Jautājums cilvēkiem ar depresiju

Aizsāka Nav svarīgi 

Nav svarīgi
Jautājums cilvēkiem ar depresiju
20.12.2016 16:30
Kurā gadalaikā novērojama visstiprākā depresija?
depresija naf atkarīga no gadalaika,bet gan no tā ,kas notiek tavā dvēselītē...tomēr tā mēdz pastiprināties pavasarī un rudenī....
Re: Jautājums cilvēkiem ar depresiju
23.12.2016 07:55
Kas ir depresija?
Nav svarīgi
Re: Jautājums cilvēkiem ar depresiju
23.12.2016 13:54
Re: Jautājums cilvēkiem ar depresiju
23.12.2016 17:09
Man tas periods parasti ir rudens sākums un ziemas beigas. Septembris un oktobris, janvāris un februāris...
40 gadus bij depresija, vissliktāk rudenī, pēdējā laikā bij 2 dažādi AD,depresija smaga, nu jau 2. gadu pilnīgi nav, izzuda 1,5 gadus pēc alternatīvo metožu lietošanas sākuma. Tas nav pavisam vienkārši bet ir iespējams.
Re: Jautājums cilvēkiem ar depresiju
25.12.2016 14:48
Kam ta ir laiks slimot? Izlaidušies visi kā plaušas, johaidī!
Re: Jautājums cilvēkiem ar depresiju
09.01.2017 17:21
Rudens, Pavasaris!
labais - kādas alternatīvās metodes pielietoji?
Pamatā pielietoju organisma attīrīšanu un pareizu mikroelementu sakārtõšanu bet esmu izmēģinājis daudz ko- ķīniešu tradicionālo medicīnu ar elektroakupunktūru, alfa jeb teta dziedināšanu bet ne pie kādiem dziedniekiem, ar elektrostimulāciju un akustisko stimulāciju, psihoterapiju, citas domāšanas tehnikas, agrāk autogēno trenniņu, Latvijā arī elektroakupunktūru, vēl šo to.. bet strādā organisma attīŗīšana, ilgstoša, zāles sāku nomest pēc pusotra gada attīrīšanas, vienlaikus atkāpās pilnīgi visas citas problēmas, kopumā kaut kur ap 20.. patreiz vēl turpina uzlaboties viss, šo to vēl vajag. Ar laiku informācija būs pilnīgāka par visu.. bet arī tagad jau ir daudz kas. Attīrīsana izmantojot sodu, jodu, pārskābi, limfostimulatorus- dažādus, dažādas vannas- sodas, terpentīna, magnija sulfāta..
Tā jau nevar teikt ka gāja viegli un bez kļūdām, pārspīlēju spēcīgi ar terpentīna vannām, kas izsauca smagu situāciju, visticamāk ka tās vairs neatkārtošu, kaut kā negribās, iespējams ka terpentīna sastāvā arī bij kaut kas kaitīgs, nezinu.. Vēl bij arī citas problēmas, jaunākam tas tomēr vienkāršāk, tas cik ir gadu, izsaka visai daudz. Bet nu citu tādu lielu kļūdu tomēr nebija, tas kas bija, ir aprakstīts un sagaidāms.. Protams- es biju cerējis uz ātrāku rezultātu.
labais - vai ar tevi var sakontaktet privati? Labprat uzzinat detalizetak par tavu pieredzi :)
Var gan, e pasts labais1961@inbox.lv , vēl- pamazām top forums, bet vēl tas ir visai maz aktīvs un infas tur maz, bet ar laiku būs. Adresi vēlāk iedošu... jeb iedrukā googlē-alternatīvās medicīnas forums, izmetīs.
Labais,labvakar!

No kā tieši Jūs attīrījāt organismu?Un kas slēpjas zem vardu salikuma ''mikroelementu sakārtošanu"?

Ir vāji cilvēki,kas izmanto depresiju(apzināti,neapzināti),lai paslēptos no dzīves problēmām...skan banāli,bet tā tas ir... ir arī daudz citu variantu-neizdzīvotas bērnības,dažādi zaudējumi,krīzes,traģēdijas,zaudēti vecāki agrā bērnībā utt...un kā,Jūsuprāt,organisma attīrīšana vannā varētu palīdzēt iemācīties cilvēkam tikt galā ar dzīves uzdevumiem,adekvāti reaģēt uz tiem un apzināti vadīt un dzīvot savu dzīvi?
Tas ko Tu sauc par slepšanos aiz dzīves uzdevumiem manā izpratnē nav depresija bet depresņiks, lai gan citi iebildīs... tomēr- ir smagas depresijas, kas nepadodas arstēšanai pat ar diviem dāžādiem AD... un tur ir atšķirība, ļoti liela.. milzīga.
Tieši attīrīju no visa veida patogēnās mikrofloras, mikroparazītiem un to dzīves blakus un galaproduktiem, tie ir visai daudz un dāžādi- mikotoksīni, aflatoksīni, pūrīni, un vēl dažādi savienojumi.
Ar mikroelementu sakārtošanu es saprotu to mikroelementu pastiprinātu lietošanu kuru deficīts var izsaukt depresiju, pimajā vietā tur būs jods, tad dzelzs, tad- mangāns, varš, cinks un citi, arī vitamīni.. bet pirmajā vietā jods un par to ir atsevišķs stāsts, visai garš... vispār japāņi jodu lieto 95 reizes vairāk kā eiropieši un nav svarīgi no kurienes tas rodas. Nu jā- tas garš stāsts, nu bet es nesaku ka man nebūtu bijušas arī psihoterapeitiski risināmas problēmas.. tikai izrādās ka attīrīšana to risināšanu fantastiski atvieglo, par to protams kāds arī varētu iebilst jo šādu apgalvojumu izsaku es un to apstiprina vēl tikai pāris cilvēki- kas ir panākuši kko līdzīgu.Nu bet pēdējā jautājuma sakarā- viennozīmīgi jā. Jo manuprāt toksīni tik spēcīgi sačakarē domāšanu ka bez attīrīšanas tur kaut ko sakārtot nav iespējams vai nav iespējams pilnīgi.. bet- viennozīmīgi jā.
Vienkārši sakot- vielas pastiprina domāšānas galvenos virzienus, galvenos gļukus un var pastiprināt ļoti spēcīgi, viss nepatīkamais tiek pastiprinats 100 un vairāk reižu, ja ir piesāŗņots rumpis un nekas nespēj noturēt smadzenes alfa stāvoklī, nekas- nekāda psihoterapija jo tas tomēr ir bioķimisks process lai gan visam ir sava nozīme, visam. Tas laikam izskaidro kāpēc vienam psihoterapija palīdz, citam ne īpaši. Nu- tas tā ir pēc manām domām.
Nu un tas ir Rietrumos pieņemts uzskats ka viss ir tikai dzīves problēmas... patreiz ļoti populārs uzskats. Austrumos ļoti būtiski- gan- gan, piemēram ķīnieši atzīst abas lietas-gan domāšanu gan attīrīšanu. Es tomēr 10 mēnešus gāju pie ķīnietes un labi zinu un sapratu ko viņa runāja.
Labais,kas Jums lika domāt,ka ar AD vispār var izārstēt depresiju,depresņiku???kautvai ar pieciem dažādiem ..
no kurienes Jūsu organismā rodas visi tie mikrotoksīni un visi citi Jūsu nosauktie parzīti?un kā jūs zinat,kas tieši Jums trūkst un cik daudz trūkst?
Redzi, tas ka es esmu sasniedzis rezultātu, laikam tomēr liecina ka kaut ko es saprotu. Man tomēr 3 gadu laikā būs bijušas neskaitāmas iespējas noindēties, kaut ko salaist sviestā, tādas iespējas varētu būt vismaz 1000, tad vēl ir iespēja neko nesačakarēt bet arī neiegūt.. tā ka- rezultāts runā pats par sevi, ja vēl pieskaita galvassāpes un daudz ko citu kas ir izzudis- ap 20 dažādas problēmas, ļoti atšķirīgas, tad var teikt ka ar rezultātu es esmu vairāk kā gandarīts:)) A kas man ko ir teicis- nu tas nav tik būtiski, es vispār kaut kā neapgalvoju ka ar AD var kko izārstēt. Neatminos kur es to būtu teicis, redzi- medicīna visu ko arstē bet neko neizārstē.. tā ka ārstēt un izārstēt ir 2 ļooooooti atšķirīgas lietas. Tā lūk, draugs, vari jautāt vēl, ja ir ko:)
Ā- kur rodas..... turpat kur tev.... teiksi ka tev nav? Nu varbūt, varbūt..... nestrīdēšos:)
Galvenais ir rezultāts- vienīgais un viens pozitīvais no miljons iespējām kļūdīties, vai ne?:)))
no Jūsu rakstītā teksta- ir smagas depresijas, kas nepadodas arstēšanai PAT ar diviem dāžādiem AD-pēc šitā var noprast,ka Jums ir šķitis ,ka AD vispār kautko ārstē.Ārstēt un izārstēt tiešam ir divas dažādas lietas,tur es Jums piekrītu.
Jūs tomēr neatbildējāt uz manis iepriekšuzdotajiem jautājumiem,tikai runājat par kautkādām mistiskmām iespējām noindēties,iespējām visu salist dēlī....mums katram ir iespējas,kautko salaist dēlī,katram ir iespējas noindēties utt...

Par mikrotoksīniem man vēlaizvien nekas nav saprotams,kur ,kas no kā ,priekš kam....Lai kaut ko mēģinātu izvadīt no organisma ārā,vispirms vajadz'ētu saprast ko,cik daudz utt....Cik noprotu Jums ir bijusi lieliska iespēja iziet tam cauri...Lūdzu,padalieties ar savu pieredzi...atbilde,ka man mikrotoksīni rodas turpat,kur tev,nezinošam cilvēkam,pilnigi neko neizsaka.
Nu, redzi- ja Tu no vārdiem -, kas nepadodas arstēšanai PAT ar diviem dāžādiem AD- noproti ka runa te ir par izārstēšanu nevis ārstēšānu, tad piedod..... bet tas jau par kaut ko liecina.. analgīns sāpes ārstē, tas nozīmē ka tās uz kādu laiku samazinās, bet neizārstē.
Otrs- es rakstīju- mikotoksīni nevis mikrotoksīni, ja Tu lasītu uzmanīgāk, tad varētu iespiest googlē vārdu mikotoksīni un palasīt- kas tie tādi ir.. nejauc ar mikroelementiem, tie nav radniecīgi vārdi..
Bet vispār- vispirms ir jāmācās lasīt un saprast kas ir uzrakstīts, jo Tev kā nezinošam cilvēkam neko neizteiks arī 100 papildus paskaidrojumi, ja Tu nelasīsi. Un- kā nezinošam cilvēkam Tev vēl papildus noderētu vēlme saprast.. vēlēšānās, saproti? Nevis pārprast bet saprast.. ja tāda būtu, Tu kaut ko drusku paskatītos pats. Jo es netaisos Tev pilnīgi visu skaidrot, kaut ko derētu arī pašam izlasīt, ir grāmatas..ļoti daudz grāmatu un tas ko es apgalvoju vispār ir ņemts tieši no oficiālās medicīnas nevis no kādas ezoterikas..tieši no oficiālās, bet pilnīgi nezinoši cilvēki daudz ko nesaprot.. tas šajā forumā diemžēl ir redzams, viņiem tie ir vienkārši svešvārdi un viss.. tāpat kā tev.
Es dažreiz pat iekopēju definīcijas un skaidrojumus, bet tomēr vajag mācēt pareizi lasīt un saprast un- tas ir dažreiz, nevis vienmēr un bezgalīgi, es netulkošu speciāli Tev grāmatas.. tāpat neko nesapratīsi, bet mācīšanās paņems gadus. Jāsāk ir ar anatomiju, fizioloģiju, bioķimiju, parazitoloģiju, toksikoloģiju, limfoloģiju, bet vēl bez tā ļoti daudz ko, vajag pamatzināšanas ķīmijā. Otrs variants- nemēģināt saprast vairāk kā vajag praktiskai pielietošanai.
Es gan stāstu visai labprāt un daudz bet arī iedodu lasīt grāmatas... tās nepārrakstot un netulkojot, bet tomēr labprāt.
Tad ,pēc Jūsu teiktā, sanāk ,ja lietojot zāles,kas nomāc sāpes,tad tā ir ārstēšana?Sanāk tā,ka simptomu nomākšana,apspiešana ar zālēm ir ārstēšana.Manā uztverē ārstēšana ved uz izārstēšanos.Ja apspiež simptomus,es uzskatu ,ka ta nav ārstēšana. Ja es ļoti gribētu un man būtu nepieciešams ,es visu sev vajadzīgo informāciju atrastu internetā.Bet te parādījies zinošs cilvēks,kas pats uz savas ādas ir tam izgājis cauri,domāju,ka būtu interesanti uzzināt kko sīkāk no viņa paša pieredzes.Bet uz savu jautājumu sakarīgu atbildi neesmu saņēmis.
Mēģināšu jautāt vēlreiz-

1Kā Jūs zinājāt,kas Jūsu organismā ir lieks,savairojies par daudz,kur dissbalanss utt,?
2.kā Jūs zinājāt,kas,cik daudz ir jāizvada tieši no Jūsu organisma ārā?
3.kā Jūs zinājāt kas ,cikdaudz ir jāuzņem tieši Jums?analīzes taisijāt kautkādas?vai kā savādāk...
4.kāpēc organisms pats netiek ar to galā?

Jūs esat ļoti pretrunīgs cilvēks,vienā teikumā aicinat jautāt,citā jau sakat ,ka netaisaties man visu skaidrot....
pēc šitā var noprast,ka Jums ir šķitis ,ka AD vispār kautko ārstē.Ārstēt un izārstēt tiešam ir divas dažādas lietas,tur es Jums piekrītu./c/

Nu un kur es saku ka neārstē? Tu jau taisi dubultkļudu.
Sanāk tā,ka simptomu nomākšana,apspiešana ar zālēm ir ārstēšana.Manā uztverē ārstēšana ved uz izārstēšanos.Ja apspiež simptomus,es uzskatu ,ka ta nav ārstēšana./c/

Tāda ārstēšana diemžēl ir raksturīga visai oficiālai medicīnai un nav atkarīga no uztveres. Vārdiem ārstēt un izārstēt ir ļoti atšķirīgas nozīmes. Bet nevajag apgalvot to ko es nekad neesmu teicis. Es noliedzu ka AD kaut ko var izārstēt un nevis kaut ko citu.
Uz tiem jautājumiem- kā jūs zinājāt- es neatbildēšu uz visiem... bet uz pēdējo drusku.
Tāpēc ka organisma dabīgās attīrīšanas sistēmas- aknas un nieres- attīra asinis nevis starpšūnu šķidrumu, to neattīra nekas bet smadzenēs ūdens ir vairāk kā 90%. Diemžēl Tu tāpat kā daži citi pat nezini un necenties saprast par ko ir runa. Nu bet ar tādu pieeju Tu neko nesapratīsi, jo kā jau es teicu- ir jāsāk ar vienkāršākām lietām un pamatjautājumiem. Anatomija un fizioloģija. Un nevarēsi Tu ielekt bez šīm pamatlietām kaut kur dziļāk, savukārt kad zināsi pamatus, tad labi sapratīsi atbildes uz jautājumiem- kā tu zini.
Tu vari jautāt, bet jārēķinās ka es varu atbildēt lai Tu izlasi attiecīgo literatūru, tas ir visai loģiski.
Labi,tmēģināšu jautāt savādāk....nosauciet, lūdzu vienu autoru un grāmatu,kurā ir aprakstīts,kādas vielas un kādos daudzumos par daudz ir tieši Jūsu gadījumā,un kā tieši viņas ietekmēja Jūsu depresiju.Latvijā dzivojošajiem būs vienas ,Ķīna dzīvojosiem citas,Aļaskā -citas.....

Pa lielam mani neinteresē ,kas rakstīts grāmatās,mani interesē tieši Jūsu pieredze,ko,kā un kapēc Jūs darijāt...Jūs runājat vispārīgi,man interesē konkrēti Jūsu pieredze...
Jau atkal- tādu jautājumu var uzdot tikai cilvēks pilnīgi bez jebkādas izpratnes. Kur es vispār teicu ka katram tās ir pilnīgi individuālas? Nekur. No kurienes Tu rāvi ka ir grāmatas tieši par mani? Tu nemaz neesi pacenties neko saprast bet cep augšā jautājumus kas ir atvaino- muļķīgi, ja izteikties visai maigi. Bet principi ir vienādi gan Latvijā gan Ķīnā un Aļaskā, vienādi.
Tevi neinteresē konkrēti mana pieredze, bet atbildes uz ļoti īpatnēji formulētiem jautājumiem, jautājumiem kas sevī ietver nepamatotus apgalvojumus un līdzarto nav atbildami pēc būtības.Jo redzi- Tu pat neesi pacenties noskaidrot vai ir kādas iespējas katram cilvēkam optimizēt mikroelementu sastāvu un sakārtot organisma iekšējo vidi , bet uzdod jautājumu- kur ir rakstīts tieši par tevi.. nu- tad laikam kaut kur būs arī par Tevi.:))))
Bet ir kāda nianse- es visiem visu nestāstu un dažiem pat neiesaku neko darīt no tā ko es saku.. jo- ir tomēr jābūt drusku kaut kādām saprašanas spējām. Neesmu bērnudārza audzinātāja un lasīt tomēr vajadzēs.. savādāk es pārsvarā nepiekrītu meko stāstīt, redzi -grāmatās ir zīmējumi, ilustrācijas, bez tiem nevar ja grib saprast visu un ir pat ļoti grūti izskaidrot pieredzi cilvēkam ar minimālām zināšanām lai gan ir bijuši cilvēki kas pateica- palīdzi, kā būs tā būs.... un izķepurojās. Bet tur svarīga vēlme un attieksme, bez tās nu nekādīgi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 17?
Ziņa: