Ilglaicìgi Noofen

Aizsāka Nsss 

Ilglaicìgi Noofen
27.07.2017 10:02
Sveiki..vai var bùt.ka lietojot 3mèn bez pauzèm Noofen 250mg 2-3x dienà (principà vajadzèja tikai 3ned)...ka iespaido psihi..neatlaiź tàs eiforijas sajùta ka "jùra lìdz ceļiem"(jàtulko ru ;)
nofēnotais
Re: Ilglaicìgi Noofen
27.07.2017 23:07
Jā, tā var būt.. bet tikai dažiem cilvēkiem ar psihiskām nosliecēm, jo noofen sastāvā ir narkotiska viela, kas saucas fenibuts. Īpatnēja, jo dažiem efekts ir ar baigo eiforiju, bet citiem praktiski nav nekāda efekta. Ieraksti google "phenibut mania".
Šajā gadījumā Noofen strādā tikai kā palaidējmehānisms mānijai, jo tik ilgi lietotojot viņu, nepaaugstinot devu, tolerances dēļ nevajadzētu būt nekādam tiešajam efektam.
Re: Ilglaicìgi Noofen
28.07.2017 00:03
Palasìju.paldies.
Re: Ilglaicìgi Noofen
28.07.2017 00:13
Kāda mānija? Drīzāk, ja pārtrauc lietot, ir ilgstoša letarģija. Pretējs efekts - negribas socializēties, nomāktība un slikts miegs. Tāpēc uzskatu, ka šādi līdzekļi, līdzīgi kā xanax un benzodiazepīni, nebūtu jālieto katru dienu.

"dažiem efekts ir ar baigo eiforiju, bet citiem praktiski nav nekāda efekta"
atkarīgs no devas un tolerances, reti kurš no 2g neko nejustu - vairāk būtu cilvēku, kas nevarētu noiet taisni
bet tolerance diezgan strauji aug

tiem, kas saprot angļu valodu

250mg-750mg: Therapeutic dosage. This yields mostly therapeutic effects. Decrease in anxiety, subtle mood lift, potentially better sleep. Some people report not feeling anything at this dosage.
1000mg-1500mg: Low to medium recreational dosage. Huge drop in anxiety, mood lift, increased sociability, deeper sleep. Increased libido. Many people report increase in energy and enhanced music appreciation, as well as euphoria.
1500mg-2000mg: Medium to high recreational dosage. Same as above, but a bit stronger effects. People sensitive to phenibut will experience dizziness, nausea, sleepiness, drunkenness. A few people will get pupil dilation.
2000mg-3000mg: High dosage. Same as above, but even higher risk of negative effects. Pupil dilation in many people.
Re: Ilglaicìgi Noofen
28.07.2017 00:28
Man tas pirmais variants..bet ilgstośi tomèr...ja iesaka 2-3 ned...man bij 3mèn
Re: Ilglaicìgi Noofen
28.07.2017 00:41
Synascape.man nav pretèjs efekts.ja nu vienìgi saraustìts miegs..bet sajùta.ka turpinu lietot noofen.jo ir tas bezbailìgums.socializèśanàs.pàrgalvìgums.vienaldzìba pret kkàdàm problèmaam..liekas viss pupu mizas..ìzì pìzì
Re: Ilglaicìgi Noofen
28.07.2017 00:48
Varētu būt, ka, ilgstoši lietojot un nepārtraucot, var parādīties mānija, bet tas ir sīkums, būtiskāka ir beigšana lietot. Šai gadījumā lietotā deva nav liela. Jāņem vērā, ka lielākā daļa fenibuta cilvēka organismā saglabājās nedaudz virs 24 stundām, tad principā esi visu laiku zem 850mg. Gan jau efekts nav vairs tik izteikts, cik sākumā, jo ir tolerance. Ir cilvēki, kas lieto fenibutu vairākus gadus un jau pa 10 gramiem dienā, mazāk nejūt, atiešana nav jauka, bet briesmīgas sekas arī nav novērotas.

Ārzemēs tas tiek pārdots bez receptes kā uztura bagātinātājs.

Neoficiāli skaitās labs alkohola aizstājējs devās virs 1g. Labāks par benzodiazepīniem.

Tā kā ir daudz cilvēku, kas lieto vēl vairāk.

---

iztulkoju citiem, nebija ko darīt :D

250mg-750mg: Terapeitiskā deva. Galvenokārt ārstniecisks efekts. Vājinās nemiers, nedaudz uzlabojas garastāvoklis, iespējams, arī labāks miegs. Daži cilvēki neko nejūt no šīs devas.
1000mg-1500mg: Viegla līdz vidēja izklaidējošā deva. Būtiski vājinājies nemiers, labs garastāvoklis, paaugstinātas socializācijas spējas, dziļāks miegs. Pastiprināta dzimumtieksme. Daudzi cilvēki izjūt enerģijas pieplūdumu un eiforiju, mūzika izklausās labāk.
1500mg-2000mg: Vidēja līdz liela izklaidējoša deva. Tādi paši efekti, bet nedaudz stiprāki efekti. Jutīgākiem cilvēkiem ir reibums, nelabums, miegainība. Dažiem paplašinās acu zīlītes.
2000mg-3000mg: Liels daudzums. Tādi paši efekti, bet lielāks negatīvo efektu risks. Paplašinātas acu zīlītes daudziem.
Re: Ilglaicìgi Noofen
28.07.2017 08:29
Pèc izjùtàm jùtos kà otrs variants:D
Laikam vnk esmu jùtìga uz phenibutu
Re: Ilglaicìgi Noofen
28.07.2017 09:32
Kāda Tu parasti esi pēc dabas, kad jau biji bērns un vēlāk?
Re: Ilglaicìgi Noofen
28.07.2017 15:09
Varbūt pamēģini dzert tikai 2x dienā, vai mēģini pavisam atmest? Mānija/hipomānija šķiet forši un tā, bet tā arī noved pie nepatīkamām sekām. Tu jau zini, par ko es runāju...
Re: Ilglaicìgi Noofen
28.07.2017 15:09
Biju mierìga.dabas pètniece.kur nolika.tur spèlèjos
5gados izkritu no 2st.gultas bèrnudàrzà un dabùju encefalopàtiju.encefalìtu..smagà formà.
Tad bij skolà problèmas ar koncentrèśanos.slikta atmiña utt.bet tik traki arii nebij.ir ok.tikai vairàkas reizes jàpàrlasa.kas citiem izlasot vienreiz ir skaidrs.
Pusaudźu gados domàju ne vairàk.ne mazàk kà citiem ..bij àrpràc galvà:)
Re: Ilglaicìgi Noofen
28.07.2017 19:11
Crucial333...tur jau tà lieta.ka beidzu lietot jau janvàrì?.bet tàpat jùtos tà
Re: Ilglaicìgi Noofen
29.07.2017 01:51
Iepriekš Tev tā nav bijis?
Re: Ilglaicìgi Noofen
29.07.2017 03:35
Ne.sajùta.ka pilnìgi cits cilvèks.mainìjusies personìba...un lasu sìkàk par postraumatiskiem stàvokļiem pèc encefalopàtijas..kà lai zin.jàiet pàrbaudes vai tas nav slèptàs izmaiñas.vai tas vnk esmu mainìjusies.
Re: Ilglaicìgi Noofen
29.07.2017 12:47
Ja ir bijusi organiska trauma, tad es noteikti aizietu pārbaudīties.
Re: Ilglaicìgi Noofen
29.07.2017 13:25
Ar organiskām traumām ir dažādi. Ja tas ir bērna vecumā un tik nopietni, sekas var būt gan organiskas, gan psiholoģiskas.

Tur vajadzētu tiešām pieredzējušu psihoterapeitu un labu neirologu, kas orientējas psiholoģijā, jo dažkārt traumas fiziskās sekas nav tik smagas kā psiholoģiskās -- tātad abas jomas pārklājas. Tas tiešām nav viegls jautājums, jo ir jāsaprot, kāds ir cilvēka īstais es, cik to fiziski ietekmējusi GALVAS trauma un cik psiholoģiski (arī ROKAS un KĀJAS trauma var ietekmēt psiholoģiski).
Re: Ilglaicìgi Noofen
03.08.2017 01:16
Paldies par atbildèm!
eglite12
Re: Ilglaicìgi Noofen
07.08.2017 21:23
Man noofen tik labi nedarbojas, tapec nedzeru. Arste gan silti ieteica lexotanil un xanax vieta. Ka tas ir efektivakas zales, uzlabota versija. Atskiriba no lexotanil un xanax nav atkaribas un mazak blaknu, man teica. Varot dzert visu laiku.
Dzeru tad noofen pat 4 tabletes diena, bet tik labi trauksmi nenonema, lai gan jutu, ka palieku runatigaka un uzlabojas garigais. Ipasi socialiem pasakumiem palidzeja, nebija jadzer alkohols, lai atbrivotos, jatvikst pec tam. Tomer nedaudz trauksme palika, nebija ka no citiem, ka vispar aizmirsti, kas ta tada ir. Ka zales pie specigas trauksmes, ka nevar no majas iziet, es labak izveletos lexotanil un xanax.
Re: Ilglaicìgi Noofen
12.08.2017 11:47
Eglite12..neizjùtu trauksmi..tieśi otràdi:)

Man CT un MR bij taisiits..nekas tur tàds nebij..tas bij pirms lietoju Noofen. Daźas lietas ar medikamentiem laikam nav àrstèjamas))
Re: Ilglaicìgi Noofen
20.08.2017 00:03
Noofen (fenibuts) lielās devās var būt bīstamāks par benzodiazepīniem. Pēc iedarbības ļoti līdzīgs, bet tolerance aug daudz straujāk, iedarbojas arī uz dopamīnu (atšķirībā no tā paša Xanax), tāpēc lielāks ļaunprātīgas lietošanas un atkarības risks. Varu uzrakstīt detalizētāk, ja kādam interesē. Nav domāts lietot ilgstoši.



Edited 2 time(s). Last edit at 29.12.2022 21:40 by crucial333.
Re: Ilglaicìgi Noofen
20.08.2017 00:09
Protams..uzraksti.ja nav grùti..paldiessss
Re: Ilglaicìgi Noofen
20.08.2017 15:47
Fenibuts (Noofen®) farmakoloģiski uz smadzenēm un CNS iedarbojas līdzīgi benzodiazepīniem (Xanax, Clonazepam, Lexotanil utt.), īstenībā tā iedarbība ir plašāka. Smadzenēs (līdzās daudzām citām) ir tāda viela jeb neiromediators, ko sauc par gamma-aminosviestskābi (GABA). Tai piemīt neironu aktivitāti bremzējošs, nomierinošs efekts, kā arī papildus šis neiromediators darbojas kā anti-konvulsants un muskuļu relaksants. Līdzko šī viela savienojas ar tai piederīgajiem uztvērējiem jeb postsinaptiskajiem receptoriem (GABA receptoriem), tā smadzenēs notiek iepriekšminētie procesi.

Pārsvarā visu benzodiazepīnu nomierinošā iedarbība balstās uz GABA(a) receptoru aktivitātes pastiprināšanu. Zinātniskajā literatūrā šādas vielas sauc par pozitīviem alostēriskaiem modulatoriem (PAM). Cilvēka smadzenes kļūst uzņēmīgākas/jūtīgākas pret dabīgi saražoto (endogēno) gamma-aminosviestskābi. Savukārt, fenibuts mazās devās darbojas kā GABA(b) agonists, taču lielākās devās zaudē savu selektivitāti un kļūst par GABA(a) agonistu. Tātad tas smadzenēs aizvieto dabīgo gamma-aminosviestskābi, organisms pie tā ātri pierod un homeostāzes rezultātā būtiski samazina dabīgo GABA sintēzi. Regulāri lietojot, parādās fiziska atkarība, stauji pieaug tolerance. Netiešā veidā šī viela paaugstina arī dopamīna līmeni, kas padara šo vielu eiforiskāku par benzodiazepīniem, kā arī spēj inducēt māniju cilvēkiem, kas uz to ir predisponēti.

Protams, būtiskas problēmas rodas, kad tas tiek lietots ilgstoši un pārsniedzot medicīnisko devu, bet tādi gadījumi nav retums, jo pierašana un atkarība izveidojas ļoti ātri. ASV tas tiek pārdots kā 'uztura bagātinātājs', lai apietu likumu, kas aizliedz tirgot psihoaktīvas vielas bez FDA apstiprinājuma. Patiesībā tas ir brīnums, ka tur šī viela vēl nav aizliegta, jo tas ir vispārzināms fakts dažādās internet-komūnās, ka fenibuts ir viela ar augstu risku.
Re: Ilglaicìgi Noofen
20.08.2017 16:26
Jaa.skaidrs. Laikam lieki uztraucos..ar màniju vieglàk dziivot.jo viss ir vienalga un vieglàk..atceros tàs 1x mèn dienu kad ir smagaa veidà depresija..tad labàk mànija. Tà ir.kkà visas probl.atrisinàs paśas.jo atcros.kad nebij śitaa.tad viss likàs vàjpràts un grùti. Grùtàk ir apkàrtèjiem pieñemt.to.ka esmu pilniibà mainijusies..man vieglàk. Man visi apkàrt liekas tik iespringuśi par katry siikumu un redzu kà vinji mocàs.kà rada probl.nevis palaiź tàs un risina viegli. Tikai pašai liekas.ka esmu palikusi kaa bez sirds.bez jùtaam.
Re: Ilglaicìgi Noofen
20.08.2017 17:24
crucial ir malacis, baigais ķēriens uz bioķīmiju.

Es pati savulaik bez pamatīgākas izpētes, ārstus klausīdama, esmu stūmusi mutē sazin ko. Jāsaka gan, ka tolaik bija mazāk info, bet man arī nepietika prāta visu vairāk apšaubīt.

Mani gan mulsina, ka psihiatru jaunais trends ir nozīmēt kā miega līdzekli, piemēram, kvetiapīnu mazās devās (25-50 mg), bet no fenazepama taisīt lielas šausmas, jo domāju, ka ilgtermiņā kvetiapīnā tāpat nekā laba nav, šaubos, vai tas ir labāks. Vikipēdija, protams, nav nekāda zinātniskā enciklopēdija, bet kā miega līdzekli viņi lietot ilgstoši neiesaka.

Principā neko jau nevajadzētu lietot ilgstoši ,bet...

Šādi jautājumi pašlaik ir skāruši arī mani, tikai saistībā ar citu vielu, jo hronisks bezmiegs ir man ļoti pielipis sens "draugs", es tagad mēģinu izprast šīs vielas darbības procesus, salīdzinot to ar benzodiazepīniem, bet neesmu ar sevišķi izteiktām spējām ķīmijā, un jāsaka, ka zināmas grūtības rada arī tas, ka, piemēram, tas pats kvetiapīns mazās devās darbojas citādi nekā lielākās.

Un interesanti arī, ka neiroleptiķi tagad teju visā pasaulē tiek ļoti slavēti, jo esot mazāk bīstami par benzodiazepīniem. Brīnos, kur tas viss grābts. Tā kā tirgošana, izplatīšana un ārstu rekomendācijas var reizēm būt viens liels fufelis.

Man un citiem, kam ir ilgs zāļu lietošanas stāžs (mazās devās, bet tomēr), ir ļoti maz saprātīgu variantu. Visi ir apaudzēti ar puspatiesībām un BigPharma mārketingu. Vislielākā muļķība ir sākt iztaujāt psihiatrus -- tad var galīgi apmaldīties. Domāju, ka viņi tikai uzklausa farmkompānijas un kaut kā mēģina cilvēkiem palīdzēt. Tāpat viņi saka, ka nevajadzētu lietot ilgtermiņā utt., bet kad nu cilvēkam atkal paliek slikti vai rodas bailes, kā viņš izkulsies bez ierastās stutes, zāles tāpat tiek no jauna izrakstītas.

Ja cilvēks ir jauns, es nevienam neieteiktu pičkāties ap zālēm, bet meklēt citus ceļus, tikai būtu labi, ja tie neprasītu tik daudz finanšu. Protams, ja var izkulties un tikt galā bez zālēm, jo esmu redzējusi, ka arī ļoti motivēti cilvēki reizēm nespēj iztikt bez medikamentiem.
Re: Ilglaicìgi Noofen
20.08.2017 18:35
Kvetiapīns patiesībā ir ļoti labi izreklamēts antihistamīns, iesaku palasīt šo rakstu: http://psychotropical.info/quetiapine-the-miracle-of-seroquel.
Autors ir ļoti gudrs, kritiski domājošs un neatkarīgs austrāliešu neirofarmakologs un bijušais klīniskais psihiatrs, eksperts savā jomā. Viņam arī var bez maksas uzdot jautājumus pa e-pastu. Biju izbrīnīts, kad viņš mani personīgi pievienoja Skype un atbildēja uz visiem jautājumiem. Parasti šāda līmeņa speci bezmaksas konsultācijas nesniedz un veido biznesu, bet šis vīrs darbojas uz cilvēcības un entuziasma pamatiem.

Arī manā pieredzē psihiatri simptomos orientējas labāk nekā ķīmijā, tā sauktie "checklist psihiatri". Neiroleptiķu "grūšanu" sponsorē ražotājkompānijas, ir bijušas vairākas tiesvedības, kur farmācijas kompānijas maksā milzu sodus/kompensācijas par pretlikumīgu mārketingu.
Re: Ilglaicìgi Noofen
20.08.2017 18:54
Manà gadìjumà pati ļaunpràtìgi lietoju tik ilgi.jo bija labi.bet pràts nàca pie sapràta:) un beidzu to lietot. Taću.liekas.ka tas man atstàjis pàrsteigumu...
Re: Ilglaicìgi Noofen
20.08.2017 18:56
Un Paldies Milzìgs..crucial333..man par vèlu.bet nàkamie zinàs:)
Re: Ilglaicìgi Noofen
21.08.2017 12:27
Paldies, crucial!

Brīnos, kā šo kungu jau nebiju uzgājusi, kaut esmu izguglējusies krustu šķērsu. Jā ir ļaudis, kas atbild un netaisa no sevis nez kādas īpašas parādības, turklāt bez mazākās piepūles vai kavēšanās, it sevišķi tie, kas nav pakļauti BigPHarma un ir brīvie meklētāji.

Ironiski runājot, sapratu, ka varu ēst jebkuru antihistamīna preparātu. Par mirtazapīnu arī palasīju, nujā, tam jau arī šeit ir jo treknas uzvaras dziesmas. Ak, vai...



Edited 1 time(s). Last edit at 21.08.2017 12:28 by Runcene.
Re: Ilglaicìgi Noofen
21.08.2017 15:28
Jā, pat stacionāros (pieļauju, ka tā ir vispārpieņemta metode) cilvēkiem ar miega problēmām injicē vai nu diazepāmu (retāk), vai klemastīnu (Tavegyl), kas pamatā ir sedatīvs antihistamīns. Vienīgais vajadzētu izvairīties lietot medikamentus, kuriem ir papildus vēl antiholīnerģisks efekts, jo tādu zāļu lietošana ir saistīta ar paaugstinātu demences risku, bet kvetiapīnam histamīna blokāde ir ~70x spēcīgāka nekā acetilholīna, tāpēc nevajadzētu uztraukties. Pat angļu wiki ir rakstīts, ka ".. [quetiapine is a] potent antihistamine with clinically negligible anticholinergic properties".
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 1?
Ziņa: