to moderator

Aizsāka zive 

Ilze1
Re: to moderator
07.10.2017 14:18
Pašausmināties arī reizēm labi.

Kāpēc man jātaisa likumprojekts? Tāpēc, ka man nepatīk, ka nav likuma? Kāpēc tad mēs maksājam nodokļus? Nodokļu nauda aiziet ministriju ierēdņu algām, ierēdņi ļoti labi zina, kā taisa likumprojektus un noteikti to var izdarīt labāk. Starp citu, kaut kāds psihoterapeitu likums jau ir izstrādāts.

O, jā. Man ir tiešām daudz ēnas puses un tiešām daudz trūkumu, reizēm samelojos, pārkāpju satiksmes noteikumus, reizēm nespēju neko izdarīt, kaut gan darbi spiež, reizēm izdzeru vairāk alkahola par "sievietes normu", reizēm nepievēršu uzmanību bērnam tik daudz cik vajadzētu, nespēju uzticēties cilvēkiem, daudzi cilvēki, viņu viedokļi un idejas mani kaitina un nepatīk, šķiet absolūti nepareizi, bieži esmu kritiska, reti sportoju, nespēju nedarīt priekš sevis absolūti bezjēdzīgas un nevajadzīgas lietas (piemēram rakstīt te forumā), bieži esmu pārliecināta, ka savās problēmās esmu vainojama nevis es, bet citi (tai skaitā vainojusi psihoterapeiti, ka viņa izplata baumas, ka esmu šizofrēniķe), nevaru piedot (tai skaitā šai pašai psihoterapeitei), iekšā bieži sēž ārkārtīgi ļaunas un nepieņemamas vēlmes un domas attiecībā uz bijušo vardarbīgo vīru, reizēm pat gribas, lai viņš būtu miris, reizēm pieļauju sliktu izturēšanos pret sevi, reizēm nodaru citiem pāri ....

Mani šausmīgi biedē šīs manas īpašības.... Man ir jāpieņem šīs savas "ēnas" puses, jānolien maliņā un jāsaprot, ka es tāda ar tik šausmīgi daudz ēnas pusēm esmu galīgi nederīga, kā vispār mani zeme pacieš ar tik daudz trūkumiem ... un neesmu pelnījusi sakarīgu psihoterapeitu (pat ja pati maksāju), nedrīkstu pat pateikt, ka psihoterapeits bija galīgi garām un sadarīja cūcības .... jāsaprot, ka pati esmu pie tā vainīga ....

Vispār, par dimanta oliņu nekad nav bijusi vēlme kļūt. Gribu būt tikai cilvēks ....
Ilze1
Re: to moderator
07.10.2017 14:51
Jā, un par tām šausmīgām manipulācijām.
Laikam taisnība, es arī manipulēju - pavaimanāju mammai, cik man daudz darba un cik es esmu nogurusi (lai viņa nāktu palīgā), bijušajam vīram žēlojos, ka nav naudas (parasti bez rezultātiem), klientiem stāstu, cik daudz laika es esmu veltījusi un ka viņu lieta ir sarežģīta (lai saprot, ka reizēm aiz īsa teksta stāv daudz darba), un ar bērnu vispār - reizēm pat atņemu datoru, ja nemācās. Tīrās šausmas, kā cilvēks var manipulēt ar apkartējiem, vai ne ... Cik grūti apkārtējiem sadzīvot ar šīm manipulācijām... Bērns pilnīgi kliedz uz mani, kad pasaku, ka vispirms kārtīgi jāizmācās, un tad var spēlēt spēlītes. Tā taču nedrīkst darīt, vai ne?
Re: to moderator
07.10.2017 15:26
Bet varbūt viņa domāja, ka Tev, Ilze, tiešām ir šizofrēnija. Mums nav zināms, kāpēc viņa tā domāja, bet viņai tam noteikti bija kāds pamatojums, jo to vajadzēja izklāstīt bāriņtiesā, ja jau viņa tur devās.

Forumā mums ir cilvēki, kas sirgst ar šo kaiti, un tā sākas dažādi. Mēs viņus neapsaukājam par "šizo", tas nav glīti, viņi jaut tāpat cīnās ar smagu slimību.

Psihiatrijas diagnozes un ārstēšanas taktiku var apstrīdēt konsīlijā. Te jau piemērs tika minēts. Tev bija visas iespējas. Ārsti pieļauj kļūdas arī bez kāda ļauna nodoma -- tāpat kā visi citi cilvēki.

Un es Tev jautāju, kāpēc vīrs pie viņas aizgāja, kas tur notika. Notikumā nav visu ainu.

Lai vidējais aritmētiskais Latvijas vīrietis ietu pie sievas psihoterapeites -- nu es atvainojos, viņai tad būtu jāizdara kaut kas pilnīgi neiedomājams -- jārīko smaga histērija, jādauza trauki, mēbeles vai logi, līdz nemaņai kādu nedēļu jāpiedzeras, es pat nezinu... Pieļauju, ka pat tad viņš neietu, jo, ja sieviete tā rīkojas, tad viņa grib panākt kaut ko savu. Tur var drīzāk dabūt kaklā policiju vai ātro palīdzību. Vēl ir variants, ka var atstāt sievieti mierā, lai viņa visu izdemolē un pēc tam tiek ar šo notikumu galā, kā nu prot. Vīrieši ir dažādi, no neatliekamās palīdzības prakses zinu vairākus atšķirīgus piemērus.

Un katrs, kas te kaut ko labu pateiks par psihoterapeitiem, ir psihoterapeits vai tāds, kam ir samaksāts? Un tad Tu brīnies, ka Tevi uztver kā ne visai adekvātu personu? :D

Man kā klientei ir bijusi ilgāka saskare tikai ar vienu psihoterapeitu (dažus "testa braucienus" es nerēķinu), ar pārtraukumiem, mēs esam debatējušas un strīdējušās tā, ka logi dreb, ne jau viss tur tā maigi notiek.

Man drīzāk šķiet, ka ir cilvēki, kam vienkārši nevajadzētu iet pie psihoterapeita, bet to, manuprāt, jau var saprast diezgan ātri.

Ikdienas dzīvē pazīstu dažus psihoterapeitus, psihologus un psihiatrus, ne ļoti tuvu, bet diezgan ilgi, un zināmā mērā varu spriest par šo specialitāšu ļaudīm, man ir arī radi, paziņas un kolēģi, kas ir strādājuši psihiatrijā. Daži pacienti rīko tādas operu ārijas, ka pilnībā saprotu mediķu reakcijas uz to visu. Pacienti, protams, ir neapmierināti, jo viņiem neļāva izpildīties.

Mūsu forumam nav nekādas iespējas ietekmēt likumdošanu vai nedēļām nodarboties ar vienas personas "slikto" psihoterapeitu. Par ko tas viss tagad ir pārvērties? Tu, Ilze, faktiski esi "nozagusi" forumu. Tu tiešām nejūti, ka Tu manipulē? :D Oi, tas ir interesanti.

Man ir bijusi gana plaša privātā sarakste šeit forumā ar cilvēkiem, pārsvarā sievietēm, kas ir apmēram 20 līdz 60 gadus vecas. Un visur psihoterapija ir devusi kādu labumu. Citas lieto arī zāles, citas nē. Tāpat ar vīriešiem, un arī viņiem ir veicies. Kur tad liksim šo cilvēku pieredzi? Miskastē? Nu piedošan'... Mēs daudz esam savstarpēji bagātinājušies, esmu pat pārsteigta, kā cilvēki spēj sevi mainīt, jo to tiešām dara viņi paši, psihoterapeits ir tikai kā asistents, pavadonis un apstāšanās vieta, kur šo to papildināt, līdzsvarot un saprast no jauna.

Un tagad man vajadzētu piekrist, ka psihoterapija nelīdz, ka visi psihoterapeiti ir slimi, melo un manipulē?

Esmu diezgan ļaužu te redzējusi, un man jau sākumā bija redzamas dažas lietas, tāpēc arī sāku dzēst, un pareizi vien bija.

Tas viss, ko Tu te, Ilze, raksti, galvenokārt ir Tava privātā lieta, kas arī privāti jārisina, bet Tu to neatzīsti. Turklāt esmu minējusi vairākus ceļus, kā vienkārši var risināt šādus konfliktus ar esošajām iespējām. Tu to neesi pat mēģinājusi. Interesanti -- kāpēc?

Tu pieprasi kaut kādus stingrus, agresīvus likumus, bet jau tagad ir skaidrs, ka psihoterapijā tie nedarbosies, jo ne sevišķi darbojas citviet pasaulē. Psihoterapijā ir jābūt savstarpējai uzticībai un sadarbībai. Ja ir šie divi faktori, tad bez jebkādiem likumiem psihoterapija darbojas. Vismaz es negribētu neko ierakstīt savās sesijās.

Un, ja kāda draugs vai draudzene ir sācis dzert pēc psihoterapeita apmeklēšanas, tad, manuprāt, vajadzēja turpināt rakšanu. Kaut kas ir uzurdīts un nav pabeigts. Tikpat labi varēja nospļauties, piecelties, aizvērt durvis un to visu aizmirst.

Psihoterapeits nav persona, kam nedrīkst iebilst, vismaz man tā nekad nav bijis.

Tas, kas no Tevis, Ilze, vējo, ir paniskas bailes. Bet tās ir milzīgas un senas, jo ar lielām dusmām tiek uzprojicētas katram, kas nerunā tā, kā Tu gribētu. Tev vajag vainīgo tepat un šodien, tagad, kaut Tavas problēmas un konflikti sākās un risinājās kaut kur citur, turklāt vēl pirms visiem psihoterapeitiem. Tagad Tu to visu esi atnesusi šeit. Mums katram ir savas vajadzības, un mēs pārsvarā tās risinām paši -- veiksmīgāk, neveiksmīgāk, bet mācoties no kļūdām.

Ja tas viss, kas te tagad ir noticis, ir kalpojis katra sarunas dalībnieka dziļākām pārdomām, tad ok, bet bieži cilvēki tiek ievilkti citu problēmās, jo šiem citiem ir ļoti liela atkarības ievelkošā enerģija. Man šķiet, ka mēs tagad esam vai riskējam būt tādā situācijā.
Ilze1
Re: to moderator
07.10.2017 15:52
Runcene,

Te iesaistās tikai tādi, kam tas interesē un nevienu neviens te nespiež kaut ko lasīt vai rakstīt, tā kā "nozagt" kaut ko nav iespējams.

Un kā noskaidrojām, katram pašam ir iespēja izdarīt savus secinājumus

Un te forumos vēl privātākas lietas tiek risinātas, ne es aicinu risināt privātas lietas, bet gan apdomāt, kas ir psihoterapeiti, kas un kā psihoterapiju reglamentē.

Un nevajag sagrozīt faktus - kurš teica, ka VISI psihoterapeiti ir slimi, melo un manipulē? Vai šadi sagrozot faktus, pati nemanipulē?

Un problēmas risināšanas iespējām jau gari un plaši rakstīju - faktiski nav nekādu iespēju, neatkārtošu, tur jau ir tā problēma.

Un piekrītu, ka man ir bailes, un diezgan pamatotas, jo psihoterapeita dēļ es izgāju caur daudz ciešanām, pazemojumiem un bailēm, turklāt saprotu, ka cilvēks pret psihoterapeita izdarībām ir nepasargāts. Drusciņ ir jābaidās gan. Pirms psihoterapeita apmeklējuma bailes nebija, citādi pie viņas nebūtu gājusi.
zive
Re: to moderator
07.10.2017 16:03
Saprastu, ja klients ar psihoterapeitu nesaprotas tad, ja nav bijušas pietiekami cik tur tās iepazīšanās sarunas (tā tas ir manā gadījumā), bet tas tāpēc, ka sāktonēji pati varēju risināt situāciju. Pie psihoterapeites aizgāju tikai tad, kad dzīves apstākļos (proti, ārpējos apstākļos) radās nopietni sarežģījumi, citādi nekādu vajadzību neizjutu pēc psihoterapeites.
Manā gadījumā terapeite pilnīgi šķērsām visu nointerpretēja. Spilgts piemērs: man mammas brālis bija (nu jau nomiris) bija ļoooti turīgs cilvēks, ar kuru bērnībā izjutu tādu kā saikni. Mana mirusī vecāmamma savu dēlu bija izvēlējusi man par krusttēvu. Reālajā dzīvē man tā arī neiznāca ar viņu tuvāk iepazīties. Bet, bet... psihoterapeite nez no kurienes "sadzirdēja", ka man esot pretenzijas pret turīgiem cilvēkiem, kā sugu. Un tad es padomāju, no kurienes psihoterapeite konkrēti izrok pati savas iedomu projekcijas un nafig vērš tās manā virienā, konkrētas pati savas projekcijas, ar kurām ne man, ne manām domāma nav nekāda sakara. Un kāpēc man būtu jāmaksā par psihoterapeites greizām projekcijām?
Beigu beigās, kad psihoterapeite saprata mani pareizi, uzskatu, ka viņa NOTĒLOJA, ka ir saslimusi. Vnk viņa smuki ATŠUVA mani.
Tāpēc savā gadījumā saku: nenes atbildību psihoterapeiti paši par savām kļūdām.
zive
Re: to moderator
07.10.2017 17:14
Ā, jā, un biju jautājusi dakterei, lai iesaka mani kādam citam savam kolēģim, kas vairāk specializējies konkrētā jautājumā.. Daktere nevienu no saviem kolēģiem nevarēja ieteikt.
Tāpēc, ka bizenes ir visa tā LV psihoterapija. Pliks bizness, kurā darbojas cilvēki bez iekšējā, bez sirds aicinājuma. Būtu labi, ja kļūdos!!!
Ilze1
Re: to moderator
07.10.2017 17:34
Sorry, Fiordaliso un ......................... . Laikam sanāca par asu, nebiju tā domājusi.
Nemaz nesaku, ka nav iekšējie cēloņi, un ka neatkārtojas situācijas. Citi jau nenokļūst tik stulbās situācijās.
Bet tas nekādā veidā neattaisno psihoterapeita izdarības.
Ilze1
Re: to moderator
07.10.2017 17:44
Zive, tev taisnība par sirds aicinājumu.
Psiholoģija ilgu laiku bija prestiža lieta, lai iestātos augstskolā, bija jāiztur lieli konkursi. Taču konkursa izturēšana nenozīmē, ka cilvēkam ir vēlme palīdzēt un palīdzēšana ir sirds aicinājums.
Ja citās profesijās vēl var strādāt bez tāda aicinājuma, tad psihoterapeits bez tā ir bezjēdzīgs. Viena lieta ir stundiņu pasēdēt ar klientu, parunāties un paklausīties, pavisam cita - tiešām palīdzēt.
Es arī tikai vēlāk, pēc vienas grāmatas izlasīšanas sapratu, ka mana psihoterapeite patiesībā darīja visu nepareizi, un faktiski nodarīja vairāk ļaunuma nekā labuma. Bet nu, tas tikai mans nespeciālista viedoklis ....
zive
Re: to moderator
07.10.2017 17:53
Nedomāju viss, ka tur lieli konkursi. Lieli konkursi bija piem. LMA. Tur uz 1 vietu 15 cilvēku. Medicīnā tā nav, bet psihoterapija vnk ienesīgāka par parasto medicīnu.
Es pati gadus padsimt atpakaļ biju iestājusies kaut kādā psiholoģijas augstskolā (augstskola, kas bija par maksu). Nevarēju pavilkt no finansiālās puses. Iestājos un izstājos... ;)
utt.
Re: to moderator
07.10.2017 18:21
Runcenei ir pilnīga taisnība.

Ilze1, esmu izmisums1, tik nomainīju niku :) Smieklīgi, ka nodēvēji mani par psihoterapeitu :)

Tikai tagad saprotu, ka tavs padoms man par murgiem terapijā nebija domāts kā padoms, bet tikai Tavas pieredzes daļa, kam ar mani nav nekāda sakara, jo tu mani nesaproti.

Par argumentāciju, loģiskumu, t.sk.manipulēšanu utml. tev būs 10, pieproti perfekti, ar ko arī apsveicu.

Tik jautājums, vai forumam tas ir vajadzīgs. Man, piem, ir pilnīgi cita vēlme – un tā ir vēlme pēc pozitīvās Runcenes pieejas. Nav vēlme izteikties un saņemt viedokļus par ‘visiem’ vai sistēmu kopumā, tik par savu gadījumu vai līdzīgu un vēlos to pozitīvo pieredzi. Domāju, ka saprotu, kā terapija darbojas tās dziļākajā būtībā un vēlos pie tā palikt.

Varbūt visiem negatīvajiem vajag atsevišķu tēmu (varēsiet sev izdomāt pēc iespējas baisāku nosaukumu) un pozitīvajiem savu un tad viens otra tēmās nejaucamies? :)
Fiordaliso
Re: to moderator
07.10.2017 18:37
Ilze1, mjā, nu sāpe Tev ne pa jokam, ko lai saka.

Runcene, Tu raksti par piedāvātajiem risinājumiem, kas netiek izmantoti. Risināšana prasa uzņemties atbildību. Bet tas rada dažādus riskus un prasa arī pašam nebaidīties kļūdīties un nenosodīt sevi, ja nu tomēr tā gadās. Tāpēc vieglāk ir izpausties verbāli vai virtuāli un nedarīt neko. Jācer, ka tomēr arī šis veids ved uz kādu risinājumu, kaut vai piedošanu.

Zive, ir, ir gaisma tuneļa galā. Ir Latvijā labi, pat brīnišķīgi terapeiti, kas pat līdzpārdzīvo par saviem pacientiem. Ja interesē, varu nosaukt vismaz 4.
Fiordaliso
Re: to moderator
07.10.2017 18:40
P.S. Nedomāju, ka forumā vajadzētu ieviest baigo cenzūru (es, protams, nerunāju par naida kurināšanu utml.). Kas grib - lasa, diskutēt. Kam nepatīk, tas var ignorēt.
Ilze1
Re: to moderator
07.10.2017 18:48
Utt., vai kāds dod padomus, kas nav balstīti uz pieredzi?
Kaut kā forumā izskatījās, ka Tu tieši prasi padomu.
Piedod, ja mans padoms Tev nepatika, bet man bija līdzīga pieredze kā Tev - pēc psihoterapeita apmeklējuma bija slikti, tāpēc arī pateicu savu pieredzi, un ko domāju par to. Domāju, ka ar Tavu rakstīto tam bija diezgan liels sakars. Nezināju, ka tu gribi dzirdēt tikai pozitīvu pieredzi. Citu reizi uzraksti, kādus padomus vēlies saņemt, tad nebūs jāpiedzīvo vilšanās....
Ilze1
Re: to moderator
07.10.2017 18:58
Fiordaliso,
Taisnība, sāpe ir baigā. Kad ķeras klāt manam bērnam, tad tas vairs nav nekāds joks ... Ne tikai es dabūju ciest, bet bērns arī, kaut vai tikai tāpēc, ka ļoti labi saprata, cik man ir grūti ...
Un netaisos cīnīties ar vējdzirnavām, lai jau turpina tā psihoterapeite kāst naudiņu no citiem, mani tas vairs neskars ....
Un nedarīt neko reizēm ir vienīgais ceļš, ja saproti, ka neko nevari izdarīt ...
zive
Re: to moderator
07.10.2017 19:06
Nedod Dievs uzsēsties uz atkarības no psihoterapeitiem. Pateicos, neinteresē. Neflirtēju.
...............................
Re: to moderator
07.10.2017 23:03
Ilze, tie iekšējie cēloņi vispār nav tie trūkumi ko Jūs nosaucāt, ja tie būtu īstie tad tas izsauks vainas apziņu. Bet nav īstie un nevajag meklēt savas vainas. Nevajag, tas nav pareizi. Es varbūt vēlāk uzrakstīšu īstos un tie nemaz neliek justies sliktai un vainīgai, nemaz.
................................
Re: to moderator
07.10.2017 23:06
Dzīvē apbižots cilvēks nemaz nevar būt perfekts un bez tādiem trūkumiem kā tie nosauktie, ja to visu saprot nepareizi tad kļūst tikai sliktāk. Es arī neesmu zelta gabaliņš bet tas nekas. Un savtīgums nemaz nav tāds trūkums, nemaz.
.................................
Re: to moderator
07.10.2017 23:15
Mūsu forumam nav nekādas iespējas ietekmēt likumdošanu vai nedēļām nodarboties ar vienas personas "slikto" psihoterapeitu. Par ko tas viss tagad ir pārvērties? Tu, Ilze, faktiski esi "nozagusi" forumu. Tu tiešām nejūti, ka Tu manipulē? :D Oi, tas ir interesanti./c/

Protams, daudz labāk ir rakstīt tikai slavinošos viedokļus un teikt ka tā ir vispusīga informācija. Ja kāds uzraksta pretējo tad tā ir manipulācija. Un foruma nozagšana. Nu- varbūt lai kādi tomēr palasa?
................................
Re: to moderator
07.10.2017 23:18
Citādi tās atgādina PSRS un KGB pieeju.
Ilze1
Re: to moderator
07.10.2017 23:23
Kas tās par ēnas pusēm, ar ko cilvēks nespēj samierināties?
Nu kaut kā nesaprotu. Ja tie nav kaut kādi trūkumi, kas tad tas ir?
Kas var būt tāds, ko cilvēks nespēj sev atzīt un pieņemt? Kādu esat nomušījuši un pagalmā aprakuši, un tagad moka sirdsapziņa?
Šo to jaunāko esmu lasījusi, bet kaut kā šādas teorijas par kaut kādām ēnām neesmu pamanījusi...
..............................
Re: to moderator
07.10.2017 23:33
Tas viss, ko Tu te, Ilze, raksti, galvenokārt ir Tava privātā lieta,.......................
Un, ja kāda draugs vai draudzene ir sācis dzert pēc psihoterapeita apmeklēšanas, tad, manuprāt, vajadzēja turpināt rakšanu. Kaut kas ir uzurdīts un nav pabeigts. Tikpat labi varēja nospļauties, piecelties, aizvērt durvis un to visu aizmirst./c/

Nē, runa bija par reālu apkrāpšanu un tas ir noziegums nevis privāta lieta pilnīga likumu trūkuma apstākļos.
................................
Re: to moderator
07.10.2017 23:43
Tikpat labi varēja nospļauties, piecelties, aizvērt durvis un to visu aizmirst./c/

Aizmirst psihoterapeites noziegumu jeb ko??? Nesapratu.
zive
Re: to moderator
07.10.2017 23:50
A ko viņš gāja pie tās psihoterapeites tik ilgu laiku, ja nejuta reālas izmaiņas uz pozitīvo un uzlabojumus???
Pasīvi dzīvot cerībās - tā jau nekas nekotiek. Tā tik var visu naudu pakāst.
........................
Re: to moderator
08.10.2017 00:09
Zive, es jau uzrakstīju- negāja ilgu laiku un tā nav maksa par ārstēšanu bet daudz lielāka izkrāptā nauda pēc attiecību izveidošanas un attiecīgi psihoterapeites pazušana ar visu naudu.
.............................
Re: to moderator
08.10.2017 00:15
Var jau būt ka kāds te arī var nospļauties, pazaudējot sešzīmju skaitli, bet ne visi.
zive
Re: to moderator
08.10.2017 00:22
Ā, nu skaidrs. Arī zinu visādus samēra netīrus gadījumus, kur milzīgas summas pa pieskari aizgājušas. Tās jau vairs nav klients - psihoterapeits attiecības.
Kas vēl. Profesionāls psihoterapeits nedrīkst pieļaut pacienta iemīlēšanos psihoterapeitā/ē (speciem ir jāveic pareizās interpretācijas)...
Re: to moderator
08.10.2017 01:31
Visu profesiju dāmas mēdz pazust ar vīrieša naudu. Tas galīgi nav par tēmu.

Un tur vienmēr tiek izmantota uzticēšanās.

Tātad mums te ir stāsts par īsti līdz galam nezināmu situāciju ar Ilzi, viņas vīru un psihoterapeiti, kur mums nav visu detaļu un kur mēs neko nevaram spriest + viens vīrietis, kurš kaut kā atdevis psihoterapeitei sešciparu skaitli. Šeit mums arī nav visu detaļu, tikai aptuvenības.

Bet es zinu vairākas nepsihoterapeites, kas ir izrīkojušās līdzīgi.

Man arī ir bijuši pāris gadījumi, kad neesmu bijusi apdomīga finanšu lietās. Tādos gadījumos jau var vainot tikai sevi.
zive
Re: to moderator
08.10.2017 02:00
Tas gan... Arī nesapratu, ko tad īsti vēlējās pateikt "............................."
Tika pieprasīti visvisādi likumi, kas aizsargātu pacientu, piedraudēts līdz pat visas pasaules iesūdzēšanai tiesā, bet izrādās, nekāda runa negāja par pacienta - psihoterapeita attiecībām, kā arī, runāts par situāciju, kas nav skārusi pašu ".............................". Tā neko sev "ambīcijas"... ;)
Mākoņstūmējs... ;)
utt.
Re: to moderator
08.10.2017 09:11
Cenzūru, protams, nevajag :) jācer, ka vismaz kādam forums ir kā tāda platforma ceļā uz risinājumu. Reizēm šeit rakstītais vairāk pastāsta par pašu rakstītāju nekā par psihoterapijas tēmu un tas savā ziņā ir labi :)

Ar ‘pozitīvo’ pieredzi domāju ne jau to, ka terapijā viss notiek viegli un labi, bet to, ka izdodas caur tām grūtībām kaut kam tikt klāt. Angliski ir ļoti labi forumi, ja pameklē – experience in psychotherapy utml. Patika palasīt, lai gan latviski būtu vieglāk.

Bet mums te, cik lasu, maz tās pozitīvās pieredzes un viss sajaukts kopā – terapijas attiecības ar ne-terapijas utml., tāpēc uz šādiem stāstiem atbildot atliek vien mierīgi apsēsties un runāt par Karmu.
utt.
Re: to moderator
08.10.2017 09:36
Starp citu, man tikt galā ar ļoti spēcīgajām emocijām pēc terapijām vairāk par staigāšanu utml. palīdzēja mindfulness meditation. Latviski arī ir daudz ko palasīt, varbūt noder :)
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.