Sixt

Aizsāka Lāsēns♥ 

Re: Sixt
20.07.2016 00:08
‍Katram ir galva uz pleciem internetā lasīto kritiski izvērtēt, šī nav nekāda Tikumības rokasgrāmata.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:43 by crucial333.
Re: Sixt
20.07.2016 00:29
Viss ir slikts un viss ir ļauns, ja vien tā nav tabaka vai alkohols, vai legāli atļautās psihvielas. Cilvēkus var programmēt kā aitu baru un šis aitu bars, kas uztver informāciju tikai no Panorāmas, Degpunkta un savu padomju vienaudžu viedajām zināšanām, ir ieslēgts konkrētā informācijas telpā.

Viņi nav nemaz spējīgi sajēgt par ko Tu runā. Tu viņiem esi parastais narkomāns. Vārda sliktākajā nozīmē.
Re: Sixt
20.07.2016 00:50




Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:44 by crucial333.
Re: Sixt
20.07.2016 13:59
Johans Štr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man vismaz prieks, ka pazudušas visas tās
> placebo tantas, kas izplatīja šitādas pasakas-
> "dzeru AD jau 7 gadus un man joprojām ļoti
> palīdz". :)

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc cilvēki pazūd -- viņiem tūlīt uzklūp, stāsta par placebo un piesienas diezgan konsekventi. Johana Štr atkarīgās personības izpausme :D ,kas man pašai sen ir līdz kaklam.

Sievietes un vīrieša depresija atšķiras, jo, ja sievietei/meitai ir depresija, tad parastais palaidējs -- MĀTE -- dzīva vai mirusi -- ar viņu veido citādas attiecības nekā ar vīrieti/dēlu.

Tā kā pēc sevis spriest vis nevarēs.

Vīrieši vidējā aritmētiskā gadījumā arī ir rezistentāki pret visa veida ārstēšanu, jo medicīna kā Mātes simbols viņiem ir grūtāk pieņemama vai vispār ir noraidāma.

Ketamīnu psihiatrijas vajadzībām testē jau sen, mana psihoterapeite, kas vēl ir arī ginekoloģe, psihiatre utt., par to gana ieejoši stāstīja krietni sen. Viņa ir vairāk ārzemēs nekā Latvijā un labi zina, kas pasaulē notiek. Tika minētas arī citas vielas, bet tās vairs neatceros. Vienīgi jāuzsver, ka svarīgas ir devas.

Zāļu rezistentās depresijas ir problēma joprojām, un gan jau vēl ir kādi netradicionāli meklējumi.
Re: Sixt
20.07.2016 17:32
Tu jau drusciņ pārspīlē, es jau sen cenšos nelīst tēmās par AD un cilvēki paši kaut ko maz par tiem runā pēdējā laikā.
vulgaris
Re: Sixt
21.07.2016 17:49
Es cispar domaju, kad vajag klapet ciet sito sadalu, te vieni idioti un neko jedzigu sen neviens neraksta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 18?
Ziņa: