Zāles uz ārzemēm?????????

Aizsāka enfuego 

Re: Zāles uz ārzemēm?????????
14.04.2016 15:52
Tak ar pirkstiem izbakstīt daudz reālāk kā ar vīlīti > trāpīt vieglāk.
Skrūves atskrūvēt? Domāju ka tur īpašas skrūves, kuras tikai speci profi ar īsto instrumentu var atskrūvēt.
Nododamajā neesmu interesējies, bet rokas bagāžā spičkas manuprāt nekur nedrīkst ! Tās tiešām bīstamas, ja trakais izvelk no somiņas.
Nododamajā tak viņš netiek klāt bagāžai, kamēr lido. Ne tā?
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
14.04.2016 15:58
Es pati esmu mēģinājusi ar nagu vīlīti sīkas skrūves atskrūvēt. Šad tad noder. Noteikumi neļauj ņemt rokas bagāžā neko asu, metālisku,kas garāks par 5cm.
Spičkas nododamajā bagāžā skaitās viegli uzliesmojoša viela (lieta), tāpat kā šķiltavu gāze. Tāpēc paaugstināti bīstamas.

Un bērnu plastilīns atgādina plastisko sprāgstvielu- labāk nemēģiniet to vest radiem uz ārzemēm :) Lidostā konfiscēs.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.04.2016 16:00 by kachenite.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
14.04.2016 21:56
A ja es uz Ameriku aizbraucu, kā tur skatās uz zālēm?
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
14.04.2016 22:06
Ar ASV ir sūdīgāk. Es tur ievērotu pat vairāk, nekā vajag, jo viņi visur redz teroristus, kaut paši pirmie sāka ārdīt pasauli.
Es braucu uz asv tieši, kad dzēru čupu ar zālēm, trankviļus ieskaitot. Bija līdzi visi te minētie dokumenti. Man gan neko nepārbaudīja. Vispār lidinos regulāri, vismaz x mēnesī, xanax vienmēr somiņā un vēl viss kas, neviens nekad nav neko prasījis, tfu tfu tfuuu.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
20.04.2016 05:55
Kurā vietā bija tulks kas izstulko un apstiprina, manas zāles, es azimirsu jo vienreiz tulkoju jau!
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
26.04.2016 13:32
http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/606049-aizturets_virietis_kurs_liela_daudzuma_glabajis_recepsu_medikamentus

Policija informē, ka pagājušā gadā Grobiņā, pie pilsētas sporta centra, nakts laikā tika pamanīts kāds vīrietis, kurš atkritumu konteinerī izmeta maisiņu ar recepšu medikamentiem. Pārbaudot iepakojuma saturu, tika konstatēts, ka vīrietis izmetis «Clonazepama» un «Tramadola» tabletes – kopumā 311.
Izmantojot DNS paraugus, ekspertīzē izdevās pierādīt vīrieša saistību ar izmestajām tabletēm.
Ja tiesa vīrieti atzīs par vainīgu šajā noziegumā, tad viņam draud sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

-----

Tas nebiji Tu enfuego pirms braukšanas prom? Cerams, nē.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
26.04.2016 13:41
Kas tie par murgainiem sodiem? Vai tad viņš tās ripas tirgoja?



Edited 1 time(s). Last edit at 29.11.2017 23:16 by crucial333.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
26.04.2016 22:46
Da bļāviens es vēl tikai Lidošu, un uz diviem mēnešiem man izrakstīja, 4 paciņas klonazepāmu un 4 truxālu tūbas, tas ir daudz, un psihiatre teica, ka neko nevaig tulkot viņa man paskaidroja, ka pietiek ar zīmi no psihiatres, un personīgais lietošanai, padomā ar galvu vai jēga pirkt biļeti par 399euro lai pārdotu tik maz zāles kuras man izmaksāja 13 euro, kas tu aptaurēts esi????????????????????????????
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
26.04.2016 22:47
Padomā loģiski aptaurētais muļķi! Synapscape! Un noskaidroju arī to, ka bagāžā varu turēt, pietiek ar kopijām un zīmi, bet lab''akais būtu vēl izstulkot psihiatres zīmi, un psihiatre noteica, ka tās ir pilnīgās muļķības, neko neņems, jo viņa visiem dod tādas zīmes kas ceļo uz ārzrzemēm un nav nekādu problēmu bijušas!



Edited 1 time(s). Last edit at 26.04.2016 22:49 by enfuego.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
27.04.2016 11:43
(facepalm)
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
27.04.2016 11:45
Kāpēc man atskaities - neesmu nekāda mammīte Tev. Man vienalga, vai glabā vai pārdod. Ne jau es Tev sodu lemšu. :D
Tas čalis, kas izmeta miskastē, nemaz nepārdeva - viņš tikai izmeta.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.04.2016 11:47 by Synapscape.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
27.04.2016 12:54
Paga, viņu tiešām paņēma tikai par izmešanu?

Kaut kad te rados cilvēks pārcēlās uz dzīvi aprūpes iestādē, un viņai bija saglabāti drūmākie psihzāļu krājumi, bija pat 10 gadus vecas ripas, radi, parasti ļaudis bez noziedzīgas vēstures, izmeta konteinerā kādus 100 iepakojumus, iesāktus, neiesāktus, jo nezināja, ka jānes uz aptieku.

Interesanti, kas būtu noticis, ja šamējos pieķertu izmešanas brīdī?

Un kā reaģētu aptieka? Izsauktu policiju?

Un par ko īsti to vīrieti paņēma -- par izmešanu vai par to, ka turējis nelegālas ripas? Viņam dzinās pakaļ? Tāpat intereses pēc pārbaudīja, ko viņš izmet, un policijai gadījās aklās vistas grauds?

Tagad pie konteineriem policija stāv?
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
27.04.2016 13:24
Es domāju, menti paņēma pie dziesmas par tirgošanu.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.11.2017 23:27 by crucial333.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
27.04.2016 22:49
Es domāju, ka jūs jaucaut gaisu ar benzīnu, ir takš atšķirībaba 400 euro un 12 euro, vaitad tiešām ASV domās , ka tu tirgot brauc tirgot 12 euro vērtu legālo psihotropo vielu?????????????????????????



Edited 1 time(s). Last edit at 27.04.2016 22:51 by enfuego.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
28.04.2016 10:18
Enfuego, kloņa melnā tirgus cena ir pilnīgi cita.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
28.04.2016 19:28
latvijā bija 50 santīmi par vienu tableti, par paciņu 15 euro, es zinu cenas Runcen!
Jjjj
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
29.04.2016 03:17
Kā kurš grib, tā pārdod. Esmu redzējis 2 eiro par tableti. Atkarīgajiem gan jau vēl dārgāk piedāvā, jo tie pirks tāpat.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
29.04.2016 08:57
Jjjj Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kā kurš grib, tā pārdod. Esmu redzējis 2 eiro
> par tableti. Atkarīgajiem gan jau vēl dārgāk
> piedāvā, jo tie pirks tāpat.

Jā, ir arī tāda cena.
Kā tad gāja?
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
30.04.2016 08:47
50 santīmi - tad jau labāk par brīvu atdot. Kuram tas ir izdevīgi, lai riskētu ar cietumu - par to naudu ne normālu alus pudeli, ne maizes klaipu var nopirkt. Ja pērk lielos apjomos, tad varbūt viena tablete sanāk tā.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.04.2016 08:47 by Synapscape.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
30.04.2016 17:10
Klonazepāms ir pārsvarā vajadzīgs Heroīna lietotājiem, lai viņi nejustu lomkas, man paziņa 30 tabletes vienā rāvienā izrija un viņu atlaida no lomkām, bet tā jau ir pagātne kas mani nesaista!!
satrauktā
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
07.11.2017 17:17
http://jauns.lv/raksts/arzemes/259743-turistei-laurai-izvirzitas-apsudzibas-egipte-satricina-lielbritaniju-arlietu-ministrija-izdod-pazinojumu

Lielbritānijas Ārlietu ministrija reaģējusi uz britu tūristei Laurai Plammerei Ēģiptē izvirzītajām apsūdzībām par spēcīgu pretsāpju medikamentu ievešanu Hurgadā. Pēc notikušā ministrija izdevusi jaunus brīdinājumus ceļotājiem, kuri gatavojas apmeklēt Ēģipti.

Pie viņas atrasts tramadols, kas bija izrakstīts viņas vīram.

Lauras māsa stāsta, ka medikamenti bija novietoti čemodāna augšpusē un Laura tos nav centusies noslēpt. Sievietes ģimenei teikts, ka Laurai draud 25 gadu cietumsods, vai pat nāves sods.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
07.11.2017 17:31
Kas attiecas uz islāmticīgo valstīm, tad jāatceras, ka viens veiksmīgs ceļojums bez liekiem jautājumiem negarantē drošību nākotnē.

Man ir "skaistas" atmiņas no padomju medicīnas, kas nedaudz saistīta ar armiju, kad pēc izmisīga mammu cīniņa piekautos puišus (krievus, latviešus) beidzot pārveda uz civilajām slimnīcām Latvijā. Lielie varoņi un kaušļi bija šaurpieres no kalnu auliem, kuru ierašanās armijas daļā bija viņu mūža pirmais lielākais notikums.

Militārie dakteri bija teikuši, ka virsniekiem bail kaut ko izmeklēt.

Radikālā islāma zemes nav vieta, kur jāvazājas ar tabletēm somā.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.11.2017 17:32 by Runcene.
Foxins
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
07.11.2017 19:38
Nez ka klajas enfuego ,ka panema ciet par narkotikam.ta neviens neko nezin vairs.pat tuvinieki.
michaello
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
08.11.2017 11:03
Nu bļ, Runcene, enfuego taču ir tavs dēls. Vai tiešām tu foruma dalībniekus atstāsi neziņā?
Saprotu, ģimenes lietas ir ģīmenes lietas, bet mēs arī visu laiku esam pārdzīvojuši enfuego līdzi. Nedrīkst tā darīt.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
08.11.2017 11:23
Varbūt nepareizi atceros, bet tramadols bija populāras bezrecepšu zāles Latvijā 90.tajos gados. Tad cilvēki ļoti niknojās, ka to pēkšņi uzlika uz receptes, pielīdzinoties citām valstīm. Tagad tas vispār skaitās tik stiprs, ka par to piemērojams nāvessods. Šausmīgi.
Re: Zāles uz ārzemēm?????????
08.11.2017 11:30
Cik atceros, recepšu zāles tās kļuva pirms kādiem 15 gadiem, bet 2014. gadā tās tika iekļautas narkotiku sarakstā un par tām iestājas kriminālatbildība arī Latvijā:
http://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/preses_relizes/4547_noteikta_pastiprinata_uzraudziba_vielai_tramadols/
Pusgadu vēlāk kādu tiesāja par 6 tramadola tabletēm un pusgramu spaisa personīgai lietošanai, piešķirot brīvības atņemšanu uz 3 mēnešiem:
https://www.tiesas.lv/nolemumi/pdf/198965.pdf
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 14?
Ziņa: