Nootropo līdzekļu jeb prāta darbības uzlabotāju diskusija

Aizsāka crucial333 

Re: Nootropo līdzekļu jeb prāta darbības uzlabotāju diskusija
22.03.2017 00:33
Kuri no tiem racetāmiem ir uz recepti? Ja kur izsniedz uz recepti, tad tās ir uz rokas pirkstiem saskaitāmas valstis. Noteikti nav uz stingras uzskaites receptēm.
Principā tās ir jaunas, vēl klīniskos pētījumos nepietiekami pārbaudītas vielas.

Ieteiktu šādām mikstūrām ļoti neuzticēties, tāpat līdzīgiem preperātiem no augiem, kur samiksēti 20 vai pat 50 augi. Tās vielas viennozīmīgi pašas par sevi ir aktīvas un var dot labumu, bet tas nenozīmē, ka lielajā sajaukumā kas labs notiks. Uz papīra jau tas Nootrostax ir jaudīgs, bet varbūt tur tik apdullums būs vai kādas komplikācijas ilgtermiņā.

Labāk katru vielu izmēģināt atsevišķi un pats atrast vēlamo kokteili.Edited 2 time(s). Last edit at 22.03.2017 00:35 by Synapscape.
Re: Nootropo līdzekļu jeb prāta darbības uzlabotāju diskusija
22.03.2017 00:42
Pie tam nezinu, vai Tev jebkādi nootropie līdzekļi palīdzēs. Tie ir vairāk kā ūdens. Pārmaiņas veidojas ilgtermiņā, un tās pašam grūti manīt. Spēku un motivāciju darbam nedod, tikai palīdz atjaunot un uzlabot smadzeņu darbību. Pēc Tevis teiktā liekas, ka vēlies stimulantus.

Afinili, ļoti iespējams, būtu labāki. Modafinil, armodafinil, adrafinil, flmodafinil utt...
Tie ir stiprāki par racetāmiem un ar manāmu akūtu možumu, produktivitātes pieaugumu.
Nesen bija viena diskusija:
http://www.dr.lv/phorum/read.php?9,453163Edited 3 time(s). Last edit at 22.03.2017 00:54 by Synapscape.
...kā te dod...nebūtu 19 kurā gada murga par narkotiku klasifikāciju un šo vielu aizliegumu, šāda diskusija nebūtu...viens brūķētu koksu, cits opīša tinktūru, vēk kāds uzkostu kādu sēni, vai nolaizītu marciņu...bet tad iestātos baigie sūdi...ko darītu farmācijas vaļi???...ražotu aspirīnu???...menti ķertu bosikus, uz pasaules iestātos neparasts miers...nja...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 23?
Ziņa: