Kādu seksologu-psihoterapeitu izvēlēties?
04.10.2016 10:20
Sveiki tauta.

Vīrietim pāri 30, ir nopietnas seksuālas - un ne tikai - problēmas bērnības psiholoģisko traumu un audzināšanas dēļ. Cilvēks dziļākās sajūtas glabā iekšā un neprot izlādēties, ir ārēji pat flegmatisks, kaut gan iekšā viss "vārās" jau gadiem. Pēdējos gados pats ir šo to sapratis un izmainījis attiecības ar dažiem cilvēkiem, ar ko bija konflikti kopš bērnības, un rezultātā ir pamanījis, ka pēc tā ir kopumā mainījusies attieksme arī pret citiem līdzīgiem cilvēkiem un ir pazuduši daži spilgti nakts murgi, kas vajāja kopš bērnības. Tas deva cerību, ka ar psiholoģiskiem paņēmieniem tiešām var zināmā mērā "pārrakstīt pagātni". Taču tas ir tikai sākums, ir arī daudz dziļākas lietas, ar kurām reizēm iestrēgst un dzen sevi pa apli, jo nespēj objektīvi novērtēt, kas ir cēlonis un kas ir sekas. Cilvēkam ir ļoti spilgta iztēle, kas reizēm palīdz, bet citreiz traucē.

Ir jau mēģināta viena e-psihoterapija, bet tā bija ļoti virspusēja, apmēram stilā "nāk sliktas doma? tad domā pozitīvi!". Ņemot vērā, ka pats cilvēks ir ar tieksmi uz pašanalīzi un jau zina (vai vismaz domā, ka zina) savu problēmu saknes, varbūt ir kāds nopietns "smagsvara" psihoterapeits, it īpaši zinošs seksoloģijas jautājumos un varbūt arī ar hipnozes prasmēm, lai palīdzētu tās iesakņojušās kaites "pārrakstīt" ar jaunu "programmu"?

Tā uz ātro meklējot Rīgas pusē atradās tikai divi:

Dr. Elmārs Vārpa seksologs, seksopatologs, psihoterapeits
Dr.Med. Dainis Balodis seksologs, seksopatologs, psihoterapeits

Ja kādam ir pieredze ar kādu no šiem vai citiem, līdzīgiem Dr. nopietnu problēmu risināšanā, lūdzu, dodiet ziņu. Var arī privāti, ja nevēlaties "reklamēt", taču gribētos vismaz pamatojumu - kāda veida problēma bija un kā ar to tika galā un kāds bija kopējais ieguvums.
Re: Kādu seksologu-psihoterapeitu izvēlēties?
04.10.2016 18:22
Tev jāiet pēc ņuha un čuja. Aizej notestē.

Es ieteiktu Viesturu Rudzīti, ja atbilst iepriekš minētajam.

Dzīļu psihoterapeiti visi ļoti labi orientējas seksualitātes jautājumos.

Pamatojumu es nevaru iedot, jo katra problēma ir citāda un arī privāta. Turklāt es nezinu, cik Tu pats esi gatavs ieguldīt. Tur būs jāsvīst un jāsaprot daudz savu maldu. Psihoterapija nav nekas glaimojošs. Ja esi gatavs -- pamazām būs.
Re: Kādu seksologu-psihoterapeitu izvēlēties?
19.09.2017 22:28
Kà tur ir ar tiem seksologiem? Padodiet ziñu kas zinàms pie kà labàk. Paldies
NSS kas uz sirsniņas?
Re: Kādu seksologu-psihoterapeitu izvēlēties?
21.09.2017 06:25
Filja..Nimfomànija..un tas nav nekas forśs tici man!
nav iemesla neticēt...
Re: Kādu seksologu-psihoterapeitu izvēlēties?
21.09.2017 09:36
Negribu vel tam ticèt.man vajag spec.kas var pateikt kas ko kà..
neesmu specs,bet apskatīties varu!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 4?
Ziņa: