neiroleptiķis

Aizsāka Klusaaa 

Klusaaa
Re: neiroleptiķis
03.03.2017 12:21
Runcene, tu esi ņēmusi asins analīzēs hormonu kortizolu?

Es atkal esmu dzirdējusi, ka jaunībā esot bijusi VD, pat 3x dienā vajadzējis saukt ātros, bet uz vecumu pārgājis :/
Re: neiroleptiķis
03.03.2017 12:29
Ir daļa sieviešu, kam menopauzē +/- viss sakārtojas. Bet arī tur es vairāk redzu psiholoģisko faktoru, jo savas seksualitātes jautājumi (un viss, kas ap to -- mātes loma, sievas/partneres loma) arī jaunībā mūsdienās nav jārisina ar lielām zāļu devām. Tur ir vairāk jautājums par attieksmi pret sevi.

Bieži ir tā, ka tas pats atkārtojas vecmāmiņai, mātei, meitai. Un arī tur es nevainotu ģenētiku vai bioloģiju, jo tās ir noskatītas lietas, bet tāpēc ne mazāk spēcīgi iesēdušās.

Tagad neko neesmu pārbaudījusi, izņemot katru gadu rutīnas pārbaudes (gin, fluorogrāfija un šādas tādas analīzes, ar kurām mani savā miestā trenkā feldšeriene).

Kad man bija "bujāni", tad gan viss bija šķērsām, pat parastā asinsaina.
Re: neiroleptiķis
03.03.2017 19:04
Un, ja runājam par sievietes hormonālo sistēmu, tad tā uzreiz kļūst interesanta tēma.

Tur nepārtraukti notiek svārstības un izmaiņas. Protams, ka katra grib rūpēties, lai tur viss ir labi, un uztraucas, ja kaut kas nogājis greizi, bet ir atšķirības starp dažādām attieksmēm, ja atklājas kādas problēmas -- var būt apņēmīga rīkošanās un arī izmisumā krišana.

Un to pašu var teikt par jebkurām problēmām ar veselību. Kā mēs tās uztveram? Arī tās, kas nav slimība, bet nelaimes gadījumi.

Tai pašā laikā cilvēka hormonālā sistēma ir ļoti atkarīga no tā, kā viņš sevi redz (pašvērtējums) un kā jūtas, jo stresa apstākļos tā bieži nobrūk pirmā. Ne vienmēr, bet tomēr.

Līdz ar to te ir daudz jautājumu, ko vērts sev atbildēt.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.03.2017 14:27 by Runcene.
Klusaaa
Re: neiroleptiķis
04.03.2017 15:02
Runcene, nujā, mēs baigi daudz tomēr nezinām, kas kā reaģē un uz kāda pamata. Vnk staigā visur pēc kārtas un no katra dr vai netradicionālās medicīnas, kko uzzin jaunu. Tā jau nav ka bezjēdzīgi staigā no viena dr pie otra. Katrs kko pasaka un tu sāc piedomāt. Vismaz domā savus cēloņus, kapēc tā. Un arī piesargājas kko nedarīt vai darīt kā dzīvots iepriekš. Jau prieks par katru mazumiņu ja paliek labāk.
Esmu arī izstaigājusi daudz kur, tagad ievēroju ēšanu, daudz ko nēedu, ko agrāk ēdu. Saliku kopā ēdienkarti no 4 dažādiem dr, arī netradic medicīnas.
Paņēmu arī analīzes asins, kas parāda, kuri produkti ir nevēlami, man piem bija banāni ar augstu vērtējumu kā aizliegtais produkts un olas.
Re: neiroleptiķis
04.03.2017 15:17
Ja Tev ir interese par netradicionālo, tad ej to ceļu. Tur arī ir savi labi risinājumi. Katrs cilvēks ir citāds -- katram savi ceļi. Es jau no bērnības esmu baigi uz štukošanu un analīzi, tāpēc man ir tas, kas man ir.
Re: neiroleptiķis
05.03.2017 22:25
No savas pieredzes es ieteiktu pamēģināt meditācijas. Tikai neceri, ka pēc vienas meditācijas Tu "izārstēsies"- tas ir ilgstošs darbs, iepazīstot sevi, savu "nervus" un reakcijas uz dažādām dzīves situācijām. 2009. gadā es joka pēc aizgāju uz 'bezmaksas meditāciju www.miervidi.lv
Pastaigāju tur dažus mēnešus, bet to, ko tur iemācījos, es joprojām izmantoju dažādās dzīves situācijās, lai labāk saprastu sevi. Šādi tādi galvas tarakāni ir aizgājuši uz neatgriešanos, pateicoties tam.

Jāņem vērā, ka meditācijām ir dažādi stili, dažādas skolas- man paveicās trāpīt ar pirmo reizi, bet Tev var nākties pameklēt, pirms atrodi savējo skolotāju.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.03.2017 22:26 by kachenite.
Re: neiroleptiķis
06.03.2017 13:48
Latvijā ar garīgajām praksēm ir ļoti daudz apzinātas krāpniecības, ne tikai švaki praktiķi.
Klusaaa
Re: neiroleptiķis
06.03.2017 16:04
kachenite, ir jau daudz dzirdeets par meditaacijaam un jogaam. Nav sanaacis tikt liidz turienei, bet varbuut pienaaks laiks, kad pameegjinashu arii sho jomu. Uz jogaam gan esmu bijusi dazhaam, sliktak nav no vinjaam palicis :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 7?
Ziņa: