Temperetura

Aizsāka Enija 

Temperetura
18.06.2016 16:54
Labdien, man ir nemiers visu laiku par to ka man ir Temperetura jau pusotru nedēļu,37-37.5, nesen bija haimorits ar iekaisumu, dzeru antibiotikas un citas zāles. Kādreiz pirms vairākiem gadiem izdzīvoju VD smagas formaa, un šobrīd atkal ir atgriezušās daži simptomi , bet viņi moka mani jau 3 mēnešus, un tagad ir parādījusies mistisks temperetura, vai tiesam no vd var tik ilgi but temperetura riitaa , vakara, vai tomer javeic izmeklejumi dzilaki. Biju analizes nodot uz iekaisumu, to vairs neuzrada, varbut javeic atkartoti rengens tomer? Kaitkad pec antibitiku Kursa bija atkartots rengens un iekaisumu neradija, bet temperetura paradijas tikai pec nedeljas ka tika taisīts rentgens!? Nesaprotu, kas par lieto? No ka vel vat but temperetura tik ilgi , bez visadam citadam blakusparadibam, neskaitot vd simptomus, elpas trukumu un nespeku.Dodied ludzu kadu padomu, nemiers seez:( man ir 24.
Re: Temperetura
18.06.2016 17:39
Uzvāri tēju no medus un putnu sūdiem.Var izmantot baložu vai vistas.
Respect
Re: Temperetura
18.06.2016 18:13
Ir bijis no ad temperatūra 37.2
Re: Temperetura
18.06.2016 18:16
Respect un cik ilgi bija temp. No VD?
Respect
Re: Temperetura
20.06.2016 10:33
Ir bijis kad kādu mēnesi turas,pec tam pariet
Re: Temperetura
20.06.2016 17:59
Tas nav normāli. Organismā ir iekaisums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 6?
Ziņa: