Divi ārsti, divi viedokļi????

Aizsāka Jana_ 

1. ārsts-Kvetiapīns + noritrēns
2. ārsts - fluanxols +noritrēns

Man depresija + veģ, dist!
Re: Divi ārsti, divi viedokļi????
30.04.2016 22:38
Fluanxol un Kvetiapīns abi divi skaitās neiroleptiķi, parasti normālās devās Fluanxol ir vājāks, bet no Kvetiapīna nāks vairāk svars.
Re: Divi ārsti, divi viedokļi????
01.05.2016 05:16
A man tie sūdi nepalīdz, dzēru savu laiku, bet beztolku, nafig dzert zāles kuras nepalīdz!
Re: Divi ārsti, divi viedokļi????
01.05.2016 09:18
Ej pie trešā ārsta.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Crucial333, bet vai tad tie nav antidepresanti? Un kas vispār ir neiroleptiķi? Nervu zāles, vai kas?
nesaprotu, kāpēc tie psihdakteri visiem pēc kārtas ar mazaku vai lielāku depresiju raksta antipsihotiķus=neiroleptiķus. No tiem tikai sēdēt uz dīvana un truli blenzt grīdā. Pataisa nabaga cilveku vēl pasīvāku.
Pajautā dakterim, lai izraksta, piemeram, escitalopramu + fenazepamu (pirmo - pa dienu, otro - uz nakti). Mani šāda kombinācija atkal par cilveku pataisīja. Ar fenazepāmu gan uzmanigi.
No visiem kvetiapīniem, olanzapīniem un fluanxoliem vajag turēties pa gabalu. Ilgāk dzīvosi...
Re: Divi ārsti, divi viedokļi????
02.05.2016 13:09
Jāpiekrīt mai, man arī nepatīk, ka pie depresijas automātiski izraksta neiroleptiķus, man tie gluži pastiprina depresiju.

Jana_, nē, tie nav anti-depresanti, bet nelielās devās tiek izrakstīti parasti kā papildinājums antidepresantiem, labākajā gadījumā palīdz miegam un noņem daļu trauksmes, bet noteikti to depresijas veidu ir tik daudz, ka katram pašam ir jānovērtē, vai šie preperāti vispār der vai nē.
Re: Divi ārsti, divi viedokļi????
03.05.2016 22:58
.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.05.2016 19:49 by Johans Štr.
Re: Divi ārsti, divi viedokļi????
18.05.2016 04:27
Da izejat visus psihiatrus un būs katrai sava diagnoze :) Es pats jau zinu savu diagnozi, tikai tā nav ierakstīta žurnālā, man ir jaunā diagnoze, ka saka jauns simmptoms. Tā psihiatrija ir neaprēķināma, tas ir praktiski neiespējami, tad ir psihiatrei jaizdod smadzenes papētīt kā jūtās cilvēks.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 14?
Ziņa: