Man kauns par to runāt, bet man ir vajadzīga palīdzība!

Aizsāka Maija_ 

Lūdzu, pirms mani apmētājiet ar akmeņiem, varbūt kāds mani tomēr spēs saprast un palīdzēt! Man ir kauns par to runāt, es pati sev riebjos! Vairs negribu tā dzīvot!
Lieta tāda, ka es zogu pārtiku veikalā! Esmu atkarīga no zagšanas. Tas ir kā adrenalīns,kā narkotikas! Vairākus gadus ārstēju depresiju, varbūt tas ir no tā. Tā ir kā izklaide, kā vienīgais satraucošais uzbudinošais moments! Es saprotu, ka normāls cilvēks to nevar saprast, bet varbūt kādam ir līdzīgi!? Pie kā man vērsties, pie Psihiatra!? Tā ir kā nepārvarama atkarība! Citreiz salieku un aiznesu bērniem saldumus
Jau vienreiz mani pieķēra, un pēc kāda laika atkal atsāku! ta ir kā apsēstība un atkarība! No kā tas rodas un kāpēc tas tā ir? Kur lai es meklēju palīdzību? Ar saviem līdzcilvēkiem es nevaru par to runāt! Ko man darīt???
Re: Man kauns par to runāt, bet man ir vajadzīga palīdzība!
26.07.2017 09:52
Cik Tev gadu? Kurā pilsētā dzīvo?
Tev vajadzētu nodarboties ar citām lietām, kas vairo adrenalīnu, ja to nedari. Piemēram, īpaši sporta veidi. Kāpēc tieši veikali?
Pie psihoterapeita vislabāk. Psihiatrs te nevarētu būtiski palīdzēt.
Ar akmeniem neviens nemētās...
Divas lietas ir izdarītas-problēmas atzīšana un izteikts lūgums pēc palīdzības...tas ir ceļa sākums...bet vai psihiatrs spēs palīdzēt,stipri šaubos...Jums vajadzīga sapratne,atbalsts un kāds kas izskaidros kā un kāpēc tā atkarība ir izveidojusies un kā no tās atbrivoties...varbūt psihoterapija,kautkāds atbalsta centrs utt...
Re: Man kauns par to runāt, bet man ir vajadzīga palīdzība!
26.07.2017 10:09
Psihoterapeits, psihiatrs gan ne.
Re: Man kauns par to runāt, bet man ir vajadzīga palīdzība!
26.07.2017 16:00
Kleptomānija var būt kā pašārstēšanās līdzeklis pret depresiju, jo pēc nozagšanas patiešām smadzenēs tiek stimulēti opioīdie receptori. Ārstēt var medikamentozi, bet izārstēt laikam tikai caur psihoterapiju, pie tam akcents jāliek nevis uz to, kā pārstāt zagt, bet gan, kāpēc ir radusies tāda situācija, ka tas ir "vienīgais uzbudinošais moments" dzīvē.
man atkal ir cita problēma - nekad mūžā neesmu neko zadzis un netaisos, bet visos veikalos mani tur aizdomās, jo esmu bailīgs un nervozs :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 16?
Ziņa: