Zāļu atmešana

Aizsāka enfuego 

Zāļu atmešana
03.04.2016 06:20
Kārtējo reiz mani vecāki gribēja pārliecināt ka tās ir iedomas. Labi šonakt nedzēru zāles muterīte pati redzēja atkal kāds es triceceklis esmu, gandrīz vai ātros izsaucu, beigās muterīte saprata, ka es nemeloju tāda ir realitāte ka bez zālēm es nevaru eksistēt, kā normāls cilvēks, da es pa nakti izdzēru betemaxu, galoperidolu, un vēl kautkādas, nekas man nepalīdz, beigās muterīte tomēr iedeva manu zāļu kombināciju Truxāls 5 gabalas un klonazepāmu 2 gaballas, klonazepāms atlaida truxāls iedos miegu. Šī ir vienīgā kombinācija kas man ļauj dzīvot, nav jēgas nemaz citu neko mēģināt. Tāda ir legālā narkotika, bez kuras nevaru dzīvot! Tas ka zāles ārstē tas ir blefs, tās ir tīrākās narkotikas, tas ir apmēram, kā lomkas!



Edited 1 time(s). Last edit at 03.04.2016 06:21 by enfuego.
Re: Zāļu atmešana
03.04.2016 13:37
Zaales jaasamazina pakaapeniski, tas nav praata darbs atmest visas vienaa vakaraa....
Tas
Re: Zāļu atmešana
03.04.2016 15:30
Klonazepams taisa sūdus,pārejas zāles var bez prob atmest uzreiz.ir pieredze.
Re: Zāļu atmešana
03.04.2016 17:25
Cik ilgi lieto klonazepāmu? Un kādās devās?
Re: Zāļu atmešana
03.04.2016 22:09
Klonazepānu 2 tabletes uz nakti, jau 2 gadus varbūt es īsti neatceros!
Re: Zāļu atmešana
09.04.2016 12:47
No klonazepāma Tev tās lomkas sākās.
Re: Zāļu atmešana
09.04.2016 13:51
Kuro reizi, enfo, Tu jau "atmet" zāles? Kāda velna pēc? Jo vecāki saka?

Tev pašam taču tā dziļi un pamatīgi pat nav skaidrs, no kā Tev vispār tās ķezas sākās. Kā tiksi ar tām galā?

Bet jau 2 kloņi uz nakti ir par daudz.
Re: Zāļu atmešana
09.04.2016 18:18
plus vēl truxāls un benzo ievērojami pastiprina viens otru
Re: Zāļu atmešana
12.04.2016 23:22
Da nē man vecāki mēģināja ieskaidrot to par to ka tās ir iedomas, es jau teicu ka man jālieto visu mūzu un man jau pofig, galvenais alkoholu nejaukt, tad vis sajūk atkal.

AD vairs nedzeru tos ir viegli atmest
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 13?
Ziņa: