nav apetītes

Aizsāka duuce 

nav apetītes
01.05.2016 17:41
Sieviete 49, 159cm, 59 kg. Pēdējā laikā ir bijis daudz stresa, kā stress tā nav ēstvribas- tā man ir bijis vienmēr. Bet tagad stress bija lielāks un ilgstošāks. Apetīte neatgriežas. 4 mēn laikā zaudēti 8 kg. Apstaigāti ārsti, gastroskopija, ultrosonogrāfija, kolonoskopija, apmeklēju 2 dažādus ginekologus,
..nekā. Ēdu, jo saprotu ka man ir jāēd, bet absolūti bez apetītes. Pierakstījos pie psihiatra, bet vai tas var palīdzēt? Tagad arī ir stress- par to, ka nav apetītes. Vai kādam tāir bijis?
mai
Re: nav apetītes
01.05.2016 19:04
Nu, nedomāju, ka psihzāles Tev palīdzēs sajust patiku pret ēdienu. Sāks psihiatrs eksperimentēt un tici man, pēc gada Tev būs aizmirsies ēstgribas trūkums, jo būs daudz nopietnākas problēmas, ko izraisīs nepamatota zāļu lietošana.
Lai arī patikas pret ēdienu nav, ir jāēd regulāri un jādzīvo uz priekšu, vasara tuvojas, vajag atslābināties un laiks visu sakārtos
egle1
Re: nav apetītes
01.05.2016 20:34
Un manuprāt 59 uz 159 galīgi nav kritisks svars. Man ir 57 uz 173 un uzskatu, ka ir ok. Pāries stress , varēsi resnēt, jautājums tikai, vai vajag
Re: nav apetītes
01.05.2016 21:49
Svars nav kritisks, bet grūti ir dzīvot ja vispār nav intereses par ēdienu, drīzāk nepatika. Stumt iekšā ēdienu tikai tāpēc ka citādi var atstiept kājas. Dažreiz liekas ka stress nav īpaši smags bet ēst vienalga negribas. Nesaprotu kas ar mani notiek.
Re: nav apetītes
03.05.2016 21:00
.



Edited 3 time(s). Last edit at 04.05.2016 13:44 by Johans Štr.
Re: nav apetītes
04.05.2016 16:00
Izrakstīja man citalopram 10mg dienā. Apetīte vēl sliktāka. Lietoju 3dienas. Ko darīt? Turpināt un cerèt ka organisms pietadīs vai prasīt citu medikametu?
Re: nav apetītes
04.05.2016 16:37
Citu. Kāda nahren pierašana. Tu pie ārsta ej vai eksperimentā piedalies? Bet es nedomāju, ka kādas citas no tās grupas zālēm palīdzēs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nav apetītes
04.05.2016 21:34
Ārsts teica, ka pirmajās dienās iespējams kas tāds, bet vajadzētu pāriet. Vai kādam ir bijis kas līdzīgs ar šo medikamentu.
Re: nav apetītes
05.05.2016 18:03
Tas ir klasisks simptoms uzsākot šīs grupas (SSAI) medikamentus. Vajadzētu pāriet 1-2 nedēļu laikā.
Jfk
Re: nav apetītes
11.05.2016 11:12
Biedēt negribu, bet bija ģimenē tāds gadījums.

Arī ārstēja ar antidepresantiem, sekmīgi. Depresija atkāpās un tūdaļ tika diagnosticēts ļaundabīgais.
No diagnozes līdz bērēm bija apaļš 1 mēnesis:((
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 4?
Ziņa: