Paranoja?

Aizsāka Dinnija 

Dinnija
Paranoja?
16.05.2016 22:41
Jauks vakars sheit klatesoshajiem)))
Man te tada doma ienakusi prata pateicoties manai draudzenei kura draudus saskata gandriz vai katra cilveka un katra ielas pagrieziena, parasti nenjemu to vera un saprotu ka cilvekam ir vnk smaga paranoja vai kas lidzigs, tachu tagad man pashai shis tas pratu aizkjeris no vinjas teikta un pati saku palikt ka paranoikje!((( Shi man nesen stasta ka vinjai nesen esot bijis randinjsh ar kaut kadu dzeku un vinja naivule uzticejusies un jau pirmaja randinja pargulejusi un ar to ari tikshanas beigusies un dzeks vairs neatbild, it ka nekas parsteidzoshs tas nav un ar visu izsargashanos, tachu shi sak domat ka vinju iespejams sazaljoja vai piedzirdija ar alkoholu pat ja nekas par to neliecina, tada veida ka vinja esot lietojusi lubrikantu kas esot bijis pie vinja majas un shi sakot ka varbut tur esot bijis piejauktas miega zales vai alkohols un vinjsh tada veida esot vinju sazaljojis vai apreibinajis un vinja varbut esot vel bijusi ari izvarota un varbut neatceras tapec ka vinjsh neesot vairs devis zinju un esot vinju izmantojis, lai gan diemzel tas nav retums ar tadiem randinjiem(((
Skjiet galiga nepratiba, tachu man pashai bijushas lidzigas situacijas un saku aizdomaties vai kas tads tiesham ir iespejams ka pat nevajag neko dzert un pietiek jau tada veida cilveku apreibinat?((( Vai ari tas ir kartejais kada cilveka izdomajums?
Dinnija
Re: Paranoja?
17.05.2016 05:12
Altjaushos druzku precizet to ka ne gluzhi man bijusi lidziga situacija ka manas draudzenes stastitajam saistiba ar lubrikantiem, tachu aizdomajos drizak par to cik reala iespeja pastav cilveku sazaljot vinjam to nezinot? Ir bijushas situacijas ka maz pazistamiem virieshiem pec seksa esmu palugusi glazi udens pirms gulet ieshanas un ka jau virietis tas parasti bez iebilduma ielies un atnesis, nepadomajot neka slikta esmu dzerusi un tad nu tagad aizdomajos cik reala pastav iespeja ka es butu tada veida sazaljota lidz tadam stavoklim ka nevaretu pretoties vai ari tada situacija ka man neatceroties esmu tikusi apjautata, piem.kads ir mans bankas kartes kods vai cita veida dati, pec tam no rita no neatceroties jo esmu bijusi sazaljota vai lidz bezsamanjai vai lidz stadijai ka drizak cilveks kljust atklataks par lietam kuram skaidra ne varda nevienam? Vai ta tas var but vai ta ir drizak jau manis pashas paranoja?)))
Re: Paranoja?
17.05.2016 13:26




Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:32 by crucial333.
Inge
Re: Paranoja?
17.05.2016 13:40
Atvainojiet, taču jūs tur abas draudzenes m..kas kas m..kas un par to paranojas nav?
Re: Paranoja?
17.05.2016 13:44
Sazāļošanas varianti ir iespējami. Bet te jāskatās pirmkārt uz to, cik liels pamatojums ir otram to darīt nu un vai ir kādas reālas pazīmes, kas liecina, ka tas varētu būt noticis. Pati par sevi nerealitātes sajūta var nebūt rādītājs. Tā var būt vienkārši no satikšanos ar nepazīstamu cilvēku vai stipra uzbudinājuma.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Dinnija
Re: Paranoja?
17.05.2016 14:23
Ludzu nenosodit))) Es biju tad vel jauna un glupa))) Kuram gan nebija jaunibas glupibas?
Labs jautajums par pazimem, cik sevi atceros tad tados gadijumos nekadas divainas pazimes nav bijusas, alkoholu es nekad nelietoju esot ar kadu kopa))) Tik vien ka aiziet gulet un no rita pamosties ka jau katru ritu, tacu rodas jautajums par to cik iespejams ir kas tads? Iemesls kapec to darit var but dazads, jo ka var zinat kas kuram galva ienak un varbut grib asakas izjutas kuras skaidra prata nesniedz un tapec otru vajag atslegt lai izmantotu savam iegribam, piemeram(((
enfuеgo
Re: Paranoja?
17.05.2016 14:29
Es ar tevi toreiz kad nolaidu prezī uzsitu caurumu. piedod
Re: Paranoja?
17.05.2016 14:52
Ja tāda paranoja, tad nevajag braukt uz sveša puiša mājām, tad nevajag iet viņam līdzi uz restorānu un dzert visādus dzērienus. Pastaigājaties parkā vai uz soliņiem pasēžat, un atā - pa mājām. :D
Ja ir stingrs princips nepārgulēt uzreiz, tad ne ar ko nevar tā sazāļot, lai to nesaprastu vēlāk. Tur jāsazāļo līdz komai. Nekādas šaubas nevar būt. Kas te ir patiesībā - draudzene nevar pieņemt, ka VIŅA IZDARĪJA KĻŪDU, tagad grib vainot citu par to.
Ar gadiem lielāka apjausma nāk, ka neesat nemaz vīriešiem tā vajadzīgas, lai viņi censtos jūs sazāļot. Īstenībā viņi vajadzīgi jums.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.05.2016 14:53 by Synapscape.
Re: Paranoja?
17.05.2016 16:46
izlasiju un sasmejos. ja es nebutu ar nepazistamiem lietojusi alko, nebutu ne apprecejusies, ne ieguvusi chupu draugu... :P
sazalot teoretiski vienmer var BET. Ja Tu nelieto nekadas psihotropas vielas ikdiena, Tev pec tadas dozas, pec kuras neko neatceries, visticamak bus pohas, nu vai vismaz kaut kada reakcija, kas nebus ka parasti. diez vai Tu pamodisies ar pilnigi skaidru galvu, nogulejusi normalu stundu miega un neko nejutiski.
Dinnija
Re: Paranoja?
17.05.2016 20:02
Interesanti viedokli)))
Man jau vairak rodas tas jautajums vai iespejams ta kadu sazalot ka pamostas un neka nejuti, diena ka visas citas dienas un nekadu pazimju?) Tad ka citi cilveki var zinat vai tie ir bijusi sazaloti vai ne, kaut vai pasha sevis maja ar miljoto cilveku ejot gulet ka parasti ja jau tik vienkarsi tas ta ir? Domaju drizak par to vai var sazalot kadu ta ka jau rakstiju par to ka cilveks klust atverts un tada ka hipnoze tiek radita ka vins runa un atbild par lietam kuram skaidra prata to nedaritu, ka sniegt bankas kartes datus, parakstit kadu dokumentu, runat par lietam kuram nekad nav runajis un to neatcereties?) Vai ari visas tadas sazaljoshanas ir bezsamanja?) Varbut daudz sieviesu tada veida tiek sava dzivesbiedra izvarotas pirms gulet ieshanas iemalkojot udeni vai teju un pamostoties it ka gulets butu, vai ta sanak?(((
zemenes
17.05.2016 20:49
Re: Paranoja?
17.05.2016 23:33
Papēti vairāk informāciju par pašām vielām, ar ko sarasti sazāļo. GHB, skopolamīns utml... Ja spēcīgi ietekmē, tad arī pēc tam labi to atcerēsies vai gandrīz pilnīgi neko. Ja vāji, tad tas vispār neskaitās - ja atplēš kājas pēc viena aliņa, tad zemapziņā pati gribēja.
"Varbut daudz sieviesu tada veida tiek sava dzivesbiedra izvarotas pirms gulet ieshanas iemalkojot udeni vai teju un pamostoties it ka gulets butu, vai ta sanak?"
Ja negribi seksu, tad šķiries. Gulēt ar dzīvesbiedru bez seksa ir tas pats, kas ar seksu, iebāž vai nē whatever...
Man nekad nav tā bijis, ka attiecībās otram būtu aizliegts pieskarties. Ka var izvarot. :D Tik, ja pats, pats sākums, bet tad nemetas gultā. Nabaga cilvēki, ko lai te saka... :D



Edited 3 time(s). Last edit at 17.05.2016 23:56 by Synapscape.
Dinnija
Re: Paranoja?
18.05.2016 02:26
Es par to domaju vai ta isti var but vai tikai teoretiski, jo skaidrs ja tiek ieprieksh ir ticis lietots alkohols tad pamostoties var justies saguris, apreibis vel alkoholu neizgulejis, bet ja cilveks nav lietojis alkoholu un kas tads ir pievienots parasta glaze udens vai tad tiesham pamostoties nav nekadu pazimju ka ir notikusi sazaljosana?))) Neticu tam, izlasiju info to ka ja kas tads medz notikt tad parsvara tikai saistiba ar alkoholu pa cik tas var radit maldigu iespaidu un daudzi var nenojaust par sho te noziegumu jo neka nepateiksi, skiet ka vienkarsi pagjiras(((
Re: Paranoja?
18.05.2016 04:32
Nu prinjcipā no zālēm arī ir paģiras, pēc pieredzes! Skatoties kādas rij tabletes.
Re: Paranoja?
18.05.2016 05:10
Šie ieraksti ir tik muļķīgi, lai nopietni atbildētu, bet cenšamies... Izvarošana ir tad, ja Tevi paņem vardarbīgi pret pašas vēlmi. Kad esi sazāļota tā, ka nevari vairs pretoties. Kad pati lec virsū jebkurā situācijā - tā nav vairs izvarošana. Vaino kaut E vielas ēdienā.
Ja cilvēkam neuzticies, tad netiecies ar viņu. Neej uz randiņu.
Viss, tēma beigta.



Edited 2 time(s). Last edit at 18.05.2016 05:14 by Synapscape.
Re: Paranoja?
18.05.2016 05:15
A ko tu neguli. es te visu nakti sēžu bez zālēm mēģinu nedzert, gribu redzēt kārtējos prikolus mošk spēšu salauzst dzīvot bez zālēm!
fecko
Re: Paranoja?
18.05.2016 09:40
Jautātāja pati grib sazāļot!!
Re: Paranoja?
18.05.2016 13:10
man ar tāds čujons!
Dinnija
Re: Paranoja?
19.05.2016 10:01
Ta ari nesanemu atbildi uz savu uzdoto jautajumu(((
Jautajums vairak bijis versts uz par to vai ja notiek sazalosana un vai cilveks pamostoties jut kadas pazimes vai diskomfortu ja ir bijis skaidra prata, nav lietojis apreibinosas vielas?))) Tacu nevar but ta ka cilveku sazalo vai apreibina caur udeni un vinam pec dazam stundam pamostoties neka nav un gulejis ka parasti, pat neiedomajoties ka kas tads bijis?
Re: Paranoja?
19.05.2016 10:03
Tu noteikti no rīta kaut ko sajustu, kaut vai atmiņu pagrozi atpakaļ, ja pati neatceries vai fragmentēti, tad varbūt arī ir tā kā Tu domā...
Re: Paranoja?
19.05.2016 15:08
Ja cilveku sazaljo.tad to jūt5 3 dienas,man pēc suicīda bija dulla galva tā apmēram un tagad vēl ir :)
Dinnija
Re: Paranoja?
19.05.2016 22:45
Tiesi to es ari domaju ka nevar but ta ka cilvekam ko piejauc un tas neko neatceras un vel neko nejut ka kas tads bijis, nedomaju ka tas ta vienkarsi))) Un vel jau laikam ir atkarigs no dozas cik daudz ieliek, ja jau doza bija neliela tad drosi vien ari nevar but ka atminas nav, lidzigi ka ar nelielu daudzuma alkohola, doma tada)))
Dinnija
Re: Paranoja?
19.05.2016 22:48
Es vienmer atcerejos visu lidz gulet iesanai un pamostoties))) Tikai aizdomajos par so temu cik pastav tada iespeja un vai tas ir bez sekam, jo varbut mani sazalo un pa to laiku kamer esmu sazalota mani izjauta par lietam kuram nerunaju ar citiem vai ari pa manu somu raknajas skatas lietas manas un es varbut atrodos hipnoze del tas vielas un lauju to darit, jo neesmu sava prata?(((
Xex
Re: Paranoja?
20.05.2016 01:53
Tak nevajag spamot forumu. Ja Tu tici savai paranojai parunajies ar psihiatru.
Re: Paranoja?
21.05.2016 14:51
A man vispār pohuj uz blaknēm! Jau pieradis veterānis, tāpēc vieglāk dzīvot un pohujismu vaig ierubīt!



Edited 1 time(s). Last edit at 21.05.2016 14:52 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 25?
Ziņa: