Zāļu nepanesamība.Blaknes

Aizsāka soss 

Zāļu nepanesamība.Blaknes
30.06.2016 14:58
Sveicināti . Vai kādam ir tā,ka nepanes nevienu antidepresantu un neiroleptiķi???
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
30.06.2016 15:22
Ir.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
jogas
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
30.06.2016 15:56
Pariet pec paris ned.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
30.06.2016 17:58
Tur jau tā lieta,ka nepāriet,bet pastiprinās. Pat no ļoti mazām devām rodas panika,apjukums,sāpes utt. Esmu izmēģinājis ļoti daudzus medikamentus. Viss kā pret sienu. Kāda ir alternatīva? Varbūt kāds var ko labu ieteikt?
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
30.06.2016 19:51
Kādus tieši medikamentus izmēģināji? Kāda diagnoze? Medikamentu ir pilna di*sa, blaknes ir visiem praktiski. Alternatīvu ir gana.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
30.06.2016 20:05
Cipramil,Cipralex,Brintelix,Seroxat,Valdoxan,Coaxil,Vanlafaxin,Anafranil,Fevarin,Zoloft,Lamictal,Finlepsin,Quetiapin,Olanzapin,Fluanxol,Betamax, Spitomin,Rispaxol varbūt kādu neatceros. diagnozes dažādas,bet pārsvarā dr. saka depresija. Vēl ir izmaiņas EEG ;ar vidēji izteiktām difūzām iritatīvām izmaiņām,ar paaugstinātas reaktivitātes un paroksizmalitātes pazīmēm. Hroniskas trauksmes un sākotnējas encefalopātijas pazīmes..
Viens dakteris teica,ka zāles nepanesu dēļ izmaiņām galvā.
Citi dakteri saka ,ka tā ir muļķības un tā nevarot būt.
ko teiksiet forumieši????
Šito visu esmu pagaršojis un viss kā pret sienu



Edited 1 time(s). Last edit at 01.07.2016 10:57 by soss.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
30.06.2016 21:20
Ja ir nepamatota depresija,tad nopietni vajag padomāt par dzīvesvietas maiņu,nevis rīt tabletes,tas neko neatrisinās.Man arī Latvijā ir depresija,es te esmu tāpēc ka ir objektīvi iemesli.Bet drīz braukšu uz Franciju,kur jūtos labi,un ceru ka vecumdienas sagaidīšu Portugālē kur jūtos kā debesīs.Tas ir nopietns ieteikums,pārbaudīts,ja netici tam,tad turpini meklēt tabletes,kuras Tevi ievedīs vēl dziļākā depresijā.Viss.Esmu runājis.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
30.06.2016 21:40
soss Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Cipramil,Cipralex,Brintelix,Seroxat,Valdoxan,Coaxi
> l,Vanlafaxin,Anafranil,Fevarin,Zoloft,Lamictal,Fin
> lepsin,Quetiapin,Olanzapin,Fluanxol,Betamax,
> Spitomin,Rispaxol varbūt kādu neatceros.
>
> ko teiksiet forumieši????

Tu ko, esi idiots pilnīgs? Zāles taču ir indīgas. Un dzert tās uz slimiem nerviem ir neprāts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
30.06.2016 21:47
))) nu tad visi Latvijas psihiatri ir idioti. Visi kā viens apgalvo ka jāatrod piemēroti medikamenti
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
30.06.2016 21:55
Nē sihiari ir paši gudrākie
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
30.06.2016 22:00
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nē sihiari ir paši gudrākie


Jo, jo... :)

p.s. Pratīgi ļaudis psihiatrus VISPĀR neapmeklē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
01.07.2016 05:05
Pie depresijas tādu komplektu izmēģināt... apvēlos. :D Liekas, ka Latvijas ārsti ir pavisam glupi, šeit pāķu zeme. Bet nu ja cilvēks iet un saka, lai dod zāles, tad viņi cenšas palīdzēt. Cilvēcīgais faktors.
Nezinu gadījumu, kad psihiatrs kādam būtu atteicis zāles. Vienmmēr kaut ko atradīs un uzrakstīs.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.07.2016 05:05 by Synapscape.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
01.07.2016 05:11
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja ir nepamatota depresija,tad nopietni vajag
> padomāt par dzīvesvietas maiņu,nevis rīt
> tabletes,tas neko neatrisinās.Man arī Latvijā
> ir depresija,es te esmu tāpēc ka ir objektīvi
> iemesli.Bet drīz braukšu uz Franciju,kur jūtos
> labi,un ceru ka vecumdienas sagaidīšu
> Portugālē kur jūtos kā debesīs.Tas ir
> nopietns ieteikums,pārbaudīts,ja netici tam,tad
> turpini meklēt tabletes,kuras Tevi ievedīs vēl
> dziļākā depresijā.Viss.Esmu runājis.

Pie jebkurām kaitēm sākumā šādi - ar apstākļu maiņu. Var jau nomazgāties vakarā, bet tad uzreiz atkal uz kūti gulēt un katru dienu turpināt vārtīties pa cūku aizgaldu.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
01.07.2016 15:41
soss Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ))) nu tad visi Latvijas psihiatri ir idioti.


Balta patiesība. :) Nu varbūt ne gluži visi, bet tuvu tam.

Tas ir labi, ka ir nepanesība, jo tās nav nekādas zāles, bet ļoti nedaudz uzmundrinošas vai uz neilgu laiku garastāvokli paceļošās narkotiskās vielas ar neproporcionāli negatīvu ietekmi uz organismu. Tas ir kā- kad zobi beigti un sāp, bet tu neej salabot tos vai izraut, bet mēnešiem un gadiem dzer smagas pretsāpju zāles. Kas ir gala rezultātā?



Edited 1 time(s). Last edit at 01.07.2016 15:53 by Johans Štr.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
01.07.2016 17:45
Labi pateikts. tikai kur lai atrod to īsto zobārstu? Ir ieteikumi?
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
01.07.2016 18:39
.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.07.2016 18:24 by Johans Štr.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
01.07.2016 20:37
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lāsēns♥ Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ja ir nepamatota depresija,tad nopietni vajag
> > padomāt par dzīvesvietas maiņu,nevis rīt
> > tabletes,tas neko neatrisinās.Man arī
> Latvijā
> > ir depresija,es te esmu tāpēc ka ir
> objektīvi
> > iemesli.Bet drīz braukšu uz Franciju,kur
> jūtos
> > labi,un ceru ka vecumdienas sagaidīšu
> > Portugālē kur jūtos kā debesīs.Tas ir
> > nopietns ieteikums,pārbaudīts,ja netici
> tam,tad
> > turpini meklēt tabletes,kuras Tevi ievedīs
> vēl
> > dziļākā depresijā.Viss.Esmu runājis.
>
> Pie jebkurām kaitēm sākumā šādi - ar
> apstākļu maiņu. Var jau nomazgāties vakarā,
> bet tad uzreiz atkal uz kūti gulēt un katru
> dienu turpināt vārtīties pa cūku aizgaldu.

Nu, vai zini, Synascape!!! Es esmu Latvijā un tāpēc nejūtos kā cūka! Ja Tev tā liekas- ka būt LV ir kā dzīvot cūku kūtī- tās ir Tavas garīgās problēmas!
Saite speciāli sivēniem: https://www.linkedin.com/pulse/nabadz%C4%ABgo-dom%C4%81%C5%A1ana-edgars-unt%C4%81ls-1
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
01.07.2016 21:15
Sajauci. Par tām valstīm teica Lāsēns, nevis es.

Man pie tam patīk dzīvot kūtī kā sivēnam. Kur nav kūts, tur ātri par tādu padaru. Savādāk dzīvoju depresijā. Bet citiem nepatiktu tas, dzīvot ar mani. Gan jau arī Tev, tad nav ko mums abiem dzīvot kopā depresijā, viens brauc prom uz citu māju vai citu valsti. Vai arī mēs maināmies kā cilvēki.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.07.2016 21:17 by Synapscape.
es nepanesu nevienu neiroleptiķi, bet man ir bipolārā depresija, emocionāli nestabilas personības traucējumi un šizoafektīvie traucējumi, kam galvenie medikamenti ir neiroleptiķi, lai ārstētu. Tie mani sazāļoja un iemidzināja, pat aripiprazols, kam pēc idejas bija jādod enerģija. tāpēc es esmu tikai uz lamotrigīna monoterapijas, kurš man arī uzdzen miegu, bet nu to vajag obligāti garastāvokļa normalizēšanai, ja negribu atkal šķaidīt no psihozes pret sevi stikla pudeles un darīt citas slimeklības. laikam jau jāizvēlas prioritāte, paciest blaknes vai paciest to ko nodarīja psihiskie traucējumi. bet obligāti pārrunāt visu ar ārstu, lai pieiet visam individuāli. tavā gadījumā vajag ļoti labu ārstu. es zinu 2 labus ārstus kas tev varētu tiešām palīdzēt un pieiet tavai problēmai individuāli.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
02.07.2016 15:54
Neiroleptiķi pēc būtības ir "major tranquilizers". Tie nav garastāvokļa uzlabošanai. Psihiatriem vienkārši pietrūkst rīku, tāpēc tagad modē ir pievienot antidepressantam bišku neiroleptiķa.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
02.07.2016 16:11
Neiroleptiķi vienkārši bremzē psihi.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
02.07.2016 16:17
Un sačakarē hormonu balansu organismā. Pašas kaitīgākās psihvielas.
nu neiroleptiķi primāri domāti , lai sedētu šizofrēniju, loģiski, ka bremzē. lamotrigīns gan ir pretepilepsijas līdzeklis, un man tas reāli palīdz, tikai miegs nāk, bet kā sāku lietot, nav ne reizi širmis aizbraucis jau 2 mēnešus.
bet nu aripiprazols ir atipiskais neiroleptiķis, kad sāku lietot pirmo nedēļu pat gulēt nevarēju, visu laiku rosījos viss bija tik ideāli, enerģija, garīgais, idejas, iedvesma, pēc tam efekts pārgāja un sāka atkal nākt miegs.
nu par hormoniem runājot, tie tipiskākie neiroleptiķi ir pirmais ceļš uz + 20 kg dažiem cilvēkiem un vēl viss organismā tik lēns paliek. kāda starpība vai negribi neko darīt no depresijas vai no zālītēm kas vnk pataisa par dārzeni. tā ka man tas nav nekāds variants, nezinu kā citiem.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
03.07.2016 11:50
miss bipolar
es zinu 2 labus ārstus kas tev varētu tiešām palīdzēt

paldies par idejām un savu viedokli par šīm problēmām
varbūt vari atsūtīt man šos ieteikumu kontaktus



Edited 1 time(s). Last edit at 03.07.2016 19:40 by soss.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
05.07.2016 00:58
soss, domāju, ka nav tādu labu psihiatru, labāk pašam meklēt un rakties pa internetu, meklēt visādas alternatīvas, vai, ja galīgi nevar, tad pētīt visus AD, kādas ir blaknes, panesamība, iedarbība utt. Psihiatrija ir diezgan liela pseidozinātne, aiz kuras stāv farmācija, tāpēc vienīgais, ko ārsti (pat negribētos saukt tos par ārstiem) var darīt, tas ir grūst Tev virsū čupu ar zālēm, parasti nebrīdinot par sekām. Citreiz pat līdz absurdam, ka uz pacienta sūdzībām par zāļu negatīvajiem efektiem atbild ar "tie noteikti pāries, viss ir tikai galvā, citiem pacientiem tā nekad nav bijis" utt.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.01.2017 17:44 by crucial333.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
05.07.2016 11:21
crucial333
"tie noteikti pāries, viss ir tikai galvā, citiem pacientiem tā nekad nav bijis" utt.

apmēram tā arī saka
vēl saka; no šitām zālēm nevienam nav blaknes
tā nevar būt,ko mānies utt
netic viņi vai negrib ticēt.
vēl variants,ka ir cita psihiska problēma,bet stumj tik antidepresantus kamēr sirds stājas,acis sprāgst ārā un jumts brauc
viņiem liekas ka atnācis un stāsta galīgās muļķības
recepšu konveijers un zināšanu trūkums
vēl no pieredzes; neiesaku nevienam iet pie I. Ceras.biju aprunāties . nu galīgi nekādas poņas viņai nav.
tas pats ir L. Vasiļevska
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
05.07.2016 11:23
Varbūt kādam ir sakarīgs viedoklis par homeopātijas iespējām,ķīnas medicīnu ???
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
05.07.2016 12:19
Pamēģini Wellbutrinu (atipiskais antidepresants, ļoti laba panesamība) vai Lamitrix (garastāvokļa stabilizators). Par homeopātiju nemācēšu teikt, bet pie nopietnas depresijas diez vai palīdzēs, manuprāt, tas ir tas pats, kas iet uz baznīcu jeb pašsuģestija.



Edited 2 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:49 by crucial333.
Re: Zāļu nepanesamība.Blaknes
05.07.2016 21:42
crucial333 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pamēģini Wellbutrinu (atipiskais antidepresants,
> ļoti laba panesamība) vai Lamitrix


Welbutrinu neesmu mēģinājis,bet mēģināju Lamictal. Tas laikam ir tas pats Lamitrix. Man nederēja,jo radās spriedze,apjukums. A 5-HTP šitas man ir mājās,bet neesmu vēl pagaršojis)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 22?
Ziņa: