Ko tagad darīt???

Aizsāka Veronika 

Ko tagad darīt???
05.09.2016 15:15
Labdien!

Nu vairs nezinu pie kāda ārsta vērsties - bet pamata jautājums - gribu bērnu. Vīrietis labs ir, viņam ar genofondu viss tā kā būtu kārtībā, viņa brālim divas gudras meitenītes aug... bet man ir tā, ka 5 reizes ārstējos pie psihiatra.. nu jau gandrīz 20 gadus dzeru tabletes, pašlaik Leponex, Diazepeks, Depakīns. Pa vienai uz nakti... it kā nav daudz taču? Alkoholu nelietoju nemaz, nesmēķēju... Bet ārsti saka, ka ar tādu zāļu komplektu bērnam būs iedzimtas problēmas.. ar galvaskausu, ar kauliem, ar attīstību... vai kāds ir mēģinājis ar šādām zālēm palikt grūtai un vai piedzima bērniņš?

Paldies!
Re: Ko tagad darīt???
05.09.2016 15:49
Atstāju Tavu tēmu tikai vienā vietā.

Izlasi kārtīgi, kā šīs zāles ietekmē visu Tavu organismu. Pietiks ar vikipēdijas līmeni, bet vislabāk būtu kāda farmakoloģijas grāmata.

No viena paša Leponex (Clozapine) jau paliks slikta dūša.

Apskaties pārējiem ģenēriskos nosaukumus un izdomā.
Sveiki!

Tad drīzāk pārcel uz to otru vietu, jo šeit diez vai būs kāda meitene, kura kaut ko tādu dzirdēja bērnu gaidot... iespējams tajā otrajā vietā būs kāda, ar pozitīvu rezultātu... vai ar kādu citu rezultātu.. jo slimnīcā daudzām bija bērni, nevar tik saprast, vai piedzima pēc vai pirms ārstēšanās.. instrukcijas ir lasītas... vairākas reizes... bet vai tad šajā dzīvē nav vietas brīnumiem? Protams, es gribētu atteikties no zālēm - kurš gan negrib??? Bet tas, diemžēl, nav iespējams... Ja iestāsies grūtniecība es varu cerēt labākajā gadījumā uz daunu? Varbūt kāds manā gadījumā ir domājis par surogātmāti? Vakar lasīju par cenām - 25000 $ - var sakrāt, ja grib...
Re: Ko tagad darīt???
05.09.2016 16:43




Edited 2 time(s). Last edit at 10.12.2017 01:09 by crucial333.
Re: Ko tagad darīt???
05.09.2016 17:09
Ok, tad lai ir pie Psihes.

Kāda Tev papīros diagnoze?



Edited 1 time(s). Last edit at 05.09.2016 17:10 by Runcene.
Šizoopija, kodu no galvas neatceros..
Re: Ko tagad darīt???
05.09.2016 17:45
Kādas Tev devas zālēm?

Neesi mēģinājusi dzīvot bez tām?
Pa vienai tabletei uz nakti - 1 Leponex, 1 Depakins, 1 Diazepeks.
19 gados mēģināju - tad vispār nevaru aizmigt... 3 dienas pēc kārtas pavisam negulēju
Re: Ko tagad darīt???
06.09.2016 16:43
Iedod veselam cilvēkam pasēdēt uz diazepama, tas arī, strauji nometot, nespēs pagulēt.
Re: Ko tagad darīt???
06.09.2016 18:04
Leponex 25 vai 100 mg?

Arī Depakine ir dažādas devas.

Cik Tev tagad gadu?

Jautāju, jo domāju par iespēju mazināt, cik tā reāla. Ja var mazināt, varbūt var pret kaut ko mainīt.

Tāpat ļoti daudziem psihoterapija palīdz mazināt devas.
25 mg
par depakin gr neatceros (laikam 100, ja tāda deva ir...)
35
kas ir psihoterapija?
mana
Re: Ko tagad darīt???
13.09.2016 12:08
Veronika Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 25 mg
> par depakin gr neatceros (laikam 100, ja tāda
> deva ir...)
> 35
> kas ir psihoterapija?

-------------------
Psihoterapija ir tāda ilgstoša runāšanās ar ārstu un rakāšanās sevī, līdz savas problēmas piežmiedz pats, nevis ar zālēm.
Taču, ņemot vērā Tevis iepriekš minēto, īpaši "kas ir psihoterapija?" – labāk nevajag to bērnu ...
Re: Ko tagad darīt???
15.09.2016 10:17
20 gadi uz tabletēm, tas ir viss... atpakaļceļa praktiski nav. Tā kā laikam jau nevajadzētu to bērnu... Var sanākt lielas problēmas visiem trim...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko tagad darīt???
15.09.2016 19:42
Psihoterapija ir prāta skalošana, tas ir tikai mans viedoklis! Debīls var palikt ar to prāta skalošanu!
Re: Ko tagad darīt???
15.09.2016 19:51
Dieva dēļ, kam Tev radīt jaunu nelaimīgi dvēseli šajā sabiedrībā. Tu bribi bērnu, kā īpašumu un prieku pašai, kas ir pilnīgi aplam, totāls egoisms. Jādomā ir kā radīt laimīgu, patstāvīgu indivīdu, piemērotu izdzīvošanai šaj sabiedrībai un diemžēl izskatās, ka Tu nekādi neesi spējīga uz to.

Es pat balsotu, ka tādām kā Tev nedrīgst būt bērni piespiedu kārtā.
Re: Ko tagad darīt???
15.09.2016 19:57
Nu es pateikšu tā 50 uz 50, man smukas veselas meitas ira, kautgan es lietoju narkotikas, man pazīstamajam baigajai narkomānei pat ar vēderu lietoja narkotikas, un piedzima vesels bērs nezinu tas ir riska faktors, labāk jau nu nē, es vismaz tā ieteiktu, man meitas ir man bērnus vairs nevajag! Tur nekad nevar paredzēt vai būs izdevies vai nē ja vīrietis zin tavas problēmas un piekrīt tad riskējat. Jonhan štern domā nelaimīgiem cilvēkiem negibās izdevušos dzīvi????
Re: Ko tagad darīt???
15.09.2016 22:03
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Psihoterapija ir prāta skalošana, tas ir tikai
> mans viedoklis! Debīls var palikt ar to prāta
> skalošanu!

Jā, bet ne vairāk debīls kā lietojot tabletes!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko tagad darīt???
15.09.2016 22:08
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu es pateikšu tā 50 uz 50, man smukas veselas
> meitas ira, kautgan es lietoju narkotikas, man
> pazīstamajam baigajai narkomānei pat ar vēderu
> lietoja narkotikas, un piedzima vesels bērs
> nezinu tas ir riska faktors, labāk jau nu nē,
> es vismaz tā ieteiktu, man meitas ir man bērnus
> vairs nevajag! Tur nekad nevar paredzēt vai būs
> izdevies vai nē ja vīrietis zin tavas problēmas
> un piekrīt tad riskējat. Jonhan štern domā
> nelaimīgiem cilvēkiem negibās izdevušos
> dzīvi????

Visi ir smuki un jauki kā bērni, bet tie bērni izaugs un visiem viss mūžs jānodzīvo. Idiotu bērni parasti arī izaug par idiotiem.
Re: Ko tagad darīt???
15.09.2016 23:00
Ku! es saprotu, ka tu esi pret zālēm, bet man jau ir pie kājas, dzīvot gultā un neiet no mājas ārā, vai nu alkoholu visu laiku lietot tā arī nav dzīve! Un es paldies vēl par debīlu nēsmu palicis, blaknes un simptomi nenozīmē debīls!!



Edited 1 time(s). Last edit at 15.09.2016 23:02 by enfuego.
Re: Ko tagad darīt???
16.09.2016 00:24
Johans Štr nerunā par to, ko esi lietojis un lieto, bet par Tavu intelekta līmeni. Ko bērni no tāda tēva iemācīsies?

Bet Johans Štr ir zināms kā kopienas nihilists, neņem tik personīgi.



Edited 4 time(s). Last edit at 16.09.2016 00:28 by Synapscape.
Re: Ko tagad darīt???
19.09.2016 00:59
Incanti, enfuego, kā Tu saviem bērniem mācīsi tikt galā ar dzīves spriedzi, ja Tu pats to neesi iemācījies un nemācies?
"Iedzer meitiņ, tabletīti (šņabīti), lai nav bail!" Ja?

Kā tikt galā ar grūtībām skolā, darbā- Tavi bērni no Tevis to skatās.

Arī kā strādāt un sasniegt dzīvē mērķus,- to bērni no vecākiem noskatās.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.09.2016 01:11 by kachenite.
Re: Ko tagad darīt???
20.09.2016 05:07
A ko tad tu man iesaki ja man ir tik hujovijs stāvoklis dzīvē, bērni jau mani mīl nejau tāpēc ka es tur tāds un šitāds, es pret bērniem izssturos labi, un jā nēsmu nekāds krutais tētis, bet futbolu kopā mēs uzsraujam, jā man ir šmigu problēma, bet es nezinu man takš nosprāgt vēl negribās, ko varu to viņām dodu, es saprotu, ka tas nebūtu labākais variants, kā tēvs rāda nepareizu piemēru, bet nu mana situācija ir tāda kāda viņa ira dotajā brīdī, mans plus ka viņas mani mīl tikai tāpēc, man ir sirds un es no dvēseles dotu un daru viņām labi. Tāpēc laikam mani viņas ļoti mīl. Jo es esmu ass cilvēks, bet ne pret bērniem. Un es bērniem savas problēmas cenšos neizrādīt, bet tāpatās 6 gadīgā meita saka, tētīt tikai nepiedzeries, tikai vienu aliņu izdzer :) :) Es saku labi labi tikai divas :) :)
Re: Ko tagad darīt???
20.09.2016 16:41
...sīkie tev arī pasaka - tēti, bļaģ, nepiedzeries, mums būs hujova...???

...ko nozīmē - uzsraujam...Tavas valodzniecības pērles jau ir ko vērtas...:)
Re: Ko tagad darīt???
21.09.2016 00:26
Da mad npiekasies vārdiem, es uzraujam nevaidzēja uzstvert burtiski, es tikai šeit tā uzrakstīju, loģiski, ka es viņam saku ejam uzspēlēt bumbu, muļķi tāds. karo4 mad tu jau vienmēr atrādīsi kur piekasīties lai kristu uz nerviem.
Re: Ko tagad darīt???
22.09.2016 23:22
...nepatīk tizleņi, kuri mātes vārdus lieto nevietā...
Re: Ko tagad darīt???
23.09.2016 11:26
Es Tev ieteiktu ... psihologu (psihoterapeitu),- iemācītos pats tikt skaidrībā ar savām dzīves bailēm. Bet Tev jau psihologi-un psihoterapeiti esot smadzeņu skalotāji... Tad atliek vien rīt tabļetkas un šņabi dzert. Daudziem cilvēkiem ir palīdzējuši psihologi, tikai Tev- nē?

Ja 6 gadīgs bērns Tev jau tagad saka "Tēti, tikai nepiedzeris!",- tas nozīmē, ka viņa jau tagad cieš no Tavas iedzeršanas. UN kad Tu atkal piedzeries, tad viņai ir sāpīgi :(
Bērni līdz pusaudžu vecumam mīl savus vecākus tādus, kādi ir. Vērtēt un salīdzināt bērni sāk pusaudžu vecumā.
Re: Ko tagad darīt???
25.09.2016 16:08
Nea viņa mani pazīst, ka dažreiz man uznāk, bet tagad jau nav tik traki, sākumā dēļ savām problēmām riktīgi kodu. Alus man garšo un dzeršu viņu tāpatās, domā, ka es tagad non stopā dzeru kad bērnu ir blakus tu riktīgi kļūdies kaķenīt, bērni jūtās mīlēti vai dzeru alu vai nē, tāpē ka es zinu to.

kaķenīt bērni ciestu tad ja manējas rāpotu pa gridu katru dienu piedzēris!!! Un pohuj būtu ko bērns domās, viņa izaugs tāpat sapratīs kas ir alkohols!
mad ar interesi
Re: Ko tagad darīt???
25.09.2016 16:31
...lielos vilcienos ņemot, kachenīt, šim radījumam nav īstas sakidrības, ka šīkie neapzināti iesūks to, ka piedzerties ir norma... bet .varu te uzskaitīt veselu kaudzi piemēru,bet enfuego galvā gaismu var ielaist tikai cirvis...100 punktu, ka izaugs kārtējais lumpenņproleta papildinājums, kurš uzskatīs, ka lamāties ir norma, ka piedzerties ir norma, ka strēbt aliņus ir norma...tagad ir vesela gūzma jaunu meiteņu, kuras uzskata, ka brīvdienās pieliet bieti ir norma...domā. ka šajā gadījumā būs savādāk???
Re: Ko tagad darīt???
25.09.2016 18:45
Vistrakākie bērnam ir tie mērenie alkoholiķi. Tie, kuri rāpus nāk mājās - no tiem bērns iemācās baidīties no alkohola. Bet tie, kas pie televizora pa dienu izstreb 4-6 aliņus, vēl draugus paaicina - to bērni tiešām alkoholu vēlāk lietos kā normu.
Re: Ko tagad darīt???
27.09.2016 01:15
diršat ko gribat man jau uz jums pohuj, es te ienāku, reti un skatos, ka te tikai salasās slimo bars, man jau pohuj, domājat ko gribat, tāpat greizai trāpat, it īpaši mad! kaķenīt, ja nēsi dzīvojusi ar mani tad nevaig muldēt to ko tu nemaz nezini, tā kā aizver muti un dirs citur, tracina, ka cilvēks netrāpa precīzi kas ir kas!!!



Edited 1 time(s). Last edit at 27.09.2016 01:15 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 14?
Ziņa: