi nesarunāties. :( Atliek tikai secināt- klusētājam ir lieliskas iespējas (cita tuva sirds un atbalstītāja) kompensēties. Bēdīgi, protams. Tikai kāpēc to nevar skaidri pateikt, kāpēc kaut kas jātēlo? (manas domas).

Vispār, man patiktu arī šobrīd citā tēmā ieteiktā doma par kuplāku tikšanos. :( Jau tā ar gadiem esmu četrās sienās dzīvojusi un darbojusies, bet, ja ar mani arī vairs principiāli nesarunājās (vēlējos tikt kaut kad uz kursiem, lai mainītu savas darba iemaņas, pie viena laikam aizvainoju vīrieti, ka viņš varētu vienos citos kuros pieaugušajiem atjaunot savas tiesības uz šo un to, būtu ziemā vēl kāds darbs), tad jau vairs neko, nav ne kā tāda pat, ko būtu vērts saglabāt. Ir tikai čiks.
Re: Afektīvi traucējumi
18.10.2017 14:55
Kāds no šiem: http://preda.spkc.gov.lv/ssk/index8981.html?p=%23118
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 7?
Ziņa: