invaliditātes grupa

Aizsāka jiji 

jiji
invaliditātes grupa
27.04.2017 20:56
varbūt kādam ir pieredze ar grupas kārtošanu? Ja man psihiatre uzlika F20 diagnozi, vai man obligāti jāiet 1 mēnesi pagulēt Tvaika ielā, lai varētu kārtot grupu? Dzeru zāles un pati dr mani uz slimnīcu nesūta
Re: invaliditātes grupa
27.04.2017 23:27
Cik man zināms, var arī negulēt, bet tad izredzes dabūt to kļūst mazākas. Tad jābūt komisijai uzreiz redzamam, ka neesi spējīgs.
Elzia
Re: invaliditātes grupa
28.04.2017 12:31
Cik es zinu, jāpaguļ 1-2 nedēļas, ārsts novēro un iedod uz gadu invaliditāti, vismaz D-pilī tā ir, tik nez kurā slimnīcā.
Re: invaliditātes grupa
28.04.2017 13:40
Ja grib grupu, tad ārsta apskatei "jāpiedāvā" attiecīga uzvedība. Grupu tagad piešķir ļoti skopi.

Zinu cilvēku, kam no depresijas ir hronisks nespēks apmēram 20 gadus, AD nedaudz palīdz, bet ne tā, lai būtu spējīgs strādāt. Tur bija liela ģimenes traģēdija, un cilvēks tā arī nav ticis ar to galā. Bet grupu nedod, par 3. nē, jo cilvēks ir adekvāts, visu saprot, labi, ka dzīvo laukos un tur kaut kā iztiek. Arī vecāki un brāļi palīdz.

Ārstējošais psihiatrs uzskata, ka grupa pienākas, bet valsts komisija izlika aiz durvīm.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.04.2017 13:41 by Runcene.
Gudrais
Re: invaliditātes grupa
28.04.2017 17:14
redzi, Runcen, ja tu izģērbsies plika, nometīsies četrāpus un sāksi riet kā kuce, tev točno 1.grupa būs! :)))
Re: invaliditātes grupa
28.04.2017 22:35
Bet tu parej kā Reksis, un tev ne vella nedos :P

Sievietēm ir lielākas tiesības. :D

Es jau varētu pariet arī, ja būtu garantija, bet tie jau nav no vakardienas.
Re: invaliditātes grupa
29.04.2017 12:00
Visdrīzāk aizsūtīs uz iecirkni, nevis psiheni.
1.grupu pārsvarā piešķir par smagu garīgo atpalicību. Drīzāk jāsiekalojas, jāstostās, jābūt lēnam un neko nesaprotošam.

Vispār pareizi, ka nedala grupas pa labi un kreisi. Arī veselam cilvēkam mēdz būt visādas iezīmes personībā, kas traucē iekļauties darba tirgū vai ikdienas situācijās. Invaliditāte jau tad, kad vari cīnīties kā gribi, bet nevari uzlabot savu stāvokli. Domāju, ka skatās arī to, cik pretendents ir apņēmības pilns ārstēties. Ir jau tādi, kas vispār necenšas un gaida, kad visu iedos - gan starp neveseliem un veseliem.

Lai gan nezinu nevienu, kam būtu atteikta invaliditāte, kas uz to tiešām ir nopietni gājis. Nav licies, ka tās iegūšana ir kas sarežģīts. Vairums negrib, kaut arī vajag, jo nav jau patīkami apzināties, ka esi invalīda statusā.



Edited 2 time(s). Last edit at 29.04.2017 12:15 by Synapscape.
Re: invaliditātes grupa
29.04.2017 16:49
Personības traucējumi arī var būt it pamatīgi un diezgan līdzīgi psihiskai slimībai. Tāpat dažas fobijas.

Paradoksāli, bet tiem, kas necenšas ārstēties un cenšas kļūt par invalīdiem, parasti to grupu arī iedod, jo kurš tur spēj un grib krāmēties. Tas, starp citu, arī pieder pie personības traucējumiem vai kādas psihiskas slimības izpausmēm. Psihiatrijā tam nav morāla nosodījuma.

Iecirknis vai psihene -- to iepriekš nevar paredzēt. Kailus, rāpojošus vai rejošus vb ved uz slimnīcu, lai novērtē. Nedo' dies' policija savāks slimu cilvēku.
Re: invaliditātes grupa
29.04.2017 19:55
Ja no psihenes neaizvedīs uz iecirkni, tad vismaz dabūsi šprici.
Es jau neieteiktu Tev riskēt, Runcene, tik tāpēc, ka Gudrais tā teica!



Edited 1 time(s). Last edit at 29.04.2017 19:55 by Synapscape.
Re: invaliditātes grupa
29.04.2017 20:09
Tas pašlaik nebija manos plānos... :) Esmu arī salīgs cilvēks, kur nu. Un haloperidols nav nekas jauks, var nākties atiet vairākas dienas.

Turklāt zinu ļoti vienkāršus mehānismus, kā to visu nokārtot. Tas sen jau būtu izdarīts, ja es to gribētu, bet tam nāk līdzi noteikts tvaiks, tāpēc to negribu.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.04.2017 20:10 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 25?
Ziņa: