IESAKIET KO DARĪT??!! Jušanas traucējumi ko asociē ar šizofrēniju un psihozi..?

Aizsāka viktorhugo 

crucial333 piekrītu Jūsu viedoklim,ka saistība varētu būt ar psihi...reiz klausijos internetā kautkāda psihiatra runu....šis stāstija,ka tjipa zemapziņa visu laiku ievāc informāciju,gan vajadzīgo,gan nevajadzīgo un glabā to dziļi savās dzīlēs...turpat arī dzīvo visas mūsu neizdzīvotās emocijas,aizvainojumi,nepateiktie vārdi un visādas citādas ne visai patīkamas lietiņas....kad tu esi sapīpējies,sadzēries,sanarkojies,tur tās kautkādas psihes barjeras paliek mazāk spēcīgas(vielu ietekmē) un visa tā hui.. nāk uz āru'(panikas lēkmes utt)....un es sliecos piekrist šai teorijai...
cik nav dzirdēts,ka VD sākas tieši pēc visādu vielu lietošanas....simboliski varētu teikt,ka visas tās vielas atver vārtiņus vai noceļ vāciņu,tam,kas patiesībā atrodas dziļi psihes dzīlēs....neesmu dakteris tapēc neapgalvoju,ka tas tā tiešām ir.Bet, manuprāt,labākais risinājums tādā gadījumā būtu paskatīties ,kas tad īsti aiz vārtiņiem vai katliņā atrodas,kas ir tas kas laužas uz āru....
Ja nejušana nav pastāvīga, tad tie varētu būt traucējumi kādos atsevišķos smadzeņu centros, nevis PNS. Vajag veikt attiecīgas pārbaudes. Cilvēkiem ir veselībai bīstamas alerģijas no glutēna un laktozes, varbūt kādam no miljona ir īpaša ģenētiska patoloģija uz marihuānu, kāpēc nē.

Protams, 98% uzskatu, ka cēlonis ir tomēr psiholoģisks. Cilvēki maz izprot placebo efektu un psihi, it īpaši, ja iesaistītas apziņu izmainošas vielas.
Viena radiniece divus gadus izgulējās pa visām Latvijas slimnīcām, nevienās analīzēs nevarēja uzrādīt vainu. Bija pat pastāvīga hipertensijas krīze, zāles pat nepalīdzēja. Kad dēls pēc atgriezās atpakaļ pie viņas dzīvot, tad visas vainas uzreiz pazuda.
synapscape...es nesen rakstiju te gadījumu par sunīti,kurš bija gatavs nomirt,tikai tāpēc ,ka viņu nelaida gultā,...Jūsu pieminētais gadījums ar māti un dēlu parāda kautko līdzīgu...Rudzīša kungs smuki apraksta tādus gadījums...tas,ka cilvēki to nepieņem un netic tam,nenozīmē,kas tas nestrādā...strādā un smuki strādā...
filja Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> crucial333 piekrītu Jūsu viedoklim,ka saistība
> varētu būt ar psihi...reiz klausijos internetā
> kautkāda psihiatra runu....šis stāstija,ka
> tjipa zemapziņa visu laiku ievāc
> informāciju,gan vajadzīgo,gan nevajadzīgo un
> glabā to dziļi savās dzīlēs...turpat arī
> dzīvo visas mūsu neizdzīvotās
> emocijas,aizvainojumi,nepateiktie vārdi un
> visādas citādas ne visai patīkamas
> lietiņas....kad tu esi
> sapīpējies,sadzēries,sanarkojies,tur tās
> kautkādas psihes barjeras paliek mazāk
> spēcīgas(vielu ietekmē) un visa tā hui.. nāk
> uz āru'(panikas lēkmes utt)....un es sliecos
> piekrist šai teorijai...
> cik nav dzirdēts,ka VD sākas tieši pēc visādu
> vielu lietošanas....simboliski varētu teikt,ka
> visas tās vielas atver vārtiņus vai noceļ
> vāciņu,tam,kas patiesībā atrodas dziļi psihes
> dzīlēs....neesmu dakteris tapēc neapgalvoju,ka
> tas tā tiešām ir.Bet, manuprāt,labākais
> risinājums tādā gadījumā būtu paskatīties
> ,kas tad īsti aiz vārtiņiem vai katliņā
> atrodas,kas ir tas kas laužas uz āru....

Ja tas ir patiesība tad laba psihoterapijas metode ir kārtīga piemaukšanās vismaz reizi nedēļā.. tam vajadzētu atnest perfektu veselību.
Jebšu ar kārtīgu iedzeršanu varētu nostiprināt psihoterapijas dziedniecisko efektu, es pareizi sapratu?
labais,esat kautko pārpratis....piemaukšanās nebūs psihoterapija....un ar piemaukšanos nekas nebūs nostirināts,ar piemaukšanos būs tikai sūdīgāk...piekritīsiet,ka piemaukšanās brīdī prātiņš paiet malā,uz āru panāk zemapziņa (instinkti utt,)cilvēks paliek brīvāks,drosmīgāks utt...kam katliņā viss kārtībā,tam ar veselību viss būs ok,bet kam katliņā par daudz būs sakrājies visādu nelabu lietiņu(un kas tik tajos katlos neslēpjas),tam tas var lauzties uz āru ...un tas var būt panikas veidā...tas var būt psihozes viedā...laba psihoterapija varētu palīdzēt atšķetināt ,kas tad īsti katliņā notiek...

es jau minēju gadījumu,kad Junga paralizētā paciente,pēc seansa, pati savām kājām izgāja no viņa kabineta...un kas tad notika?-vienkārši katliņam tika nocelts vāciņš...

Synapscape gadījumā,kur skaidri parādītas atkarīgo attiecība(mātes un dēla)Jūs domājat dzeršana palīdzēs?es domāju ,ka nē,bet liela daļa tā arī mēģina atrisināt tās problēma...dēls velreiz pametīs māti...mātei atkal tpu tpu tpu sāksies veselības problēmas.... dzīve to pierāda...Un ja mātei pateiktu ,ka viņa manipulē ar dēlu...viņa tak nekad mūža to neatzītu,jo tas notiek neapzināti...psihoterapijas uzdevums būtu panākt,lai viņa tomēr to saprot un atzīst un tad nākošreiz ,kad dēls to pamestu, viņai nevajadzēt dzīvot 2 gadus slimnīcās...

es neapgalvoju,ka tas tiešām tā ir,jo neesmu nevienu ārstējis,bet lasot,kā to darija tādi lieli vīri kā Jungs un Freids un lasot par viņu sasniegumiem un atklājumiem,nav pamata apšaubīt viņu teorijas....
Re: IESAKIET KO DARĪT??!! Jušanas traucējumi ko asociē ar šizofrēniju un psihozi..?
03.02.2017 15:52
Synapscape minētais gadījums ir klasika.

Tēmas autors varētu padomāt par to pašu -- tāpēc ieteicu psihoterapeitu. Ļaudis, kas tiecas pēc vielām, ar ko aizsist ciet jūtas, bieži nezina sava stāsta sākumu -- it sevišķi ar mammām, un it sevišķi vīrieši.
Sāk likties, ka tas attiecas uz tēmas autoru. Vienīgais, ko mēs zinām, ir ka viņš tikai divas reizes dzīvē uzsmēķējis. Varbūt kompānijas pēc, neko nezinām.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.02.2017 16:06 by Synapscape.
Runcen,Jūsu komentārā ģeniāls vārdu salikums-AIZSIST CIET JŪTAS....cilvēki aizsit savas jūtas tā,ka vēlāk viņi nemaz nevar pateikt ,ko patiesībā jūt........Panika-aizsisto jūtu slimība....
Ā, nu es laikam pārpratu kko, a vispār žēl:)) Es vnk lasīju šo:
> sapīpējies,sadzēries,sanarkojies,tur tās
> kautkādas psihes barjeras paliek mazāk
> spēcīgas(vielu ietekmē) un visa tā hui.. nāk
> uz āru'(panikas lēkmes utt)..

Nu un domāju- tas vrb der?:)
Nu- vismaz kā papildinājums psihoterapijai, ja to arī praktizā, tas tak labi ka zemapziņa met ārā tās h..iņas, jeb nē?
Labais...nu nezinu vai labi, vai slikti...vnk tas ir skaļš signāls ,ka kautkas tavā dzīvē nav kārtībā...bet,kas tieši, to pēta psihoterapijā...
Nu, reibumā jau laikam met ārā visu kas ir, nešķirojot labs vai slikts.. es nezinu tik labi, jūs jau par šo tēmu esat gudrāķi:))
Katrā ziņā man ir interesanti pakasīties par šķietamām vai īstām pretrunām, tas palīdz kko vairāk saprast un redzēt vai viedokļi ir spēcīgi pamatoti:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 15?
Ziņa: