vegitativa distonija!

Aizsāka keitlīīna 

keitlīīna
vegitativa distonija!
12.08.2016 19:11
Sveiki ! Cinos ar Vg jau 7 gadus ( ar starplaikiem) pirmo reizi ir pienacis briidis, ka pati jutu ka netiksu gala , biju pie neiraloga ! Izraxtija Paroxtine + Fluanxol un trankvilizatoru iesakumam lidz iedarbosies zales ! Nevaru nekadi piekerties sakt dzert Ad , sodien iedzeru Fluanxolu pirmo dienu ! Jautajums ? Vai var mejginat palietot kadu nedelju - divas to un ta skatities , vai likt klat to Ad vai ne ? Toreiz vizite jau ta simts un 1 jautajums , ko so nemaz neidomajos uzjautat !
Re: vegitativa distonija!
12.08.2016 20:33
Tādas diagnozes nav un trankviļus jālieto tikai periodiski, ne vairāk kā 2 nedēļas, vai pat labāk - tikai tad, kad simptomi ir neciešami.
Par zālēm Tu lem pati.
Re: vegitativa distonija!
12.08.2016 22:12
Pamēģini labāk fenibutu!
http://www.powdercity.com/products/phenibut-dosage
Iedarbojas kā trankvilizatori, bet neietekmē prāta spējas, nepadara lēnu un atcelšanas sindroms vieglāks.
Latvijā ir kā medikaments Noopen, bet ievērojami dārgāks, nekā sūtot.
Re: vegitativa distonija!
13.08.2016 09:22
Sveiki!Man arī ir VD.Lietoju AD-Escitalopram,Fluanxol un Noofen(Fenibut).Lietoju apm.nedēļu,līdz tam lietoju tikai AD.Noofen 20 tbl.maksā apm.14 eiro.
Re: vegitativa distonija!
13.08.2016 15:40
Varbūt fenibutam (Noofen) arī ir vieglāki atcelšanas simptomi, bet tāpat neiesaku, jo pat veselam cilvēkam, kur nu vēl ar VD, nav viegli atmest, bet par benzo ir labāki.
keitlīīna
Re: vegitativa distonija!
13.08.2016 17:22
Tas noofen cik saprotu ar uz receptes , ja ? Es fenezepam tik pus tableti esmu iešāvusi, kad zeme zem kajām pazuda, tā tgd dzeru tikai no rita pa pus tabletei fluanxol !

Kkad sen ģ.a bija izraxtijusi adaptol, padzeru nelielu laiku - nepalidzeja, tik sirdsklauvites lielakas uztaisija !
Re: vegitativa distonija!
13.08.2016 18:08
Kā izpaužas simptomi?
keitlīīna
Re: vegitativa distonija!
13.08.2016 18:30
Gruti iziet no mājas - pilnīga apātija, beigas jau likās ka pat runāt ir grūti ! 2x veikala slikti palicis, ja viena tgd veikalam metu likumu !Vispar ka zinu ka cilvekos jaiet, sakas sirdsklauves, trice , nemiers! Stulbas domas pa galvu trinas, kas nomāc ! ..
Re: vegitativa distonija!
13.08.2016 22:29
Noofen ir tas pats fenibuts. Ārzemēs daudzos internetveikalos fenibutu var dabūt vismaz 5-10 reizes lētāk. Nepērkat to Noopen, vietējie biznesmeņi tik pelna uz jūsu nabagu naudiņu! Man pazīstamie arī no ārzemēm ir sūtījuši. Latvijā atļauj ievest. Vienreiz no muitas zvanīja par to, jo bija ievadmuitas nodoklis jāpiemaksā, kad cilvēks ļoti lielus daudzumus gribēja ievest, bet samaksāja un dabūja mierīgi bez receptes.



Edited 3 time(s). Last edit at 13.08.2016 22:32 by Synapscape.
Re: vegitativa distonija!
13.08.2016 22:40
crucial333 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Varbūt fenibutam (Noofen) arī ir vieglāki
> atcelšanas simptomi, bet tāpat neiesaku, jo pat
> veselam cilvēkam, kur nu vēl ar VD, nav viegli
> atmest, bet par benzo ir labāki.


Piekrītu! Svarīgi to nelietot katru dienu. 2 reizes nedēļā ir ieteicams maksimums.
Jebkurā gadījumā pirms lekt akā un ķerties pie smagajiem trankvilizatoriem (benzo), sākumā izmēģināt šo.



Edited 3 time(s). Last edit at 13.08.2016 22:52 by Synapscape.
Re: vegitativa distonija!
13.08.2016 22:56
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> crucial333 Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Varbūt fenibutam (Noofen) arī ir vieglāki
> > atcelšanas simptomi, bet tāpat neiesaku, jo
> pat
> > veselam cilvēkam, kur nu vēl ar VD, nav
> viegli
> > atmest, bet par benzo ir labāki.
>
>
> Piekrītu! Svarīgi to nelietot katru dienu. 2x
> nedēļā ir ieteicams maksimums.
> Jebkurā gadījumā pirms lekt akā un ķerties
> pie smagajiem trankvilizatoriem (benzo), sākumā
> izmēģināt šo.


Jā. Pie tam, ja fenazepams izrādījās pārāk spēcīgs, tad nav slikta alternatīva. Var iesākumam pamēģināt Noofen (neadekvāti dārgs, bet sūtīt no ārzemēm vienmēr paspēsi) un pamēģināt, kā darbojas 250mg (manuprāt, pārāk zema deva) un paspēlēties ar devām, līdz atrodi (vai arī neatrodi) optimālo devu. Efekts sāk parādīties pēc dažām stundām parasti.
Re: vegitativa distonija!
13.08.2016 23:37
250mg ir pārāk zema deva. Neesmu dzirdējis nevienu, kam tā ko devusi. Laikam izvēlēts šāds daudzums, lai varētu lietot katru dienu bez atcelšanas simptomiem. Jūtīgākiem cilvēkiem 500mg ir gana, lai būtiski mazinātos trauksmainība, bet nejūtīgākiem vajag pat 1500mg.
5000mg paciņa ir laba tikai izmēģināšanai.
keitlīīna
Re: vegitativa distonija!
14.08.2016 13:00
Fluanxol, tapat kā Ad iedarbojās pēc 10-14dienām? Dzeru 3dienu , trauksme un nemiers enīvej iekšā ir !
Re: vegitativa distonija!
14.08.2016 14:19
Ad un fluanksols ir laba kombinācija, kas ļoti lielai daļai palīdz.

Tagad Tu tur muļķojies ar kaut kādām homeopātiskām devām un uzturi vēl lielāku stresu.

Tad jau labāk baznīca un svētais ūdens.

Vai nu Tu dzer zāles kā zāles, vai nedzer nemaz. Opreģeļis.
Re: vegitativa distonija!
14.08.2016 23:32
Bet baznīca un svētais ūdens dažiem tiešām palīdz!
Re: vegitativa distonija!
15.08.2016 01:34
Palīdz, jā, bet tie daži es nedomāju, ka ložņā pa internetu.
Re: vegitativa distonija!
31.08.2016 21:14
Labi es tam jau izgāju cauri.
Re: vegitativa distonija!
31.08.2016 21:16
eu, kur biji pazudis? dzīvs esi?
Re: vegitativa distonija!
03.09.2016 13:32
Jā dzīvs Runcen :) vnk jau apnika pļāpāt pa tukšo. Te ieskrienu pa ceļam, kad nav ko darīt. Bet tā, panikas nav, trauksmes nav, bet miega problēmas ir gan. Neko samierinos un dzīvoju tālāk, sācis esmu ticēt liktenim, horoskopiem.

Starp citu biju pie Elejas Veronikas, domāju pateiks par mani ko vairāk, bet kļūdījos, jo kautko tur pateica 5 procenti patiesības atdevu 30 euro par 5 minūtēm beigās man dusma parāva un es vnk izgāju ārā nemaz neatvadoties, tāda naudas slaucēja, attieksme vnk drausmīga es klients maksāju 30 euro bet nu es vairs šiem šarlatāniem neticu, viņa neuzminēja pašas svarīgākas manas dzīves problēmas un kas ir bijis, jā protams pateica ka lietoju alkoholu, nu to nav grūti uzminēt. Mamma gan tic viņai!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 14?
Ziņa: