Kur studēt,lai kļūtu par psihiatru?

Aizsāka Suksins 

Kur studēt,lai kļūtu par psihiatru?
07.06.2017 18:58
Labdien!Studēju un sāku domāt par citām studijām.Vai varat ieteikt,kur studēt,lai kļūtu par psihiatru?
Re: Kur studēt,lai kļūtu par psihiatru?
07.06.2017 19:25
Labdien!Es labprāt studētu psihiatriju.Kur jūs iesakat to darīt?
Re: Kur studēt,lai kļūtu par psihiatru?
12.06.2017 17:22
Jāstudē medicīna LU vai RSU, pēc 6 gadu studijām jāstājas rezidentūrā lai specializētos tieši psihiatrijā.

Man pazīstams cilvēks mēģināja mācīties par ārstu, dažas reizes paņēma mani līdzi uz anatomikumu. Tāpēc zinu:
Vajag "labu galvu", labi jāsaprot ķīmija, fizika, bioloģija. Pirmie 2 studiju gadi būs tādi, ka nebūs laika ne draugiem,ne tusiņiem- ir milllzīgs studiju apjoms anatomijā, jāmācās citi kursi vēl arīdzan. 3.kursā jau esot vieglāk, varot sākt piestrādāt un piepelnīties. Neatlaidība, laba atmiņa un lielas darbaspējas arī būs ļoti noderīgas īpašības.
Ja nav iespēju, ka pirmos 2 gadus kāds atbalsta materiāli, vai nav iespēja strādāt nakts darbu un pēc nakts darba dienā iet mācīties, ja nav "laba galva"un dotības iepriekš minētajos priekšmetos, tad to nevar pavilkt.

Esmu pabeigusi augstskolu, tomēr mans studiju apjoms nav ne puse no tā, ko jāapgūst medicīnas studijās. Visu cieņu mediķiem, kas ar to tiek galā!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 12?
Ziņa: