VD un invaliditāte

Aizsāka Saara 

Saara
VD un invaliditāte
11.04.2017 10:34
Vai tiesa, ka cilvēkiem ar VD piešķir invaliditāti?
Re: VD un invaliditāte
11.04.2017 13:45
Atkarībā no tā, kāds ir viņa stāvoklis. Privātajā dzīvē nezinu nevienu, kam būtu invaliditātes grupa ar depresiju. Visi cīnās -- gan ar psihoterapijas, gan zāļu palīdzību. Jārēķinās, ka invaliditāte psihiatrijā agri vai vēlu nozīmēs nabagmāju ļoti nepatīkamā atmosfērā. Ēkas ir sakoptas, renovētas, ēdiens labs, bet kompānija... :(

Ir cilvēki, kas pat ar šizofrēniju funkcionē ļoti labi. Pie mums tas nav tik izplatīti, bet ASV un Vecajā Eiropā, pateicoties psihoterapijai, tādu cilvēku nav mazums.

Diagnoze nav kritērijs.
Re: VD un invaliditāte
11.04.2017 14:10
es ieteiktu atmest to domu par invaliditāti pašā saknē,tam nav nākotnes...un visu to enerģiju,ko Jūs tērējat domām par invaliditāti,mēģinātu veltīt tam ,kā no tās izbēgt...
Re: VD un invaliditāte
11.04.2017 14:54
Piekrītu. Tas nav ieguvums, kā sākumā šķiet.

Ja cilvēks nav spiests cīnīties, viņš degradējas. Un cilvēki ar VD tāpat bieži ir ar zemu motivāciju... iedos grupu -- nu tad sveiki... Tā ir ilūzija, ka būs labi -- nebūs.

Pārāk augstas un stingras prasības pret sevi arī nav nekas labs, un tādas ir daudziem, kurus moka VD vai depresija (agri vai vēlu cietīs fiziskā veselība), bet te laikam nav tas gadījums, tas cits stāsts.
Saara
Re: VD un invaliditāte
11.04.2017 15:23
Es nevēlos nekādu invaliditāti, vnk psihiatrs man uzdeva jautājumu, vai man nav grupas. Es nobijos, ka var būt invaliditāte VD dēļ.

>> Tā ir ilūzija, ka būs labi -- nebūs.
Kādā veidā var būt labi, ja iedod invaliditāti, no tā jau simptomi nepazūd. Kas tad to saka, ka buus labi, ja buus grupa(?)
Re: VD un invaliditāte
11.04.2017 15:35
Ok, mēs mazliet aizskrējām notikumiem pa priekšu. :)

Ir cilvēki, kas grib grupu par katru cenu un cer, ka tad dzīve būs vieglāka. Mēs ar filju gribējām par to brīdināt, jo tādi cilvēki ir sastapti.
!
Re: VD un invaliditāte
11.04.2017 21:25
Runcenei nav kropļa statusa, neticami! :)))
Re: VD un invaliditāte
12.04.2017 20:39
Pamokies tagad kādu dienu ar šo domu, saldumiņ...
Saara
Re: VD un invaliditāte
13.04.2017 11:36
! - davaite zhyt druzhno : )
Re: VD un invaliditāte
13.04.2017 11:38
Oi, nē, šis mums ir īpašs kadrs, visas Latvijas mēroga karotājs. :)

Laikam pilnmēness un pavasara saasinājums. :D



Edited 1 time(s). Last edit at 13.04.2017 11:39 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 14?
Ziņa: