2 neiroleptiķi

Aizsāka alexis 

2 neiroleptiķi
26.04.2017 15:51
Esmu atmetis visu savu lielo neiroleptiķu kaudzi un pārgājis tikai uz diviem.
Haloperidols - 30 mg
Truxal - 600 mg
Re: 2 neiroleptiķi
26.04.2017 16:02
Prieks, alexi, ka jūties labāk. :) Lai Tev izdodas!
Elzia
Re: 2 neiroleptiķi
27.04.2017 12:45
alexis, cik zinu, ja lieto neiroleptikji, tad vajag noteikti cyclodolu, kas novērš neiroleptikju izraisiitaas blakusiedarbiibas vai nu kaa pateikt.. Savaadaak staigaasi kaa ieklameets/stiivs/savilcies. Taa mans Dr teica.

Es gan dzeru Flunoxolu, kas ir arii neiroleptikjis un + cyclodols. Un man arii tiiri labi paliidz VD neiroleptikji.
Re: 2 neiroleptiķi
27.04.2017 17:17
Es dzeru Cyclodolu. Tas ir tikai korektors, nevis pilnvērtīgas zāles, tāpēc vispār viņu nepieminēju.
Re: 2 neiroleptiķi
27.04.2017 23:42
Kādas atsauksmes?
Elzia
Re: 2 neiroleptiķi
28.04.2017 12:29
alexis, skaidrs, tad viss kaartiibaa ar korektoriem.

Synapscape, es sēdu uz Funoxol un Quatepine neiroleptikjiem + cycklodol. Pēc ~ diviem mēnešiem varu teikt, ka ir labāk, jūtami labāk, redzēs kā ies tālāk. No visiem AD ko lietoju, bija tikai slikāk vai nekādu izmaiņu. Esmu takad liekas pie lieliska Dr., viņa uzreiz pateica, ka AD man nevajag, piekrītu viņai. Viņa ir pirmā, kur es jūtu uzlabojumu pēc viņas zāļu receptēm. Viņa ir psihiatrs, man ļoooti patīk pie viņas iet.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 1?
Ziņa: