šizoafektīvie traucējumi

Aizsāka cilvēks no foruma 

padalieties pieredzē , ja kādam ir šī diagnoze. man psihiskie traucējumi ir jau 10 gadus un konkrētu diagnozi nekad neatrod. gulēju tvaiķenē mēnesi un iedeva šo diagnozi. man. ir depresija, uzmācīgas domas, delūzijas. esmu tik daudz par to lasījusi, bet līdz galam , kā sev palīdzēt tomēr risinājumu nerodu. gribētos būt produktīvākai, lai ir vairāk enerģijas.ir arī somatiskas problēmas ar nerviem un gremošanu. pašlaik man raksta fluanxol, coaxil, finlepsil. citreiz man škiet, ka maz palicis , lai pazustu realitāte. visādu moku līdz kaklam, bet tur es neizpaudīšōs, jo viss gan jau ir skaidrs. labprāt dzirdēšu līdzīgus cilvēkus
Re: šizoafektīvie traucējumi
05.11.2016 16:34
Es jau dalījos 5 gadus tur nav nekādas jēgas
Re: šizoafektīvie traucējumi
07.11.2016 21:23
Kā izpaužas šīs uzmācīgās domas un delūzijas? Kāds ir sociālais fons - dzīves apstākļi, ģimene, darbs...?
Re: šizoafektīvie traucējumi
09.11.2016 21:40
Man slinkums rakstīt, bet uzraksti meklēšanā enfuego tur tu visu izlasīsi, es jau tam izgāju cauri!
man vairs nav spēka strādāt, iepriekšējais darbs šausmīgi nomocīja un sagrāva nervu sistēmu, tā ka finansiāli nav spoža situācija. pašlaik atsāku studijas, tur iet grūti , jo trūkst motivācijas un spēka, bet tur ir iespēja darīt, to, kas man patīk. bieži uzmācas domas, ka man jāmirst, jo no bezspēka šķiet, ka visa dzīvība no manis jau ir aizgājusi. bērnība man bija ļoti slikta. vienkārši škīet, ka nekas nepalīdz un, ka tas nekad nepāries.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 25?
Ziņa: