Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.

Aizsāka Fait_h 

Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
09.08.2016 09:08
Jautājums - vai fakts, ka vīrietis lieto antidepresantus (7 gadi ar pārtraukumiem, 29g.v.) - nevar nākt par sliktu sievietes grūtniecības iestāšanās procesam un norisei?
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
09.08.2016 09:47
AD ir štrunts. Tev vairāk vajadzētu raizēties par viņa psiholoģiskajām problēmām -- vai esi viņu redzējusi kādā pamatīgā dzīves krīzē utt., jo AD lietojošs cilvēks kaut kādu iemeslu dēļ kaut kādā jomā ir psiholoģiski nenobriedis.

Darbosies arī psiholoģiskais viņa iekšējo procesu pārmantošanas mehānisms.

Viņa AD nav tik svarīgi, cik viņa atbildības uzņemšanās par savām vājajām vietām.
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
09.08.2016 10:16
Tātad par AD var nesatraukties, bet vairāk par to, ka bērni var būt tikpat "nemierīgi", cik tēvs?
nu tak pohuj !
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
09.08.2016 17:40
Antidepresanti, kurus dzer jau 7g. norāda,ka cilvēks ar kaut ko sevī, savā dzīvē emocionāli netiek galā. Ja cilvēks netiek galā ar ikdienu, kā būs, ja būs kāda ķeza?
Mana ideja (vari to arī neņemt vērā)- aizbraucat garākā ceļojumā un paskatīties, kā vīriets reaģēs nestandarta situācijās, kad gadās pazaudēt naudu, vai dokumentus, vai iekāpt nepareizajā transportā, kad rezervētajā kempingā vietu nav, kad svešā vietā piekasās agresīvi tipi, kad uz kājām ir tulznas, bet jāiet pa mežu vēl 10km, utt...? Ceļojumu laikā ārpus pazīstamām vietām vienmēr kaut kas neparedzēts gadās.

Ja cilvēks dzīves krīzēs reaģē neadekvāti- nolaiž rokas un žēlojas, dzerstās, guļ gultā un skatās griestos, bēg uz kazino, slēpjas no dzīves pie datorspēlēm, ir agresīvs u.c., (kāda nu kuram reakcija), tad viņa bērniem nebūs piemēra, no kā mācīties, kā risināt dzīves sāpīgās lietas.
Bērni nevilšus "noskatīsies", kā uz bēdām reaģē vecāki un kā tad ir jārīkojas.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.08.2016 17:43 by kachenite.
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
09.08.2016 21:19
Fait_h Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tātad par AD var nesatraukties, bet vairāk par
> to, ka bērni var būt tikpat "nemierīgi", cik
> tēvs?

Jā, un kachenite iedeva vispārējo bildi.

Galvenais sievietei ir nesasteigt, ja ir radušās šaubas, un nav svarīgi, kādas tās ir, jo viņa var dabūt divus bērnus.

Ir cilvēki, kam ir halucinācijas un šizofrēnijas diagnoze, bet kuri ir ļoti nobrieduši. Viņi arī lieto diezgan maz medikamentu, jo menedžē slimību paši -- t. s. high-functioning person with schizophrenia.

Bet ir sastapti daži ar veģetatīvo distoniju, kurus nekad mūžā vairs negribētu redzēt. Drausms infantilisms. Ir jāskatās, cik bieži tāds cilvēks "skrien pie mammas", krīt panikā. Tā dara arī daudzi "normālie".

Problēma nav tik daudz zālēs, it sevišķi ne AD, bet briedumā atbilstīgi vecumam. Ja runa par neiroleptiķiem, tad gan vajadzētu runāt ar ārstu, jo tie var ietekmēt spermatozoīdus.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.08.2016 21:21 by Runcene.
AJ
NU MAN TAK GALIGI POXUJ!!!!!!!! :):*
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
10.08.2016 15:28
Paldies, Kachenitei un Runcenei :)
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
10.08.2016 15:29
Mēs nevaram zināt neko par šo vīrieti. Diskusijas autore daudz labāk viņu pazīst. Cerams, būs gudra pati un neieklausīsies citu ieteikumos. Galu galā ir kopā, jo viņā kas ļoti patīk. Ne jau pēc pirmā randiņa plāno bērnus!



Edited 1 time(s). Last edit at 10.08.2016 15:30 by Synapscape.
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
10.08.2016 15:32
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kā vīriets reaģēs nestandarta situācijās,
> kad gadās pazaudēt naudu, vai dokumentus, vai
> iekāpt nepareizajā transportā, kad
> rezervētajā kempingā vietu nav, kad svešā
> vietā piekasās agresīvi tipi, kad uz kājām ir
> tulznas, bet jāiet pa mežu vēl 10km, utt...?
> Ceļojumu laikā ārpus pazīstamām vietām
> vienmēr kaut kas neparedzēts gadās.
>
> Ja cilvēks dzīves krīzēs reaģē neadekvāti-
> nolaiž rokas un žēlojas, dzerstās, guļ gultā
> un skatās griestos, bēg uz kazino, slēpjas no
> dzīves pie datorspēlēm, ir agresīvs u.c.,
> (kāda nu kuram reakcija), tad viņa bērniem
> nebūs piemēra, no kā mācīties, kā risināt
> dzīves sāpīgās lietas.
>

Diemžēl 75% vīriešu un 90% sieviešu raksturojums.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.08.2016 15:38 by Synapscape.
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
10.08.2016 16:39
Jā, mēs nevaram neko zināt par šo vīrieti un autore viņu labāk pazīst.
Kopā ar kādu var būt 1001 iemesla dēļ- tāpēc, ka cilvēks jauki smaida, tāpēc, ka ir ļoti labs sekss, tāpēc, ka cilvēks liekas gudrāks, stiprāks, izglītotāks, tāpēc, ka otrs labi pelna, tāpēc, ka otrs ir nopietns, nosvērts, tāpēc...

Zinu gadījumu, kur sieviete izvēlējās vīrieti tāpēc, ka viņš likās labsirdīgs un ļoti mīļš- ne tāds, kā citi redzētie vīrieši! Bija arī dīvainības, bet- ļoti mīļš taču! Kad radās bērni, izrādījās, ka viņam ir tieksme krīzes brīžos krist panikā un pazust no mājas uz 3-15-60 dienām, kamēr galva "salāpās". Pazust bez vēsts viņš var arī ziemas vidū un ar dažām naudiņām kabatā...Sievai tikmēr domāt, vai viņš dzīvs, vai miris...? Un ar ko viņai barot bērnu, kamēr tēvs notrallina algu?
Nezinu, vai iemesls, kāpēc sieviete viņu izvēlējās, tagad vairs spēlē lielu jēgu?

Synascape: no kurienes Tev tāda statistika- tā rīkojas 75% procenti vīriešu un 90% sieviešu? Tu aptauju veici? :D
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
10.08.2016 17:15
Tādās attiecībās apšaubāms, ka sieva pati bija tā ideālā, kas ir gudra, ar labu raksturu un visu apmierināta.
Jo labāks izglītības līmenis un sociālās prasmes, jo uzreiz var pateikt, kas tas par cilvēku, nav jāuzticas sajūtām. Gudriem, līdzsvarotiem un atbildīgiem vīriešiem neinteresēs sievietes, kas tādas nav. Un arī otrādi. Šādiem cilvēkiem nav nemitīgi jāmeklē otrs cilvēks, kam pieslieties, nav jānodibina uzreiz ģimeniskā drošība, viņi spēj būt ilgu laiku neatkarīgi līdz atrod piemēroto.
Ja pazūd dokumenti vai kas cits notiek, nevaru iedomāties daudzus, kas to uztvertu pavisam mierīgi.
Vismaz esmu uzaugusi jeb uzaudzis vidē, kur sievietes biežāk kļūs krīzes situācijās emocionāli nelīdzsvarotas, bet vīrieši mierīgi aizbēgs no tā visa pie pudeles vai datorspēlēs. Bet var būt arī otrādi.



Edited 2 time(s). Last edit at 10.08.2016 17:17 by Synapscape.
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
10.08.2016 18:46
Sievietei ir cita fizioloģija un cita psiholoģija, kas izriet no šīs bioloģiski noteiktās fizioloģijas.

Un kachenite ļoti pareizi vērsa uzmanību uz "mīļš taču". Kāds psihoterapeits reiz izteicās, ka visi alkoholiķi esot mīļi kā bērni. Jā, tāds aspekts ir.

Atkarīgs vīrietis ne vienmēr ir alkoholiķis, viņš var lietot medikamentus, turklāt atbildīgi. Vēl var būt, ka viņš aktīvi nodarbojas ar savas izaugsmes/brieduma veicināšanu, bet vienkārši pašlaik medikamenti palīdz viņam labāk funkcionēt.

Mēs tikai izteicām bažas.

Es domāju, ja cilvēks šaubās, viņš drīkst par to runāt, jo tā ir viena no iespējām, kā saprast visu notiekošo.

Ja man jādomā par savu jaunību, tad es laimīgi esmu izprukusi no attiecībām ar dažiem ļoti problemātiskiem "mīļš taču" vīriešiem, jo viņi savlaicīgi nojuka vai nomira. Traki tagad izklausās, bet fakts. Jauni cilvēki mēdz būt naivi, jo nav neko tādu vēl redzējuši, nav par to dzirdējuši. Kaut arī neesmu praktizējoša kristiete, es teiktu, ka tā bija augstāka vara, kas turpmāk lika man apstāties un domāt kritiskāk, par spīti tauriņiem vēderā, protams, tauriņi jau uzvar, jo ar prātu vien veidotas attiecības ir vēl baisāks grāvis.

Neviens nevar otram noteikt, ar ko veidot attiecības, precēties un radīt bērnus, bet ir viedokļi un pieredzes, kuras vienkārši ir. Un tās var lietot vai nelietot.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.08.2016 18:46 by Runcene.
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
10.08.2016 22:14
Bet ja nu viņam ir daudz $$$? Tad radīt bērnus ir apdrošināšanās polise pārtikušai dzīvei...
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
11.08.2016 00:31
Nerunājot par autori, bet vispār turpinot par tēmu "ja nu..."

Augsta intelekta un lielu $$$ esamība neizslēdz alkoholismu, emocionālu vardarbību, un vardarbību vispār, aizraušanos ar azartspēlēm, ļaunatminību, skaudību, skopumu, tieksmes uz sadismu, utt... Spējai pelnīt lielu naudu ar spēju veidot veiksmīgu ģimeni ir maz sakara- galvā ERRORS var būt citā "plauktiņā".

Pamēģini vienreiz ielikt iepazīšanās sludinājumu- tad redzēsi, kādi klauni un klaunenes piesakās! Man ir gadījušies arī turīgi klauni. Lai Dievs nogrābstās!

Šeku viens, kam nauda ir, bet prāta nav! http://apollo.tvnet.lv/zinas/foto-dzivais-kens-pec-43-plastiskajam-operacijam-apdrosinajis-sevi-par-miljonu/739419



Edited 1 time(s). Last edit at 11.08.2016 00:33 by kachenite.
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
11.08.2016 10:35
Oi, es no tāda skrietu iekšā pirmajā vārtrūmē... šausmas, šitādu nebiju redzējusi.

Dies' atpestī...
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
11.08.2016 10:35
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sievietei ir cita fizioloģija un cita
> psiholoģija, kas izriet no šīs bioloģiski
> noteiktās fizioloģijas.
>
>

Tā ir viena no teorijām. Es atbalstu to, kur uzskata, ka dzimumu psiholoģiskās atšķirības ir kultūras iemācītas.
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
11.08.2016 10:38
Viena no teorijām... nē, uz tās pamatota un ar to strādā pilnīgi visa dzīļu psihoterapija. Tieši šī teorija ir izglābusi daudzus no ārprāta, bet tagadējie jaunie murdziņi taisa jaunus slimniekus, ko Eiropas finansētie āksti vēl nemaz nezina.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.08.2016 12:21 by Runcene.
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
11.08.2016 11:01
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
>
> Pamēģini vienreiz ielikt iepazīšanās
> sludinājumu- tad redzēsi, kādi klauni un
> klaunenes piesakās! Man ir gadījušies arī
> turīgi klauni. Lai Dievs nogrābstās!
>
>

Ko tādos sludinājumos meklēt? Reti kāds vīrietis māk komatus ielikt un vairāk par teikumu uzrakstīt. Sievietēm rādītājs labāks, bet arī nekas dižs nav. Sausas, garlaicīgas un nezina, ko grib, neapmierinātas.
Labi, ja tur kāds patrāpās, kam psiholoģiskas problēmas, fobijas iepazīties dzīvē, bet citādi viss ir ok - vismaz, manuprāt, tas ir sakarīgākais, ko tur var atrast.
Par katru var saprast ar laiku sarakstoties, kas ir viņa izmisuma cēlonis, kāpēc viņš ir ielicis to sludinājumu jeb kas viņā ir tik nenormāls, ka nekur piekrišanu nevar dabūt.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.08.2016 11:03 by Synapscape.
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
11.08.2016 15:21
Synapscape, es īsti nesprotu? Vai Tu esi sieviete?
Re: Antidepresanti vīrietim - grūtniecība.
11.08.2016 15:24
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 25?
Ziņa: