Amitriptilin vs. Citalopram

Aizsāka Emma 

Sveiki,

man tagad dillemma, ko izveeleeties - Amitriptilin vs. Citalopram ?

Varbūt jūs pēc pieredzes variet ietiekt, kuras dzert labāk. Es jau zinu, ka individuāli, bet tomēr.

Paldies!
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
15.12.2016 22:18
Amitriptilīnu es mūsdienās neizvēlētos nekad, bet ir cilvēki, kam tas palīdz labāk nekā jaunie SSRI. Tā, lūk.
Paldies Runcene.

Man gan izrakstija vēl Fluanxolu, ko dzeru tagad. Ir jēga likt klāt vēl Citalopram? Vai labāk izvēlēties vienu no šiem?
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
16.12.2016 11:49
Fluanxol ir viegls neiroleptiķis, kam piemīt antidepresīvas īpašības. Un vēl viņš ir tāds bišku stimulējošs.

Ja viņus saliek kopā, cilvēki mēdz būt mundrāki nekā ar citalopramu. Var būt jēga, un apmēram 2-3 ned. laikā situācija stabilizējas, ja vien tā ir īstā kombinācija.
Emma
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
16.12.2016 15:33
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
25.12.2016 15:17
Bet man garšo šokolādes saldējums.
Emma
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
06.01.2017 17:44
Runcene, padzēru Citalopram ~ 2 nedēļas un sāka sāpēt galva un muguras lejasdaļa, nekādas citas izamiņas no Citalopram nejutu, tagad vairs viņu nedzeru. Tikai Fluanox1 tabl dienā.
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
07.01.2017 11:44
Grūti teikt, vai tas ir no Citalopram.

Bet ir ļaudis, kas pat dabū ņemt slimības lapu, kamēr antidepresants iesēžas sistēmā.

Bet dažiem cilvēkiem psihiatrija var izvērsties par eksperimentēšanu, turklāt citiem ne no vienām zālēm nav īsti labi.

Mēģini neietekmēties no citu viedokļiem un vēro pati.
labais
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
07.01.2017 16:30
Kaut ko jau varbūt esmu teicis tāpēc nedaudz piebildīšu- patiesībā tā arī bija ka no SSAI AD bij slikti tikai sākumā, vēlāk mainot dažādus AD nekad nekas slikts nebija un tā arī var būt kā saka Runcene, nezinu. Tomēr man likās ka amitriptilēns kaut arī vecs, tomēr stradā labāk lai gan nevar saprast vai pašā sākumā efekts nebij līdzīgs, t.i- var gadīties ka slikti ir tieši seratonīna pacelšanas sākuma laikā.
labais
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
07.01.2017 16:33
Derētu aptauja- kam ir bijušas problēmas vēlāk, cik % no tiem kas ;lieto AD - tādas kā sākumā, tad var kļūt skaidrāka tā bilde. Bet nu labi ka neko nevajag vairs.
labais
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
07.01.2017 16:38
Katrā ziņā no AD vēl neviens nav nomiris nedz slimāks palicis paliekošā veidā. Tā ka lielām bailēm nevajadzētu būt, nav tāda pamata baidīties.
Emma
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
10.01.2017 13:47
Visulaiku sevi vēroju, ir dienas, kad paliek nedaudz labāk, ir dienas kā pa grāvjiem, citreiz pat neko nemainot.. nemitīgi šūpojos.. vakar/šodien tā štruntīgāk palika, laigan pēdējo mēnesi bij kautcik OK.
Emma
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
10.01.2017 14:06
Būs ka jāprovē Amitriptilin :/
labais
Re: Amitriptilin vs. Citalopram
10.01.2017 14:12
Tas man deva visai labus rezultātus un manuprāt ir visai labs ja ir stress vai- kad arī trankviļi labi palīdz, katrā ziņā- lai praktizētu kaut ko vēl, ir liela jēga kādu laiku padzert zāles un nemocīties, dzīve tak iet..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 19?
Ziņa: