Ko tagad darīt???

Aizsāka Veronika 

mad jau zviegdams
Re: Ko tagad darīt???
27.09.2016 14:20
...enfuego, bāleliņ, vienā bildē tautas tērpā saposies, vareh glauns un ....še tev - puhuj, diršat utt, utt...nemaz nav labi...kur, tautieti, tu radies, ar tik daiļu valodiņu...vismaz iemācies lietot vietā lamuvārdus, kuri pastiprina pateikto, bet tev, kā krāvēja atvasei, tas saprotams nav...mīlošais tēvs...:)...
mad nenoturējās
Re: Ko tagad darīt???
27.09.2016 14:32
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> diršat ko gribat man jau uz jums pohuj, es te
> ienāku, reti un skatos, ka te tikai salasās
> slimo bars, man jau pohuj, domājat ko gribat,
> tāpat greizai trāpat, it īpaši mad! kaķenīt,
> ja nēsi dzīvojusi ar mani tad nevaig muldēt to
> ko tu nemaz nezini, tā kā aizver muti un dirs
> citur, tracina, ka cilvēks netrāpa precīzi kas
> ir kas!!!

...nu kas i, neiznēsātais, palabosim kļūdas???

> diršat ko gribat(komats) man jau uz jums pohu (pareizā forma būtu - es uz jums lieku mīksto), es te
> ienāku reti (nu gan dirš kā trocka zirgs) un skatos, ka te tikai salasās (pareizā forma - salasās tikai)
> slimo bars, man jau pohuj, domājat ko gribat,
> tāpat greizai (kurai grizai?) trāpat, it īpaši mad! kaķenīt,
> ja nēsi (neesi) dzīvojusi ar mani (komats) tad nevaig (nevajag) muldēt to (komats)
> ko tu nemaz nezini, tā kā aizver muti un dirs
> citur (punkts). (Teikums sākas ar lielo burtu) Tracina, ka cilvēks netrāpa precīzi (komats), (nezinot) kas
> ir kas!!!
Re: Ko tagad darīt???
27.09.2016 19:48
Savulaik, strādājot policijā ar bērniem no nelabvēlīgām ģimenēm, bastotājiem, pamestiem bērniem, u.c. "laimīgajiem", esmu atskatījusies tādas ģimenes, kur brīvdienu vienīgā izklaide ir aliņš. Thank you,- vēl pamēģināt dzīvot ar tādu...? It kā man savu problēmu pietrūktu?
Tā kā mans tētis bērnībā iedzēra tikai uz Jāņiem un bērēm- es tādus "putnus" ātri atfiltrēju. Un bēgu tālu, tālu. (Paldies manam tēvam par bērnību bez dzērājiem un bez necenzētiem lamuvārdiem!)

Sabiedrībā ir vajadzīgi arī kastu nēsātāji, ielu slaucītāji, u.c. Vēl viena paaudze izaugs tāda- jo neko citu nav redzējusi. Bet- sabiedrībā ir vajadzīgi arī kastu nēsātāji...
Re: Ko tagad darīt???
27.09.2016 20:35
Man pohuj, es tagad pelnu 200 nedēļā, tāpatās par maz, ko man tagad darīt, mērķa nav, naudu krājējs nēsmu, man vaig tabūt uzreiz riktīgu piķi tad mans mērķis piepildīsies, es takš saku katrs cilvēks ir savādāks, mēs nēsam vienādi, tāpēc ja jau esat tik gudri, nesēžat pie datora, nebojājiet muguru un acis. vecums nenāk viens, kamēr pa muguru nedabūn cilvēks nesaprot!
Re: Ko tagad darīt???
27.09.2016 22:41
Pohuj Tev nav, nea...
Re: Ko tagad darīt???
29.09.2016 06:56
Poxuj buvajit bolna, bet, tas pat palīdz nedomāt, par negatīvo! Ne nu jā Runcen ja būtu nikolajs uz visu tad jau pakārtos! Man, skatoties kāds garīgais.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.09.2016 06:56 by enfuego.
Re: Ko tagad darīt???
29.09.2016 11:43
...JezzzusMarja...
Re: Ko tagad darīt???
03.10.2016 20:17
Ja mad pizdec kaput vaine?? :) :)
Re: Ko tagad darīt???
03.10.2016 22:37
...cik šaibas izriji, ka spēji uzrakstīt šādu savārstījumu???...
Re: Ko tagad darīt???
04.10.2016 10:45
Alkohola lietošanu var aizstāt arī ar kaut ko mazliet nekaitīgāku, piemēram, meditāciju. Nevis reliģisku klanīšanos, bet kaut ko nopietnākā līmenī. Var sasniegt eiforiju un rodas sajūta, ka smadzenēs ir "slēdzis", ar kura palīdzību tu vari ar vienu "klikšķi" ieslēgt labsajūtu jebkurā brīdī. Protams, tas ir ļoti individuāli un ne visiem derēs, taču ja izdodas, tad pēc tam ir sajūta "nafig to alkoholu, ja var ņemt un šādi pārslēgties".

Bet nu es jebkurā gadījumā esmu no tiem, kas mācījās no viena rāpotāja: "Tie, kuri rāpus nāk mājās - no tiem bērns iemācās baidīties no alkohola." Un otrs - esmu reiz mēģinājis piedzerties, bet efekts bija pilnīgi pretējs, iegrimu tādā emocionālā sevis mocīšanā, ka pēc tam negribējās vairs nekad atkārtot :D
Re: Ko tagad darīt???
10.10.2016 00:03
Es jau meitēju katru dienu , MAD kungs :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 8?
Ziņa: