par biedinājumu visiem forumiešiem

Aizsāka Klonazepāms 

Klonazepāms
par biedinājumu visiem forumiešiem
07.11.2016 20:45
Sieviete mēģina realizēt dēla psihotropās vielas

http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/633505-sieviete_megina_realizet_dela_psihotropas_vielas

Lai jūsu radinieki nenonāktu cietumā, nedaliet zāles!
Šis tiešām nav pirmais gadījums pēdējā laikā.
Policijas prioritāte pēdējos gados ir marihuāna un recepšu zāles, jo to lietotāju skaits aug strauji, kamēr intravenozajām narkām mazinās.
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
07.11.2016 20:59
Kuram cilvēkam ar VD vai depresiju ir mājās tik daudz kloņa?

Un kā radinieki var nonākt cietumā, ja kāds rīkojas kā šī mammīte? Pati vien atbildēs.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.11.2016 21:03 by Runcene.
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
07.11.2016 21:15
Vai tad tas skaitās daudz? Paciņā ir 30 tabletes...

Cik sapratu, viņa gribējusi atdot, nevis pārdot. Ko viņai vajadzēja darīt - izmest..? Šogad Liepājas pusē vienu savāca, jo meta miskastē. :D



Edited 1 time(s). Last edit at 07.11.2016 21:17 by Synapscape.
Klonazepāms
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
07.11.2016 21:36
Visas psihotropās vielas ir jānodod policijai, un glabātājs ir atbrīvots no kriminālatbildības. Ir speciāls pants tam. Ja mājās ir lieli krājumi un vairāk ārsts receptes nesniedz - jāvēršas policijā.

Pat bezrecepšu medikamentus nedrīkst izmest, bet jānodod nodošanai paredzētajās vietās!
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
07.11.2016 22:26
To es saprotu. Sievietes rīcība nav attaisnojama. Bet nozieguma smagums ir pārspīlēts.
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
07.11.2016 23:53
Synapscape, trankvilizatorus jau raksta ļoti skopi, it sevišķi klonazepamu. Domāju, ka psihiatra pacientam nez vai tik lieli krājumi būs.

Mums bija rados šizofrēnijas paciente, viņai rakstīja daudz zāļu, bieži mainīja, atlikumus viņa neizmeta, bet tie bija neiroleptiķi.

Pēc viņas nāves radi visus atlikumus izmeta aptiekā speciālā kastē. Aptieķniece tā arī norādija. Kāda vēl policija...

Būs man mājās viena veca fenazepama šaiba, man jāiet uz policiju?

Murdziņš...
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
08.11.2016 00:42
Nesen bija diskusija par alexa kārtējā brīnumkokteiļa sastāvu. Nelikās, ka ārsti skopi raksta... Un ja viņam deva 4mg klonazepāma (+vēl 5mg lorazepāma), tad tur mēnesī no aptiekas jāņem vairāk kā viena paciņa.
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
08.11.2016 02:11
Jā, bet viņš jau to visu izlieto. Šizofrēnija parasti prasa lielas devas, bet tur jau cilvēkiem nav ko tirgot vai izdalīt.
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
09.11.2016 21:47
Tas jau ir fufels, šito dēku nebij, degpuntā ko rādīt, smiekli nāk, vaine runcen!
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
12.11.2016 21:13
Suņa sūds kaut kāds... ja man ir ripas tad daru ar tām ko gribu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
dinatuze
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
26.11.2016 18:47
sakiet,vai truksaals speej atbriivot no uzmaaciigam domam?No nemiera sajuutas kura celjas uz augsu un tad galvaa izraisa nemieru,bailes,zeelumu.Nu vispaar drausmiigu kokteili.
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
06.12.2016 11:53
Ei pie psihiatra vins tev taisiis kokteiljus un pastaastiis
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
10.01.2017 02:35
Arī gribētos aiziet pie psihiatra, tikai tas noteikti sanāks dārgi bet naudas man nav.
Re: par biedinājumu visiem forumiešiem
10.01.2017 12:14
Valsts psihiatrija ir bez maksas, tikai Tu nokļūsi pacientu reģistrā. Ja nav vēlme iet strādāt policijā, apsardzē, kur vajag ieroča nēsāšanas atļauju, tad nekas traks, bet fakts uz mūžu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 14?
Ziņa: