Atbalsti svarīgu pētījumu Latvijā par depresiju

Aizsāka Viss ir kārtībā! 

Atbalsti svarīgu pētījumu Latvijā par depresiju
02.05.2016 15:30
Atbalsti svarīgu pētījumu Latvijā par depresiju, kuru organizē garīgās veselības atbalsta biedrība "Saules zīmes"! Pētījumā ietilpst testa aizpildīšana. Testa aizpildīšana aizņems aptuveni 15 min.
Pētījumā var piedalīties cilvēki ar depresiju, gan ar ārsta noteiktu diagnozi, gan arī tie, kuriem ir tikai aizdomas par depresiju.
Lai saņemtu testu, lūdzu raksti: sauleszimes.lv@gmail.com
Testa rezultātus atsūtīšu!



Edited 1 time(s). Last edit at 02.05.2016 15:31 by Viss ir kārtībā!.
Re: Atbalsti svarīgu pētījumu Latvijā par depresiju
04.05.2016 19:44
Es jau izdarīju gaidu rezultātu!
Mana meita ir palikusi jociga. Daktere teica ka pastav iespeja ka ir depresija vai šizefrenija. Esmu nobijusies. Atsutiet lūdzu kadus testus kas varetu palīdzet saprast kas notiek ar manu 12 gadīgo bērnu. Paldies.
Re: Atbalsti svarīgu pētījumu Latvijā par depresiju
16.06.2016 15:13
Domājat, mums ir kristāla lode? Lūk, tāds neliels un tizls depresijas tests http://www.depresija.lv/depresija/pasnovertesanas-tests/.

Šaubos, vai tik jaunam bērnam varētu būt šizofrēnija. Vai nav lietotas kādas vielas? Vajag plašāku aprakstu.
Re: Atbalsti svarīgu pētījumu Latvijā par depresiju
16.06.2016 18:11
Kādā veidā meita ir jocīga? Kas notiek? Ko viņa dara vai nedara?
Viņa tā vienkārši ne no kā palika jocīga, vai pirms tam ir bijuši īpaši notikumi ģimenē, mājās, skolā? Vai viņa Jums parasti visu stāsta? Varbūt, skolā, starp draugiem ir kas nelāgs atgadījies un viņa baidās par to stāstīt?

Neko nezinot nevar pateikt, ir vai nav meitenei depresija.
Šizofrēnijai ir dažādas formas un paveidi. Bieži ir tā, ka tad, kad ārsti nesaprot, kas ar cilvēku notiek, viņi piesprauž šo diagnozi. Tāpēc, ka kaut kādu diagnozi "vajag" rakstīt.
Re: Atbalsti svarīgu pētījumu Latvijā par depresiju
17.06.2016 15:14
Kāda ir ģimenes psihiskās veselības vēsture?
Re: Atbalsti svarīgu pētījumu Latvijā par depresiju
17.06.2016 15:32
Jā. Izklausās, ka ne meita ir tā, kas ir "jocīga".
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 10?
Ziņa: