zāļu kombinācija

Aizsāka sēne 

zāļu kombinācija
19.03.2016 20:11
Sveiki!
Vai kāds zinošs cilvēks varētu pakomentēt manu zāļu kombināciju depresijai + izdegšanai?
Dzeru 2 × dienā 1 coaxil (oriģināli bija trīs reizes, bet atsākot iet darbā, man tā dienas vidus deva parasti aizmirsās, līdz ar to noņēmu), no rīta pusi Asentra un vakarā 1 valdoxan.
Re: zāļu kombinācija
20.03.2016 00:05
Es tev protams, ka varu ieteikt, bet nedomāju, ka tāds kokteilis darbā derēs, vaig tikai miegam un pa dienu ir norm, vnk uz nakti paņem dubultā devu!
nrsx no login
Re: zāļu kombinācija
20.03.2016 12:04
Neesmu zinošs, bet iekomentesu. Man liekas stulbi dzert čupu dažādus ad. Vai nav labak dzert 1 neiroleotiki un 1 ad?.
P.S. Man ar coaxil bija lidzigi, aizmirsu dienas devu un tas tadejadi zaudeja ad efektu. Jadzer 3x diena plus alko nedrikst.
Re: zāļu kombinācija
20.03.2016 15:07
Efunego, nesapratu Tavu domu.

Zāļu kombināciju izraksta, jo viens vien var nepalīdzēt, un kamēr piemeklē īsto, laiks tik iet.

Par savu kombināciju nesūdzos, jūtos labi. Par coaxil esmu dzirdējusi, ka daudziem nepalīdz. Par abiem pārējiem, ka esot viegli un salīdzinoši mazāk kaitīgi. Bet ej nu sazini.
Re: zāļu kombinācija
20.03.2016 15:21
ja tev ir labi tad ko mīz eļā. Coaxils vispār man neko nepalīdzēja. Es vienkārši pa dienu zāles nelietoju tikai pirms gulētiešanas!

ārsts man teica lietot 3 reizes dienā, secinājums Dārzenis staigājoš, tāpēc labāk miegā esmu dārzenis!



Edited 1 time(s). Last edit at 20.03.2016 15:22 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 5?
Ziņa: