Nootropie līdzekļi

Aizsāka crucial333 

Re: Nootropo līdzekļu jeb prāta darbības uzlabotāju diskusija
22.03.2017 00:33
Kuri no tiem racetāmiem ir uz recepti? Ja kur izsniedz uz recepti, tad tās ir uz rokas pirkstiem saskaitāmas valstis. Noteikti nav uz stingras uzskaites receptēm.
Principā tās ir jaunas, vēl klīniskos pētījumos nepietiekami pārbaudītas vielas.

Ieteiktu šādām mikstūrām ļoti neuzticēties, tāpat līdzīgiem preperātiem no augiem, kur samiksēti 20 vai pat 50 augi. Tās vielas viennozīmīgi pašas par sevi ir aktīvas un var dot labumu, bet tas nenozīmē, ka lielajā sajaukumā kas labs notiks. Uz papīra jau tas Nootrostax ir jaudīgs, bet varbūt tur tik apdullums būs vai kādas komplikācijas ilgtermiņā.

Labāk katru vielu izmēģināt atsevišķi un pats atrast vēlamo kokteili.Edited 2 time(s). Last edit at 22.03.2017 00:35 by Synapscape.
Re: Nootropo līdzekļu jeb prāta darbības uzlabotāju diskusija
22.03.2017 00:42
Pie tam nezinu, vai Tev jebkādi nootropie līdzekļi palīdzēs. Tie ir vairāk kā ūdens. Pārmaiņas veidojas ilgtermiņā, un tās pašam grūti manīt. Spēku un motivāciju darbam nedod, tikai palīdz atjaunot un uzlabot smadzeņu darbību. Pēc Tevis teiktā liekas, ka vēlies stimulantus.

Afinili, ļoti iespējams, būtu labāki. Modafinil, armodafinil, adrafinil, flmodafinil utt...
Tie ir stiprāki par racetāmiem un ar manāmu akūtu možumu, produktivitātes pieaugumu.
Nesen bija viena diskusija:
http://www.dr.lv/phorum/read.php?9,453163Edited 3 time(s). Last edit at 22.03.2017 00:54 by Synapscape.
...kā te dod...nebūtu 19 kurā gada murga par narkotiku klasifikāciju un šo vielu aizliegumu, šāda diskusija nebūtu...viens brūķētu koksu, cits opīša tinktūru, vēk kāds uzkostu kādu sēni, vai nolaizītu marciņu...bet tad iestātos baigie sūdi...ko darītu farmācijas vaļi???...ražotu aspirīnu???...menti ķertu bosikus, uz pasaules iestātos neparasts miers...nja...
Phezam ir nootropais? Mūžīgi aizmirstu. Manai saslimšanai no tā pilnīgi nekādas jēgas (lietoju 3 mēn.), bet aizdomas, ka mazliet sāku pieņemties svarā, laikam būs jāmet nost, tāpat nepalīdz. Izrakstīja pret trokšņiem ausīs/galvā, jo Mrezonanse parādīja, ka ir nelielas problēmas ar asinsriti.
Re: Nootropo līdzekļu jeb prāta darbības uzlabotāju diskusija
29.12.2017 19:41
Anna_T Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Phezam ir nootropais? Mūžīgi aizmirstu. Manai
> saslimšanai no tā pilnīgi nekādas jēgas
> (lietoju 3 mēn.), bet aizdomas, ka mazliet sāku
> pieņemties svarā, laikam būs jāmet nost,
> tāpat nepalīdz. Izrakstīja pret trokšņiem
> ausīs/galvā, jo Mrezonanse parādīja, ka ir
> nelielas problēmas ar asinsriti.


Phezam sastāvā ir piracetāms (kas ir klasisks nootropais līdzeklis) + cinnarizīns (antihistamīns un kalcija kanālu blokators). Antihistamīni bieži rada svara pieaugumu. Abas Phezam sastāvā esošās vielas uzlabo asins cirkulāciju smadzenēs. Tīri kā nootropais līdzeklis Phezam neder, jo cinnarizīns papildus darbojas kā D2 (dopamīna) receptoru antagonists un tāpēc var izraisīt depresiju un pat hronisku pārkinsonismu. Ir novērtēts, ka aptuveni 17% no jaunajiem Pārkinsona slimības saslimšanas gadījumiem ir saistīti ar cinnarizīna vai tam radniecīga preparāta lietošanu.

Ieteiktu šīs zāles nomainīt ar tabletēm, kurās ir tikai piracetāms. Es gan neesmu ārsts.
Paldies par info, padomāšu.
Jūs aizmirstāt galveno katru cilvēku iedarbojas savādāk,nevar pateikt ,kā tev tieši iedabosies vai pasliktināsies stāvoklis...
Re: Nootropo līdzekļu jeb prāta darbības uzlabotāju diskusija
29.01.2018 20:02
D Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jūs aizmirstāt galveno katru cilvēku iedarbojas
> savādāk,nevar pateikt ,kā tev tieši iedabosies
> vai pasliktināsies stāvoklis...


Tas gan, jo katram cilvēkam ir unikāla smadzeņu bioķīmija, taču klasiskie nootropie līdzekļi parasti ir ar samērā vieglu iedarbību.

Pastāv uzskats, ka neviens nootropais līdzeklis nav efektīvāks par veselīgu dzīvesveidu (regulāra vingrošana, labs uzturs un miegs).
Anna_T
Re: Nootropie līdzekļi
29.01.2018 20:51
Man tagad dr. vairs neizrakstīja nootropos. Tikai ieteica uztura bagātinātājus: MagneB, eleutrokoku un viss.
Re: Nootropie līdzekļi
31.01.2018 20:59
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 2?
Ziņa: