Uzmācīgu domu depresija.

Aizsāka Lodfafnirs 

Kādas zāles lietot ja ir pastāvīga depresija???Un es NEVARU neuztraukties,es visu laiku par kaut ko domāju un uztraucos,es atrodu problēmas lai būtu par viņām jādomā.Uzmācīgās domas kas mijās ar uztraukumu neļauj naktīs gulēt,man nav miera...ir nebeidzams uztraukums un depresija.Visu laiku lietoju alprozalāmu,lexotanilu un klonazepāmu,bet tas neko daudz nepalīdz.Ko darīt???Kādas zāles ieteiksiet???...
Re: Uzmācīgu domu depresija.
10.11.2016 19:47
Kas Tev šitos izraksta?
Lodfafnirs
Re: Uzmācīgu domu depresija.
11.11.2016 19:28
Nu ārsts man izraksta....Vai man gadījumā nevelk uz šizo pusi???
Re: Uzmācīgu domu depresija.
11.11.2016 20:25
Kāds ārsts? Un neko vairāk? Ja tikai tās vien, tad nekam nederīga triāde.
Re: Uzmācīgu domu depresija.
11.11.2016 21:58
Te nu bija "trankvilizatorus raksta ļoti skopi"...
Re: Uzmācīgu domu depresija.
12.11.2016 13:26
Redzēsim, ko cilvēks teiks, bet saistībā ar psihiatriju tas ir retums.
Lodfafnirs
Re: Uzmācīgu domu depresija.
12.11.2016 17:54
Kādam ir kaut kadi ieteikumi???ko likt klāt tiem benzodiazepīniem???Kādas vel zāles no citām AD grupām pamēgināt???Un uz psiheni negribu...
Re: Uzmācīgu domu depresija.
12.11.2016 18:26
Neviens no minētajiem nav antidepresants.

Uzraksti vispirms, ko Tu lieto.

Gribi zāles -- aizej pie psihiatra. Te tak nav nekāda mediestāde, kur kāds var kaut ko izrakstīt.

No viena teikum arī nekā nevar saprast.
jumpravz
Re: Uzmācīgu domu depresija.
14.11.2016 02:54
Nu, man arī ir pastiprinājušās uzmācīgās domas un problēmas atrast tur, kur to nav.. bet nekādas zāles nekad neesmu dzēris.. man laikam alko vajag pārstāt pa vakariem lietot :D
Re: Uzmācīgu domu depresija.
06.12.2016 11:57
Taks ejiet pie psihiatra un eksperimenteejiet joptvai matjt ai.
uj, man gadiem ir tas pats. atkarībā cik uzmācīgas. ja ļoti, tad tiešām var būt šizo vai precīzāk šizoafektīvie traucējumi tāpat kā man, kas nozīme šizo + depresija. pat grūti kaut ko ieteikt, kaut gan man tā jau ir gadus 10, bet kad ir slikti, tad bez maz vai nekas nepalīdz. produktivitātes nekādas un domas vienkārši grauž, naktīs nevar gulēt. parasti tas notiek uz nakti, tad es skatos telefonā visādus jokus internetā, mazliet palīdz. un visp kpc lieto alpro + klona??? abus reizē??? tie taču ir vienas grupas medikamenti, plus tie neko šajā problēmā neatrisinās!
vajag iet pie ārsta, atrast diagnozi un zāles kas vismaz mazliet uztur galvu pie kārtības. man ir tik liela trauksmainā depresija, ka pat sākās gremošanas problēmas, kurām ģimenes ārste bezmaz vai pasūtīja. pilnīgi kratījos visa no trauksmes un uztraukuma. pret to ļoti labi palīdz coaxil, kas ir tieši domāts trauksmainajai depresijai. bet čāpo vien pie ārsta un pastāsti sīkumos, jo jebkura detaļa ir svarīga. es arī iepriekš daudz lietoju alko un narkotikas, lai bēgtu, bet tas galviņā sačakarē ķīmiju tā, ka pēc tam ir vēl sliktāk. jo īpaši alko!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 2?
Ziņa: