Turēšanās kopā

Aizsāka alexis 

Turēšanās kopā
24.11.2016 14:51
Es apzinos, ka šis nav iepazīšanās portāls, bet, lūdzu, neizdzēsiet manu ziņu.
Man ir 29 gadi, esmu gejs, šizofrēniķis, un man ir ļoti vientuļi, jo nepazīstu nekādus citus šizofrēniķus, ar kuriem varētu draudzēties, dalīties savā dzīvē. Iesākumā meklēju vienkārši sirsnīgu vēstuļu draugu. Ja te ir kāds interesants, vientuļš puisis, lūdzu, uzraksti man! Tev nav jābūt gejam!
ashtrayboy@inbox.lv
Re: Turēšanās kopā
24.11.2016 14:59
Ok, ok, iepazīties šeit ir ļoti neslikta doma. Jo te apgrozās cilvēki kas Tevi saprastu. Bet kāpēc Tu domā, ka esi šizofrēniķis?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Tādēļ ka man ir attiecīgā diagnoze jau 5 gadus, un ir arī invaliditāte.
Re: Turēšanās kopā
24.11.2016 16:32
Nu nez... kaut kā nepārliecinoši tas izklausās... Parasti tas tekstos uzreiz jūtams pēc raksturīga domu lidojuma... Tev drīzāk normālu cilvēku vajag blakus, kas ievelk rāmjos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Turēšanās kopā
24.11.2016 16:49
Man vajag kādu, kas jūtas tikpat viens un tikpat nožēlojams kā es. Kas mani saprastu un kuru saprastu es. Man ir alerģija pret tā saucamajiem normālajiem cilvēkiem.
Re: Turēšanās kopā
24.11.2016 20:38
Pa manam Tev nav šizofrēnija. Un vēl, manuprāt Tu jauc normālos ar parastajiem. Alerģija Tev droši vien ir uz parastajiem bet normālie ir daudz retāk sastopami.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Amber dzeltens sveķis yoo
Re: Turēšanās kopā
26.11.2016 22:22
Esmu puisītis ar rudzupuķu zilām ačtelēm un neskaidru orientāciju. Man patīk fotografēt ielas. Dievinu Labvēlīgā tipa mūziku, bet tādas grupas kā NIN, Deftones un citas nezinu. Vientuļš. Labprāt draudzētos ar Tevi!
Re: Turēšanās kopā
27.11.2016 12:36
jobvašmantelīt, ku" sīrupaini vissizklausās...ku!, tas nav adresēts Tev...Tu esi no adekvātajiem...:)...
Re: Turēšanās kopā
29.11.2016 13:35
Kas ir, mad? Arī Tev sagribējās zilacainu zēnu? :D

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Turēšanās kopā
30.11.2016 13:06
Hei, mad. Pats neesi no sīrupa paaudzes, ja tādu leksiku izmanto?
Re: Turēšanās kopā
06.12.2016 12:05
Vienalga kas bet runa seit par psih probleemaam, bet orientaaciju ej citaa foruma meklee man ari metas sermulji uz tadam orientacijaam.
Re: Turēšanās kopā
14.12.2016 00:56
Tagad bēdas

http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/eras-beigas-tinu-zurnalam-sirups-iznacis-pedejais-numurs.d?id=48285129
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 21?
Ziņa: